Δείτε παρακάτω τις ημέρες και ώρες όπου θα διεξαχθούν οι αγώνες του 1ου γύρου σε 1ο, 2ο και 3ο Όμιλο της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας:

Το πρόγραμμα των αγώνων: 

1ος Όμιλος: 

  • 6η Αγωνιστική
    18/04/2021, 16:30 Αναγέννηση Θαλασσιάς – Απόλλων Παραλιμνίου
    18/04/2021, 16:30 Αετός Ορφανού – Αμπελοκήπων ΑΕ
    18/04/2021, 16:30 Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
    Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Ορφέας Puma Ξάνθης (Ο ΑΓΩΝΑΣ ΑΥΤΟΣ ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ)
    18/04/2021, 16:30 Ένωση Άνθειας Αριστείνου – Εθνικός Σοχού
    18/04/2021, 16:30 Άρης Αβάτου – Ελπίς Σαππών
    18/04/2021, 16:30 Πανδραμαϊκός – Ευόσμου ΑΕ
    18/04/2021, 16:30 ΑΕ Διδυμοτείχου – Νέος Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου ΑΟ
  • 7η Αγωνιστική
    25/04/2021, 16:30 Απόλλων Παραλιμνίου – Αμπελοκήπων ΑΕ
    25/04/2021, 16:30 Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς
    25/04/2021, 16:30 Ορφέας Puma Ξάνθης – Αετός Ορφανού
    25/04/2021, 16:30 Εθνικός Σοχού – Νέστος Χρυσούπολης
    25/04/2021, 16:30 Ελπίς Σαππών – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
    25/04/2021, 16:30 Ευόσμου ΑΕ – Ένωση Άνθειας Αριστείνου
    25/04/2021, 16:30 Νέος Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου ΑΟ – Άρης Αβάτου
    25/04/2021, 16:30 Πανδραμαϊκός – ΑΕ Διδυμοτείχου
  • 8η Αγωνιστική
    28/04/2021, 16:30 Ηρακλής Αμπελοκήπων – Απόλλων Παραλιμνίου
    28/04/2021, 16:30 Αμπελοκήπων ΑΕ – Ορφέας Puma Ξάνθης
    28/04/2021, 16:30 Αναγέννηση Θαλασσιάς – Εθνικός Σοχού
    28/04/2021, 16:30 Αετός Ορφανού – Ελπίς Σαππών
    28/04/2021, 16:30 Νέστος Χρυσούπολης – Ευόσμου ΑΕ
    28/04/2021, 16:30 Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Νέος Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου ΑΟ
    28/04/2021, 16:30 Ένωση Άνθειας Αριστείνου – ΑΕ Διδυμοτείχου
    28/04/2021, 16:30 Άρης Αβάτου – Πανδραμαϊκός
  • 9η Αγωνιστική
    09/05/2021, 17:00 Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Puma Ξάνθης
    09/05/2021, 17:00 Εθνικός Σοχού – Ηρακλής Αμπελοκήπων
    09/05/2021, 17:00 Ελπίς Σαππών – Αμπελοκήπων ΑΕ
    09/05/2021, 17:00 Ευόσμου ΑΕ – Αναγέννηση Θαλασσιάς
    09/05/2021, 17:00 Νέος Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου ΑΟ – Αετός Ορφανού
    09/05/2021, 17:00 ΑΕ Διδυμοτείχου – Νέστος Χρυσούπολης
    09/05/2021, 17:00 Πανδραμαϊκός – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
    09/05/2021, 17:00 Άρης Αβάτου – Ένωση Άνθειας Αριστείνου
  • 10η Αγωνιστική
    16/05/2021, 17:00 Εθνικός Σοχού – Απόλλων Παραλιμνίου
    16/05/2021, 17:00 Ορφέας Puma Ξάνθης – Ελπίς Σαππών
    16/05/2021, 17:00 Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ευόσμου ΑΕ
    16/05/2021, 17:00 Αμπελοκήπων ΑΕ – Νέος Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου ΑΟ
    16/05/2021, 17:00 Αναγέννηση Θαλασσιάς – ΑΕ Διδυμοτείχου
    16/05/2021, 17:00 Αετός Ορφανού – Πανδραμαϊκός
    16/05/2021, 17:00 Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
    16/05/2021, 17:00 Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Ένωση Άνθειας Αριστείνου
  • 11η Αγωνιστική
    19/05/2021, 17:00 Απόλλων Παραλιμνίου – Ελπίς Σαππών
    19/05/2021, 17:00 Ευόσμου ΑΕ – Εθνικός Σοχού
