Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι Διαιτητές και Βοηθοί Διαιτησίας της 6ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ Εθνικής Γυναικών 2018-19.

1ος Όμιλος

03/02/19 15:00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 86 ΣΤΟΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΒΟΓΙΑΤΖΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΕΡΡΩΝ

03/02/19 15:00 ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ

2ος Όμιλος

03/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΤΖΟΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΚΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

03/02/19 14:30 ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

03/02/19 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚ. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΤΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΔΟΝΑΤΟΣ ΑΡΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ

3ος Όμιλος

03/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΑΟ ΠΕΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

03/02/19 15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΣ ΑΣ ΒΟΛ. ΜΑΓΝ/ΚΟΣ ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

03/02/19 15:00 ΖΗΡΙΝΙΟ ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ (ΓΥΝ) ΑΣ ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ  ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

4ος Όμιλος

03/02/19 15:00 ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΟΚΚΟΡΗΣ  ΗΛΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

03/02/19 11:30 ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΚΑΥΚΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

03/02/19 15:00 ΦΙΛΙΚΩΝ ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΙΣΑΑΚΟΒ ΡΟΥΣΛΑΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ  ΗΛΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

5ος Όμιλος

02/02/19 16:00 ΔΗΜ. ΒΑΘΕΩΣ ΣΑΜΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ ΑΠΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΑΤΟΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΤΖΟΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΑΜΟΥ ΚΑΛΛΙΝΙΩΤΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΜΟΥ

03/02/19 11:30 ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠ ΜΠΕΡΕΤΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΛΕΞΙΑ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

02/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΕΥΔΗΛΟΥ ΑΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΣΦΕΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΜΟΥ ΤΣΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΜΟΥ

6ος Όμιλος

03/02/19 12:00 ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

03/02/19 13:00 ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

03/02/19 11:30 Β’ ΔΗΜ. ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

7ος Όμιλος

03/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ ΑΟ ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ ΝΕΟΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΛΙΟΔΑΚΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

8ος Όμιλος

03/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΥΛΙΟΥ ΑΟ ΑΘΛΟ/ΙΩΝ ΚΩ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΑΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΕΡΙΙΚΛΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ ΠΑΓΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ

02/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛ. ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΑΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ  ΚΟΣΜΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.