Δείτε παρακάτω τις ημέρες και ώρες όπου θα διεξαχθούν οι αγώνες του 1ου γύρου σε 8ο, 9ο και 10ο Όμιλο της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας:

Το πρόγραμμα των αγώνων: 

8ος Όμιλος:

  • 6η Αγωνιστική
    18/04/2021, 16:30 Πυθαγόρας ΑΨΕΣ – Αίας Σαλαμίνας
    18/04/2021, 16:30 Θύελλα Διαστ. Ραφήνας Α.Π.Ο. – Κυανούς Αστήρ Βάρης
    18/04/2021, 16:30 Αετός ΓΠΣ – ΑΟ Καραβά
    18/04/2021, 16:30 Πανελευσινιακός – Κερατσίνι
    18/04/2021, 16:30 ΑΟ Πυλίου Κω – Αιολικός Α.Ε.Π.Σ.
    18/04/2021, 16:30 Ακράτητος – Μικρασιατική ΑΠΕ
  • 7η Αγωνιστική
    25/04/2021, 16:30 Αίας Σαλαμίνας – Κυανούς Αστήρ Βάρης
    25/04/2021, 16:30 ΑΟ Καραβά – Πυθαγόρας ΑΨΕΣ
    25/04/2021, 16:30 Κερατσίνι – Θύελλα Διαστ. Ραφήνας Α.Π.Ο.
    25/04/2021, 16:30 Αιολικός Α.Ε.Π.Σ. – Αετός ΓΠΣ
    25/04/2021, 16:30 Μικρασιατική ΑΠΕ – Πανελευσινιακός
    25/04/2021, 16:30 Ακράτητος – ΑΟ Πυλίου Κω
  • 8η Αγωνιστική
    09/05/2021, 17:00 ΑΟ Καραβά – Αίας Σαλαμίνας
    09/05/2021, 17:00 Κυανούς Αστήρ Βάρης – Κερατσίνι
    09/05/2021, 17:00 Πυθαγόρας ΑΨΕΣ – Αιολικός Α.Ε.Π.Σ.
    09/05/2021, 17:00 Θύελλα Διαστ. Ραφήνας Α.Π.Ο. – Μικρασιατική ΑΠΕ
    09/05/2021, 17:00 Αετός ΓΠΣ – Ακράτητος
    09/05/2021, 17:00 Πανελευσινιακός – ΑΟ Πυλίου Κω
  • 9η Αγωνιστική
    16/05/2021, 17:00 Αίας Σαλαμίνας – Κερατσίνι
    16/05/2021, 17:00 Αιολικός Α.Ε.Π.Σ. – ΑΟ Καραβά
    16/05/2021, 17:00 Μικρασιατική ΑΠΕ – Κυανούς Αστήρ Βάρης
    16/05/2021, 17:00 Ακράτητος – Πυθαγόρας ΑΨΕΣ
    16/05/2021, 17:00 ΑΟ Πυλίου Κω – Θύελλα Διαστ. Ραφήνας Α.Π.Ο.
    16/05/2021, 17:00 Πανελευσινιακός – Αετός ΓΠΣ
  • 10η Αγωνιστική
    23/05/2021, 17:00 Αιολικός Α.Ε.Π.Σ. – Αίας Σαλαμίνας
    23/05/2021, 17:00 Κερατσίνι – Μικρασιατική ΑΠΕ
    23/05/2021, 17:00 ΑΟ Καραβά – Ακράτητος
    23/05/2021, 17:00 Κυανούς Αστήρ Βάρης – ΑΟ Πυλίου Κω
    23/05/2021, 17:00 Πυθαγόρας ΑΨΕΣ – Πανελευσινιακός
    23/05/2021, 17:00 Θύελλα Διαστ. Ραφήνας Α.Π.Ο. – Αετός ΓΠΣ
  • 11η Αγωνιστική
    06/06/2021, 17:00 Μικρασιατική ΑΠΕ – Αίας Σαλαμίνας
    06/06/2021, 17:00 Ακράτητος – Αιολικός Α.Ε.Π.Σ.
    06/06/2021, 17:00 ΑΟ Πυλίου Κω – Κερατσίνι
    06/06/2021, 17:00 Πανελευσινιακός – ΑΟ Καραβά
    06/06/2021, 17:00 Αετός ΓΠΣ – Κυανούς Αστήρ Βάρης
    06/06/2021, 17:00 Θύελλα Διαστ. Ραφήνας Α.Π.Ο. – Πυθαγόρας ΑΨΕΣ

9ος Όμιλος: 