    19/05/2021, 17:00 Νέος Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου ΑΟ – Ορφέας Puma Ξάνθης
    19/05/2021, 17:00 ΑΕ Διδυμοτείχου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
    19/05/2021, 17:00 Πανδραμαϊκός – Αμπελοκήπων ΑΕ
    19/05/2021, 17:00 Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
    19/05/2021, 17:00 Ένωση Άνθειας Αριστείνου – Αετός Ορφανού
    19/05/2021, 17:00 Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Νέστος Χρυσούπολης
  • 12η Αγωνιστική
    23/05/2021, 17:00 Ευόσμου ΑΕ – Απόλλων Παραλιμνίου
    23/05/2021, 17:00 Ελπίς Σαππών – Νέος Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου ΑΟ
    23/05/2021, 17:00 Εθνικός Σοχού – ΑΕ Διδυμοτείχου
    23/05/2021, 17:00 Ορφέας Puma Ξάνθης – Πανδραμαϊκός
    23/05/2021, 17:00 Ηρακλής Αμπελοκήπων – Άρης Αβάτου
    23/05/2021, 17:00 Αμπελοκήπων ΑΕ – Ένωση Άνθειας Αριστείνου
    23/05/2021, 17:00 Αναγέννηση Θαλασσιάς – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
    23/05/2021, 17:00 Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης
  • 13η Αγωνιστική
    26/05/2021, 17:00 Απόλλων Παραλιμνίου – Νέος Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου ΑΟ
    26/05/2021, 17:00 ΑΕ Διδυμοτείχου – Ευόσμου ΑΕ
    26/05/2021, 17:00 Πανδραμαϊκός – Ελπίς Σαππών
    26/05/2021, 17:00 Άρης Αβάτου – Εθνικός Σοχού
    26/05/2021, 17:00 Ένωση Άνθειας Αριστείνου – Ορφέας Puma Ξάνθης
    26/05/2021, 17:00 Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
    26/05/2021, 17:00 Νέστος Χρυσούπολης – Αμπελοκήπων ΑΕ
    26/05/2021, 17:00 Αετός Ορφανού – Αναγέννηση Θαλασσιάς
  • 14η Αγωνιστική
    30/05/2021, 17:00 ΑΕ Διδυμοτείχου – Απόλλων Παραλιμνίου
    30/05/2021, 17:00 Νέος Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου ΑΟ – Πανδραμαϊκός
    30/05/2021, 17:00 Ευόσμου ΑΕ – Άρης Αβάτου
    30/05/2021, 17:00 Ελπίς Σαππών – Ένωση Άνθειας Αριστείνου
    30/05/2021, 17:00 Εθνικός Σοχού – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
    30/05/2021, 17:00 Ορφέας Puma Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
    30/05/2021, 17:00 Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αετός Ορφανού
    30/05/2021, 17:00 Αμπελοκήπων ΑΕ – Αναγέννηση Θαλασσιάς
  • 15η Αγωνιστική
    06/06/2021, 17:00 Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός
    06/06/2021, 17:00 Άρης Αβάτου – ΑΕ Διδυμοτείχου
    06/06/2021, 17:00 Ένωση Άνθειας Αριστείνου – Νέος Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου ΑΟ
    06/06/2021, 17:00 Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Ευόσμου ΑΕ
    06/06/2021, 17:00 Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίς Σαππών
    06/06/2021, 17:00 Αετός Ορφανού – Εθνικός Σοχού
    06/06/2021, 17:00 Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ορφέας Puma Ξάνθης
    06/06/2021, 17:00 Αμπελοκήπων ΑΕ – Ηρακλής Αμπελοκήπων

2ος Όμιλος: 

  • 6η Αγωνιστική
    18/04/2021, 16:30 Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΠΑΟ Κουφαλίων
    18/04/2021, 16:30 Αναγέννηση Πλαγιάς – Μακεδονικός
    18/04/2021, 16:30 Νίκη Αγκαθιάς – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας ΑΟ
    18/04/2021, 16:30 Εδεσσαϊκός – Εθνικός Γιαννιτσών
    18/04/2021, 16:30 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Θύελλα Σαρακηνών ΠΑΣ
