Δείτε παρακάτω τις ημέρες και ώρες όπου θα διεξαχθούν οι αγώνες της  Γ΄ Εθνικής κατηγορίας:

Το πρόγραμμα των αγώνων: 

1ος Όμιλος (6η Αγων.): 

  • 18/04/2021, 16:30 Αναγέννηση Θαλασσιάς – Απόλλων Παραλιμνίου
  • 18/04/2021, 16:30 Αετός Ορφανού – Αμπελοκήπων ΑΕ
  • 18/04/2021, 16:30 Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
  • Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Ορφέας Puma Ξάνθης (Ο ΑΓΩΝΑΣ ΑΥΤΟΣ ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ)
  • 18/04/2021, 16:30 Ένωση Άνθειας Αριστείνου – Εθνικός Σοχού
  • 18/04/2021, 16:30 Άρης Αβάτου – Ελπίς Σαππών
  • 18/04/2021, 16:30 Πανδραμαϊκός – Ευόσμου ΑΕ
  • 18/04/2021, 16:30 ΑΕ Διδυμοτείχου – Νέος Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου ΑΟ

2ος Όμιλος (6η Αγων.)

  • 18/04/2021, 16:30 Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΠΑΟ Κουφαλίων
  • 18/04/2021, 16:30 Αναγέννηση Πλαγιάς – Μακεδονικός
  • 18/04/2021, 16:30 Νίκη Αγκαθιάς – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας ΑΟ
  • 18/04/2021, 16:30 Εδεσσαϊκός – Εθνικός Γιαννιτσών
  • 18/04/2021, 16:30 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Θύελλα Σαρακηνών ΠΑΣ
  • 18/04/2021, 16:30 ΑΣ Γιαννιτσά – Αετός Βαρβάρας
  • 18/04/2021, 16:30 Θερμαϊκός Θέρμης – Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

3ος Όμιλος (6η Αγων.):

  • 18/04/2021, 16:30 Μετέωρα ΑΣ – Ατρόμητος Παλαμά
  • 18/04/2021, 16:30 Αετός Μακρυχωρίου – Μακεδονικός Φούφα
  • 18/04/2021, 16:30 Κοζάνη ΦΣ – Ερμής Αμυνταίου
  • 18/04/2021, 16:30 Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
  • 18/04/2021, 16:30 Δίας Δίου ΟΦ – ΑΕ Καρίτσας
  • 18/04/2021, 16:30 ΠΟ Ελασσόνας – ΑΟ Σελλάνων
  • 18/04/2021, 16:30 Φήκης Π.Ο. – Εθνικός Κεραμιδίου

4ος Όμιλος (6η Αγων.)

  • 18/04/2021, 16:30 Αλμυρός – Φωκικός
  • 18/04/2021, 16:30Θησέας Αγριάς – Αμβρυσσέας Διστόμου
  • Ηρακλής Ψαχνών – Οπούντιος Μαρτίνου (Ο ΑΓΩΝΑΣ ΑΥΤΟΣ ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ)
  • 18/04/2021, 16:30 ΑΟ Υπάτου – Διαγόρας Στεφανοβικείου
  • 18/04/2021, 16:30 Αταλάντη – ΑΟ Νέας Αρτάκης

5ος Όμιλος (5η Αγων.): 

  • 18/04/2021, 16:30 Θύελλα Κατσικας – Πρέβεζας 2016 ΠΑΣ
  • 18/04/2021, 16:30 Αχέρων Καναλακίου – Κτην. Αστέρας Καληράχης
  • 18/04/2021, 16:30 Μεσολογγίου ΑΕ – Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου
  • 18/04/2021, 16:30 Αμβρακικός Λουτρού – Παναγρινιακός
  • 18/04/2021, 16:30 ΑΕ Λευκίμμης – Αναγέννηση Άρτας
  • 18/04/2021, 16:30 Θύελλα ΠΑΣ – Κασσιόπη
  • 18/04/2021, 16:30 Τηλυκράτης 2014 – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

6ος Όμιλος (5η Αγων.)

  • 18/04/2021, 16:30 Πανιώνιος – Μαρκό
  • 18/04/2021, 16:30 Εθνικός Πειραιώς – Αήττητος Σπάτων
  • 18/04/2021, 16:30 Ηλιούπολη ΓΣ – Χαραυγιακός
  • 18/04/2021, 16:30 Μοσχάτο – Προοδευτική
  • 18/04/2021, 16:30 ΑΠΟ Φωστήρ – Πανναξιακός

7ος Όμιλος (6η Αγων.)

  • 17/04/2021, 16:30 Άρης Σκάλας ΑΠΣ – Πανγυθεατικός
  • 18/04/2021, 16:30 Μολαϊκός – Ερμής Μελιγούς
  • 18/04/2021, 16:30 Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Κορωνίδα Κοιλάδας
  • 18/04/2021, 16:30 Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ναύπλιο 2017
  • 18/04/2021, 16:30 Ερμιονίδα – ΠΑΟ Ρουφ
  • 18/04/2021, 16:30 Αγ. Ιερόθεος – Παναρκαδικός

8ος Όμιλος (6η Αγων.)

  • 18/04/2021, 16:30 Πυθαγόρας ΑΨΕΣ – Αίας Σαλαμίνας
  • 18/04/2021, 16:30 Θύελλα Διαστ. Ραφήνας Α.Π.Ο. – Κυανούς Αστήρ Βάρης
  • 18/04/2021, 16:30 Αετός ΓΠΣ – ΑΟ Καραβά
  • 18/04/2021, 16:30 Πανελευσινιακός – Κερατσίνι
  • 18/04/2021, 16:30 ΑΟ Πυλίου Κω – Αιολικός Α.Ε.Π.Σ.
  • 18/04/2021, 16:30 Ακράτητος – Μικρασιατική ΑΠΕ

9ος Όμιλος (6η Αγων.)

  • 18/04/2020, 16:30 Παλληξουριακός – Παναιγιάλειος
  • 18/04/2020, 16:30 Αίας Γαστούνης – Εθνικός Σκουλικάδου
  • 18/04/2020, 16:30 Θύελλα Πατρών – Πάμισσος Μεσσήνης
  • 18/04/2020, 16:30 Ζάκυνθος 1961 ΑΠΣ – Τσιλιβή ΑΟ
  • 18/04/2020, 16:30 Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχαϊκή
  • 18/04/2020, 16:30 Διαβολιτσίου Α.Ο. – ΠΑΟ Βάρδας

10ος Όμιλος (6η Αγων.)

  • 18/04/2021, 16:30 ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας ΑΟ Αρχανών
  • 18/04/2021, 16:30 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Πόρου
  • 18/04/2021, 16:30 Αλμυρός ΓΠΣ – Δαμάστα Ηρακλείου ΑΟ
  • 18/04/2021, 16:30 ΑΟ Αγ. Νικολάου – Ρεθυμνιακός ΑΟ
  • ΑΟ Παλαιοχώρας – Ηρόδοτος Π.Α.Σ.Α.(Ο ΑΓΩΝΑΣ ΑΥΤΟΣ ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ)
  • 18/04/2021, 16:30 Ν. Αστέρας Ρεθύμνου – Ατσαλένιος
  • Πλατανιάς – Άρης Περιβολίων (Ο ΑΓΩΝΑΣ ΑΥΤΟΣ ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ)
  • 18/04/2021, 16:30 Άρης Σούδας – Αναγέννηση Ιεράπετρας