  • 6η Αγωνιστική
    18/04/2021, 16:30 Παλληξουριακός – Παναιγιάλειος
    18/04/2021, 16:30 Αίας Γαστούνης – Εθνικός Σκουλικάδου
    18/04/2021, 16:30Θύελλα Πατρών – Πάμισσος Μεσσήνης
    18/04/2021, 16:30 Ζάκυνθος 1961 ΑΠΣ – Τσιλιβή ΑΟ
    18/04/2021, 16:30 Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχαϊκή
    18/04/2021, 16:30 Διαβολιτσίου Α.Ο. – ΠΑΟ Βάρδας
  • 7η Αγωνιστική
    25/04/2021, 16:30 Παναιγιάλειος – Εθνικός Σκουλικάδου
    25/04/2021, 16:30 Πάμισσος Μεσσήνης – Παλληξουριακός
    25/04/2021, 16:30 Τσιλιβή ΑΟ – Αίας Γαστούνης
    25/04/2021, 16:30 Αχαϊκή – Θύελλα Πατρών
    25/04/2021, 16:30 ΠΑΟ Βάρδας – Ζάκυνθος 1961 ΑΠΣ
    25/04/2021, 16:30 Διαγόρας Βραχνέικων – Ναυπακτιακός Αστέρας
  • 8η Αγωνιστική
    09/05/2021, 17:00 Πάμισσος Μεσσήνης – Παναιγιάλειος
    09/05/2021, 17:00 Εθνικός Σκουλικάδου – Τσιλιβή ΑΟ
    09/05/2021, 17:00 Παλληξουριακός – Αχαϊκή
    09/05/2021, 17:00 Αίας Γαστούνης – ΠΑΟ Βάρδας
    09/05/2021, 17:00 Θύελλα Πατρών – Διαγόρας Βραχνέικων
    09/05/2021, 17:00 Ναυπακτιακός Αστέρας – Διαβολιτσίου Α.Ο.
  • 9η Αγωνιστική
    16/05/2021, 17:00 Παναιγιάλειος – Τσιλιβή ΑΟ
    16/05/2021, 17:00 Αχαϊκή – Πάμισσος Μεσσήνης
    16/05/2021, 17:00 ΠΑΟ Βάρδας – Εθνικός Σκουλικάδου
    16/05/2021, 17:00 Διαγόρας Βραχνέικων – Παλληξουριακός
    16/05/2021, 17:00 Διαβολιτσίου Α.Ο. – Θύελλα Πατρών
    16/05/2021, 17:00 Ζάκυνθος 1961 ΑΠΣ – Ναυπακτιακός Αστέρας
  • 10η Αγωνιστική
    23/05/2021, 17:00 Αχαϊκή – Παναιγιάλειος
    23/05/2021, 17:00 Τσιλιβή ΑΟ – ΠΑΟ Βάρδας
    23/05/2021, 17:00 Πάμισσος Μεσσήνης – Διαγόρας Βραχνέικων
    23/05/2021, 17:00 Παλληξουριακός – Διαβολιτσίου Α.Ο.
    23/05/2021, 17:00 Αίας Γαστούνης – Ναυπακτιακός Αστέρας
    23/05/2021, 17:00 Θύελλα Πατρών – Ζάκυνθος 1961 ΑΠΣ
  • 11η Αγωνιστική
    26/05/2021, 17:00 Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας
    26/05/2021, 17:00 Διαγόρας Βραχνέικων – Αχαϊκή
    26/05/2021, 17:00 Διαβολιτσίου Α.Ο. – Πάμισσος Μεσσήνης
    26/05/2021, 17:00 Ναυπακτιακός Αστέρας – Εθνικός Σκουλικάδου
    26/05/2021, 17:00 Ζάκυνθος 1961 ΑΠΣ – Παλληξουριακός
    26/05/2021, 17:00 Αίας Γαστούνης – Θύελλα Πατρών
  • 12η Αγωνιστική
    30/05/2021, 17:00 Διαγόρας Βραχνέικων – Παναιγιάλειος
    30/05/2021, 17:00 Αχαϊκή – Διαβολιτσίου Α.Ο.
    30/05/2021, 17:00 Τσιλιβή ΑΟ – Ναυπακτιακός Αστέρας
    30/05/2021, 17:00 Πάμισσος Μεσσήνης – Ζάκυνθος 1961 ΑΠΣ
    30/05/2021, 17:00 Εθνικός Σκουλικάδου – Θύελλα Πατρών
    30/05/2021, 17:00 Παλληξουριακός – Αίας Γαστούνης
  • 13η Αγωνιστική
    06/06/2021, 17:00 Διαβολιτσίου Α.Ο. – Διαγόρας Βραχνέικων
    06/06/2021, 17:00 Ναυπακτιακός Αστέρας – ΠΑΟ Βάρδας
    06/06/2021, 17:00 Ζάκυνθος 1961 ΑΠΣ – Αχαϊκή
    06/06/2021, 17:00 Θύελλα Πατρών – Τσιλιβή ΑΟ
    06/06/2021, 17:00 Αίας Γαστούνης – Πάμισσος Μεσσήνης
    06/06/2021, 17:00 Εθνικός Σκουλικάδου – Παλληξουριακός