    18/04/2021, 16:30 ΑΣ Γιαννιτσά – Αετός Βαρβάρας
    08/11/2021, 16:30 Θερμαϊκός Θέρμης – Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
  • 7η Αγωνιστική
    25/04/2021, 16:30 ΠΑΟ Κουφαλίων – Μακεδονικός
    25/04/2021, 16:30 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας ΑΟ – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
    25/04/2021, 16:30 Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Πλαγιάς
    25/04/2021, 16:30 Θύελλα Σαρακηνών ΠΑΣ – Νίκη Αγκαθιάς
    25/04/2021, 16:30 Αετός Βαρβάρας – Εδεσσαϊκός
    25/04/2021, 16:30 Ποσειδών Μηχανιώνας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
    25/04/2021, 16:30 Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – ΑΣ Γιαννιτσά
  • 8η Αγωνιστική
    28/04/2021, 16:30 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας ΑΟ – ΠΑΟ Κουφαλίων
    28/04/2021, 16:30 Μακεδονικός – Εθνικός Γιαννιτσών
    28/04/2021, 16:30 Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Θύελλα Σαρακηνών ΠΑΣ
    28/04/2021, 16:30 Αναγέννηση Πλαγιάς – Αετός Βαρβάρας
    28/04/2021, 16:30 Νίκη Αγκαθιάς – Ποσειδών Μηχανιώνας
    28/04/2021, 16:30 Εδεσσαϊκός – Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
    28/04/2021, 16:30 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Θερμαϊκός Θέρμης
  • 9η Αγωνιστική
    22/11/2020, 15:00 ΠΑΟ Κουφαλίων – Εθνικός Γιαννιτσών
    22/11/2020, 15:00 Θύελλα Σαρακηνών ΠΑΣ – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας ΑΟ
    22/11/2020, 15:00 Αετός Βαρβάρας – Μακεδονικός
    22/11/2020, 15:00 Ποσειδών Μηχανιώνας – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
    22/11/2020, 15:00 Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Αναγέννηση Πλαγιάς
    22/11/2020, 15:00 Θερμαϊκός Θέρμης – Νίκη Αγκαθιάς
    22/11/2020, 15:00 ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
  • 10η Αγωνιστική
    16/05/2021, 17:00 Θύελλα Σαρακηνών ΠΑΣ – ΠΑΟ Κουφαλίων
    16/05/2021, 17:00 Εθνικός Γιαννιτσών – Αετός Βαρβάρας
    16/05/2021, 17:00 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας ΑΟ – Ποσειδών Μηχανιώνας
    16/05/2021, 17:00 Μακεδονικός – Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
    16/05/2021, 17:00 Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Θερμαϊκός Θέρμης
    16/05/2021, 17:00 Νίκη Αγκαθιάς – ΑΣ Γιαννιτσά
    16/05/2021, 17:00 Εδεσσαϊκός – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
  • 11η Αγωνιστική
    19/05/2021, 17:00 ΠΑΟ Κουφαλίων – Αετός Βαρβάρας
    19/05/2021, 17:00 Ποσειδών Μηχανιώνας – Θύελλα Σαρακηνών ΠΑΣ
    19/05/2021, 17:00 Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Εθνικός Γιαννιτσών
    19/05/2021, 17:00 Θερμαϊκός Θέρμης – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας ΑΟ
    19/05/2021, 17:00 ΑΣ Γιαννιτσά – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
    19/05/2021, 17:00 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αναγέννηση Πλαγιάς
    19/05/2021, 17:00 Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς
  • 12η Αγωνιστική
    23/05/2021, 17:00 Ποσειδών Μηχανιώνας – ΠΑΟ Κουφαλίων
    23/05/2021, 17:00 Αετός Βαρβάρας – Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
    23/05/2021, 17:00 Θύελλα Σαρακηνών ΠΑΣ – Θερμαϊκός Θέρμης
