Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι Διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές στα Πρωταθλήματα  της Α, Β και Γ Εθνικής Γυναικών 2019-2020 (14/12 – 18/12/19)

Α Εθνική Γυναικών (8η αγων.): 
  • 14/12/19 14:00 ΑΚ. Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕΛΛΑΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΓΚΟΓΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 15/12/19 17:00 ΑΘΛΗΤ. ΚΕΝΤ. EPIRUS ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟ ΑΕΛ ΦΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • 15/12/19 15:00 ΜΑΡΚΟΥ ΑΚ. ΕΛΠ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 94 ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΤΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • 15/12/19 15:00 Α’ ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔΥΣ. ΑΕ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • 15/12/19 15:00 ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΟΦΗ ΤΡΙΚΑΛΑ 2011 ΜΟΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΟΚΟΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • 15/12/19 14:00 ΕΠΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 ΑΡΗΣ ΑΣ ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΧΑΪΑΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΧΑΪΑΣ ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
Β Εθνική Γυναικών (6η αγων.):
  • 15/12/19 15:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2015 ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • 15/12/19 15:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΑΠΣ ΝΕΦΕΛΕΣ ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • 15/12/19 15:00 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΜΠΟ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ ΡΟΔΟΠΗ 87 ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ ΜΑΓΔΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΒΕΡΝΕΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • 15/12/19 15:00 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΔΟΞΑ 2016 ΠΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ ΑΕ ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΜΕΡ ΞΑΝΘΗΣ ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
  • 15/12/19 15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΣ ΓΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • 15/12/19 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • 15/12/19 15:00 ΑΜΥΚΛΩΝ ΓΠΣ ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΔΑΓΡΕ ΜΑΡΙΝΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • 15/12/19 11:30 ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • 15/12/19 15:00 ΤΚ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ ΑΟ ΣΥΝ ΦΕΙΔΩΝ ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΑΧΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • 15/12/19 12:45 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΓΣ Ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΟ ΧΑΝΙΑ ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΙΟΥ ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • 15/12/19 11:15 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • 15/12/19 15:00 ΔΗΜ. Ι. ΒΑΖΟΣ ΑΟ ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • 15/12/19 15:00 Γ. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΑΠΙΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • 15/12/19 15:00 ΔΗΜ. ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  • 15/12/19 15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • 15/12/19 14:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΡΟΔΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ
  • 14/12/19 13:00 ΕΠΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΑΣ ΒΟΛΟΣ 2004 ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΩΔ/ΣΟΥ
Γ Εθνική Γυναικών (4η αγων.): 

1ος Όμιλος

  • 14/12/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 86 ΑΟ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΘΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

2ος Όμιλος

  • 15/12/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΟ ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΚΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΣΙΣΚΑΣ ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ – ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • 15/12/19 15:00 ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1996 ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  • 15/12/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

3ος Όμιλος

  • 15/12/19 15:00 ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΑΟ ΓΟΥΡΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • 15/12/19 15:00 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΥ ΑΣ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΣ ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • 15/12/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

4ος Όμιλος

  • 18/12/19 16:00 ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΠΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΟΞΑ 98 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΗΛΕΙΑΣ ΓΙΑΤΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • 15/12/19 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΟ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΡΕΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • 15/12/19 12:30 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΟΤ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

5ος Όμιλος

  • 15/12/19 16:15 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • 15/12/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΠΑΝΑΡΗΤΙΟΥ ΑΠ ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΜΗΔΕΑΣ ΑΕΖΙΓ ΑΘΗΝΑ ΚΟΤΣΩΝΟΥΡΗ-ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΒΟΥΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  • 15/12/19 10:30 ΔΗΜ. Ι. ΒΑΖΟΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΕΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΡΕΣΤΗ ΖΩΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΛΛΑ ΗΛΙΑΝΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

6ος Όμιλος

  • 15/12/19 11:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ ΑΠΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΡΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΥΚΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΒΑΪΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • 15/12/19 13:00 Α΄ ΔΗΜ. ΣΤ. ΑΛΙΜΟΥ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ ΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • 15/12/19 13:30 ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΦΟΙΝΙΞ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΔΡΟΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

7ος Όμιλος

  • 14/12/19 15:00 ΛΟΥΤΡΩΝ ΠΑΣ ΛΕΣΒΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠ ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΣΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΕΣΒΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
  • 15/12/19 13:00 ΔΗΜ. ΕΥΔΗΛΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΣ ΡΑΧΩΝ ΑΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ ΚΟΣΜΑΣ ΣΑΜΟΥ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΤΣΕΤΕΡΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΜΟΥ

8ος Όμιλος

  • 15/12/19 15:00 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ ΠΟΙ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ ΝΕΟΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.