ΕΠΟ: Οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής στην Γ Εθνική Γυναικών 2018-19

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι Διαιτητές και Βοηθοί Διαιτησίας της 2ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ Εθνικής Γυναικών 2018-19.

Δείτε παρακάτω τους ορισμούς των διαιτητών της 2ης αγωνιστικής.

1ος Όμιλος

02/12/18 15:00 ΔΕ ΠΕΥΚΩΝ (ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ) ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΟΥ ΔΟΞΑ 2016

  • ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΕΡΡΩΝ ΒΟΓΙΑΤΖΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΕΡΡΩΝ

02/12/18 15:00 ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 86 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

  • ΑΝΕΣΤΙΔΗΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΞΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΞΑΝΘΗΣ

02/12/18 15:00 ΕΠΣΜ ΜΙΚΡΑΣ ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ

  • ΣΚΟΥΤΑΣ  ΦΩΤΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΙΩΝΗ  ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

2ος Όμιλος

02/12/18 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

  • ΝΕΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΚΕΛΗΣ  ΘΩΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

02/12/18 15:00 ΝΙΚΗΣ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΟ

  • ΜΙΖΑΛΟΥ  ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

02/12/18 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

  • ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

3ος Όμιλος

02/12/18 15:00 ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ

  • ΚΟΥΡΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΜΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

02/12/18 15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ  ΒΟΛΟΥ

  • ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΡΑΜΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΚΙΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

02/12/18 15:00 ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΕ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

  • ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

4ος Όμιλος

02/12/18 15:00 ΑΝΔΡ. ΚΑΝΙΣΤΡΑ  (ΠΕΤΡΩΤΟ) ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΔΟΞΑ

  • ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

02/12/18 15:00 ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

  • ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΔΡΟΥΒΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΗΛΕΙΑΣ

01/12/18 14:00 ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ

  • ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΧΑΙΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΛΕΞΙΑ ΑΧΑΙΑΣ

5ος Όμιλος

01/12/18 19:00 ΔΗΜ. ΒΑΘΕΩΣ ΣΑΜΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠ

  • ΚΑΤΟΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΜΟΥ ΤΖΟΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΑΜΟΥ

02/12/18 11:30 ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ  2018

  • ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

6ος Όμιλος

02/12/18 12:30 ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

  • ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ  ΜΑΡΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΚΑΠΙΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

02/12/18 12:00 ΑΛΙΜΟΥ Β ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ  ΑΛΙΜΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΣ

  • ΧΡΟΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

02/12/18 12:45 ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ

  • ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΝΟΜΙΚΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

7ος Όμιλος

02/12/18 15:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΝΕΟΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ

  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΩΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΛΙΟΔΑΚΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

02/12/18 15:00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ ΧΑΝΙΑ ΑΟ

  • ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ  ΕΛΕΝΗ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΝΙΩΝ

8ος Όμιλος

02/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

  • ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΤΣΕΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

01/12/18 13:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΑΟ

  • ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΑΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΑΛΕΚΟΣ  ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.