    23/05/2021, 17:00 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας ΑΟ – ΑΣ Γιαννιτσά
    23/05/2021, 17:00 Μακεδονικός – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
    23/05/2021, 17:00 Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Εδεσσαϊκός
    23/05/2021, 17:00 Αναγέννηση Πλαγιάς – Νίκη Αγκαθιάς
  • 13η Αγωνιστική
    26/05/2021, 17:00 ΠΑΟ Κουφαλίων – Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
    26/05/2021, 17:00 Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδών Μηχανιώνας
    26/05/2021, 17:00 ΑΣ Γιαννιτσά – Θύελλα Σαρακηνών ΠΑΣ
    26/05/2021, 17:00 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Εθνικός Γιαννιτσών
    26/05/2021, 17:00 Εδεσσαϊκός – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας ΑΟ
    26/05/2021, 17:00 Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός
    26/05/2021, 17:00 Αναγέννηση Πλαγιάς – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
  • 14η Αγωνιστική
    30/05/2021, 17:00 Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΟ Κουφαλίων
    30/05/2021, 17:00 Ποσειδών Μηχανιώνας – ΑΣ Γιαννιτσά
    30/05/2021, 17:00 Αετός Βαρβάρας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
    30/05/2021, 17:00 Θύελλα Σαρακηνών ΠΑΣ – Εδεσσαϊκός
    30/05/2021, 17:00 Εθνικός Γιαννιτσών – Νίκη Αγκαθιάς
    30/05/2021, 17:00 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας ΑΟ – Αναγέννηση Πλαγιάς
    30/05/2021, 17:00 Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
  • 15η Αγωνιστική
    06/06/2021, 17:00 ΑΣ Γιαννιτσά – Θερμαϊκός Θέρμης
    06/06/2021, 17:00 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
    06/06/2021, 17:00 Εδεσσαϊκός – Ποσειδών Μηχανιώνας
    06/06/2021, 17:00 Νίκη Αγκαθιάς – Αετός Βαρβάρας
    06/06/2021, 17:00 Αναγέννηση Πλαγιάς – Θύελλα Σαρακηνών ΠΑΣ
    06/06/2021, 17:00 Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Εθνικός Γιαννιτσών
    06/06/2021, 17:00 Μακεδονικός – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας ΑΟ

3ος Όμιλος: 

  • 6η Αγωνιστική
    18/04/2021, 16:30 Μετέωρα ΑΣ – Ατρόμητος Παλαμά
    18/04/2021, 16:30 Αετός Μακρυχωρίου – Μακεδονικός Φούφα
    18/04/2021, 16:30 Κοζάνη ΦΣ – Ερμής Αμυνταίου
    18/04/2021, 16:30 Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
    18/04/2021, 16:30 Δίας Δίου ΟΦ – ΑΕ Καρίτσας
    18/04/2021, 16:30 ΠΟ Ελασσόνας – ΑΟ Σελλάνων
    18/04/2021, 16:30 Φήκης Π.Ο. – Εθνικός Κεραμιδίου
  • 7η Αγωνιστική
    25/04/2021, 16:30 Ατρόμητος Παλαμά – Μακεδονικός Φούφα
    25/04/2021, 16:30 Ερμής Αμυνταίου – Μετέωρα ΑΣ
    25/04/2021, 16:30 Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αετός Μακρυχωρίου
    25/04/2021, 16:30 ΑΕ Καρίτσας – Κοζάνη ΦΣ
    25/04/2021, 16:30 ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας
    25/04/2021, 16:30 Ηρακλής Λάρισας – Δίας Δίου ΟΦ
    25/04/2021, 16:30 Εθνικός Κεραμιδίου – ΠΟ Ελασσόνας
  • 8η Αγωνιστική
    28/04/2021, 16:30 Ερμής Αμυνταίου – Ατρόμητος Παλαμά
    28/04/2021, 16:30 Μακεδονικός Φούφα – Οικονόμος Τσαριτσάνης
    28/04/2021, 16:30 Μετέωρα ΑΣ – ΑΕ Καρίτσας
    28/04/2021, 16:30 Αετός Μακρυχωρίου – ΑΟ Σελλάνων
    28/04/2021, 16:30 Κοζάνη ΦΣ – Ηρακλής Λάρισας
    28/04/2021, 16:30 Αναγέννηση Καρδίτσας – Εθνικός Κεραμιδίου
    28/04/2021, 16:30 Δίας Δίου ΟΦ – Φήκης Π.Ο.
