ΕΠΟ: Οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής στην Γ Εθνική Γυναικών 2018-19

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι Διαιτητές και Βοηθοί Διαιτησίας της 7ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ Εθνικής Γυναικών 2018-19.

1ος Όμιλος

17/02/19 15:00 ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 86 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΡΑΜΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

17/02/19 15:00 ΔΕ ΠΕΥΚΩΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

17/02/19 15:00 ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΒΟΓΙΑΤΖΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΕΡΡΩΝ ΖΑΧΑΡΙΑ  ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΡΩΝ

17/02/19 15:00 ΝΙΚΗΣ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

2ος Όμιλος

17/02/19 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛ. ΤΖΟΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΓΟΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

17/02/19 15:00 ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 ΑΟ ΣΙΝΤΟΡΗΣ  ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

3ος Όμιλος

17/02/19 15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΜΑΓΝ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

17/02/19 15:00 ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΑΣ ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ ΑΕ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΜΠΑΣΔΑΝΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17/02/19 15:00 ΖΗΡΙΝΙΟ ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΣ ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

4ος Όμιλος

17/02/19 13:30 ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΙΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ ΑΧΑΙΑΣ

16/02/19 15:00 ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΜΙΖΑΛΟΥ  ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

17/02/19 15:00 ΦΙΛΙΚΩΝ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

5ος Όμιλος

16/02/19 18:00 ΡΕΝΤΗ ΜΕΛ/ΡΓΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠ ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΠΑΛΑΓΚΑ  ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ

17/02/19 18:00 ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠ. ΑΠΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΠΙΡΗΣ  ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

16/02/19 17:30 ΔΗΜ. ΣΤ. ΧΩΡΑΦΑ ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

6ος Όμιλος

17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΑΟ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΜΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

17/02/19 15:00 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ ΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΜΕΛΑΝΙΤΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

17/02/19 13:00 Α’ ΔΗΜ. ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΧΡΟΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΡΕΣΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

7ος Όμιλος

17/02/19 15:00 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΙΓΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.