ΕΠΟ: Οι διαιτητές της 8ης και 9ης αγωνιστικής στην Γ Εθνική Γυναικών 2018-19

Οι Διαιτητές και Βοηθοί Διαιτησίας του Πρωταθλήματος της Γ Εθνικής Γυναικών 2018-19.

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι Διαιτητές και Βοηθοί Διαιτησίας της 8ης και 9ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ Εθνικής Γυναικών 2018-19.

1ος Όμιλος (8η αγων.)

02/03/19 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ

  • ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

2ος Όμιλος (9η αγων.)

03/03/19 15:00 ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΑΟ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

  • ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΤΑΣ
  • ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
  • ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΟΝΑΤΟΣ ΑΡΤΑΣ

03/03/19 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛ.

  • ΤΖΟΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΓΚΕΛΗΣ  ΘΩΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

3ος Όμιλος (8η αγων.)

03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ

  • ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

5ος Όμιλος (8η αγων.)

02/03/19 12:00 ΔΗΜ. ΕΥΔΗΛΟΥ ΜΕΣΑΡΙΑΣ ΑΟ ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ

  • ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ  ΚΟΣΜΑΣ ΣΑΜΟΥ
  • ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΜΟΥ
  • ΤΣΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΜΟΥ

03/03/19 18:00 ΔΗΜ. ΦΥΛΗΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΌ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ

  • ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

03/03/19 18:00 ΧΩΡΑΦΑ ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠ

  • ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ  ΜΑΡΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  • ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΛΕΞΙΑ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΜΠΑΛΑΓΚΑ  ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ

6ος Όμιλος (8η αγων.)

03/03/19 11:00 Β’ ΔΗΜ. ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΛΙΜΟΥ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΟ

  • ΧΡΟΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΑΜΟΥ
  • ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΑ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

02/03/19 14:30 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ

  • ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  • ΡΟΥΣΣΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  • ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

03/03/19 12:00 Α’ ΔΗΜ. ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

  • ΠΙΓΓΙΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

7ος Όμιλος (8η αγων.)

03/03/19 15:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΝΕΟΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ

  • ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ  ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

8ος Όμιλος (8η αγων.)

03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

  • ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • ΚΑΡΑΒΕΛΑΝΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.