  • 9η Αγωνιστική
    09/05/2021, 17:00 Ατρόμητος Παλαμά – Οικονόμος Τσαριτσάνης
    09/05/2021, 17:00 ΑΕ Καρίτσας – Ερμής Αμυνταίου
    09/05/2021, 17:00 ΑΟ Σελλάνων – Μακεδονικός Φούφα
    09/05/2021, 17:00 Ηρακλής Λάρισας – Μετέωρα ΑΣ
    09/05/2021, 17:00 Εθνικός Κεραμιδίου – Αετός Μακρυχωρίου
    09/05/2021, 17:00 Φήκης Π.Ο. – Κοζάνη ΦΣ
    09/05/2021, 17:00 ΠΟ Ελασσόνας – Δίας Δίου ΟΦ
  • 10η Αγωνιστική
    16/05/2021, 17:00 ΑΕ Καρίτσας – Ατρόμητος Παλαμά
    16/05/2021, 17:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων
    16/05/2021, 17:00 Ερμής Αμυνταίου – Ηρακλής Λάρισας
    16/05/2021, 17:00 Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Κεραμιδίου
    16/05/2021, 17:00 Μετέωρα ΑΣ – Φήκης Π.Ο.
    16/05/2021, 17:00 Κοζάνη ΦΣ – ΠΟ Ελασσόνας
    16/05/2021, 17:00 Αναγέννηση Καρδίτσας – Δίας Δίου ΟΦ
  • 11η Αγωνιστική
    19/05/2021, 17:00 Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Σελλάνων
    19/05/2021, 17:00 Ηρακλής Λάρισας – ΑΕ Καρίτσας
    19/05/2021, 17:00 Εθνικός Κεραμιδίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
    19/05/2021, 17:00 Φήκης Π.Ο. – Ερμής Αμυνταίου
    19/05/2021, 17:00 ΠΟ Ελασσόνας – Μετέωρα ΑΣ
    19/05/2021, 17:00 Δίας Δίου ΟΦ – Αετός Μακρυχωρίου
    19/05/2021, 17:00 Αναγέννηση Καρδίτσας – Κοζάνη ΦΣ
  • 12η Αγωνιστική
    23/05/2021, 17:00 Ηρακλής Λάρισας – Ατρόμητος Παλαμά
    23/05/2021, 17:00 ΑΟ Σελλάνων – Εθνικός Κεραμιδίου
    23/05/2021, 17:00 ΑΕ Καρίτσας – Φήκης Π.Ο.
    23/05/2021, 17:00 Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Ελασσόνας
    23/05/2021, 17:00 Μακεδονικός Φούφα – Δίας Δίου ΟΦ
    23/05/2021, 17:00 Μετέωρα ΑΣ – Αναγέννηση Καρδίτσας
    23/05/2021, 17:00 Αετός Μακρυχωρίου – Κοζάνη ΦΣ
  • 13η Αγωνιστική
    26/05/2021, 17:00 Ατρόμητος Παλαμά – Εθνικός Κεραμιδίου
    26/05/2021, 17:00 Φήκης Π.Ο. – Ηρακλής Λάρισας
    26/05/2021, 17:00 ΠΟ Ελασσόνας – ΑΕ Καρίτσας
    26/05/2021, 17:00 Δίας Δίου ΟΦ – Οικονόμος Τσαριτσάνης
    26/05/2021, 17:00 Αναγέννηση Καρδίτσας – Ερμής Αμυνταίου
    26/05/2021, 17:00 Κοζάνη ΦΣ – Μακεδονικός Φούφα
    26/05/2021, 17:00 Αετός Μακρυχωρίου – Μετέωρα ΑΣ
  • 14η Αγωνιστική
    30/05/2021, 17:00 Φήκης Π.Ο. – Ατρόμητος Παλαμά
    30/05/2021, 17:00 Ηρακλής Λάρισας – ΠΟ Ελασσόνας
    30/05/2021, 17:00 ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου ΟΦ
    30/05/2021, 17:00 ΑΕ Καρίτσας – Αναγέννηση Καρδίτσας
    30/05/2021, 17:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης – Κοζάνη ΦΣ
    30/05/2021, 17:00 Ερμής Αμυνταίου – Αετός Μακρυχωρίου
    30/05/2021, 17:00 Μακεδονικός Φούφα – Μετέωρα ΑΣ
  • 15η Αγωνιστική
    06/06/2021, 17:00 ΠΟ Ελασσόνας – Φήκης Π.Ο.
    06/06/2021, 17:00 Δίας Δίου ΟΦ – Εθνικός Κεραμιδίου
    06/06/2021, 17:00 Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής Λάρισας
    06/06/2021, 17:00 Κοζάνη ΦΣ – ΑΟ Σελλάνων
    06/06/2021, 17:00 Αετός Μακρυχωρίου – ΑΕ Καρίτσας
    06/06/2021, 17:00 Μετέωρα ΑΣ – Οικονόμος Τσαριτσάνης
    06/06/2021, 17:00 Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.