10ος Όμιλος: 

  • 6η Αγωνιστική
    18/04/2021, 16:30 ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας ΑΟ Αρχανών
    18/04/2021, 16:30 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Πόρου
    18/04/2021, 16:30 Αλμυρός ΓΠΣ – Δαμάστα Ηρακλείου ΑΟ
    18/04/2021, 16:30 ΑΟ Αγ. Νικολάου – Ρεθυμνιακός ΑΟ
    18/04/2021, 16:30 ΑΟ Παλαιοχώρας – Ηρόδοτος Π.Α.Σ.Α. (Ο ΑΓΩΝΑΣ ΑΥΤΟΣ ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ)
    18/04/2021, 16:30 Ν. Αστέρας Ρεθύμνου – Ατσαλένιος
    18/04/2021, 16:30 Πλατανιάς – Άρης Περιβολίων (Ο ΑΓΩΝΑΣ ΑΥΤΟΣ ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ)
    18/04/2021, 16:30 Άρης Σούδας – Αναγέννηση Ιεράπετρας
  • 7η Αγωνιστική
    25/04/2021, 16:30 Γιούχτας ΑΟ Αρχανών – ΑΟ Πόρου
    25/04/2021, 16:30 Δαμάστα Ηρακλείου ΑΟ – ΑΕ Νεάπολης
    25/04/2021, 16:30 Ρεθυμνιακός ΑΟ – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
    25/04/2021, 16:30 Ηρόδοτος Π.Α.Σ.Α. – Αλμυρός ΓΠΣ
    25/04/2021, 16:30 Ατσαλένιος – ΑΟ Αγ. Νικολάου
    25/04/2021, 16:30 Άρης Περιβολίων – ΑΟ Παλαιοχώρας
    25/04/2021, 16:30 Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ν. Αστέρας Ρεθύμνου
    25/04/2021, 16:30 Πλατανιάς – Άρης Σούδας
  • 8η Αγωνιστική
    28/04/2021, 16:30 Δαμάστα Ηρακλείου ΑΟ – Γιούχτας ΑΟ Αρχανών
    28/04/2021, 16:30 ΑΟ Πόρου – Ρεθυμνιακός ΑΟ
    28/04/2021, 16:30 ΑΕ Νεάπολης – Ηρόδοτος Π.Α.Σ.Α.
    28/04/2021, 16:30 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος
    28/04/2021, 16:30 Αλμυρός ΓΠΣ – Άρης Περιβολίων
    28/04/2021, 16:30 ΑΟ Αγ. Νικολάου – Αναγέννηση Ιεράπετρας
    28/04/2021, 16:30 ΑΟ Παλαιοχώρας – Άρης Σούδας
    28/04/2021, 16:30 Ν. Αστέρας Ρεθύμνου – Πλατανιάς
  • 9η Αγωνιστική
    09/05/2021, 17:00 Γιούχτας ΑΟ Αρχανών – Ρεθυμνιακός ΑΟ
    09/05/2021, 17:00 Ηρόδοτος Π.Α.Σ.Α. – Δαμάστα Ηρακλείου ΑΟ
    09/05/2021, 17:00 Ατσαλένιος – ΑΟ Πόρου
    09/05/2021, 17:00 Άρης Περιβολίων – ΑΕ Νεάπολης
    09/05/2021, 17:00 Αναγέννηση Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
    09/05/2021, 17:00 Άρης Σούδας – Αλμυρός ΓΠΣ
    09/05/2021, 17:00 Πλατανιάς – ΑΟ Αγ. Νικολάου
    09/05/2021, 17:00 Ν. Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Παλαιοχώρας
  • 10η Αγωνιστική
    16/05/2021, 17:00 Ηρόδοτος Π.Α.Σ.Α. – Γιούχτας ΑΟ Αρχανών
    16/05/2021, 17:00 Ρεθυμνιακός ΑΟ – Ατσαλένιος
    16/05/2021, 17:00 Δαμάστα Ηρακλείου ΑΟ – Άρης Περιβολίων
    16/05/2021, 17:00 ΑΟ Πόρου – Αναγέννηση Ιεράπετρας
    16/05/2021, 17:00 ΑΕ Νεάπολης – Άρης Σούδας
    16/05/2021, 17:00 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Πλατανιάς
    16/05/2021, 17:00 Αλμυρός ΓΠΣ – Ν. Αστέρας Ρεθύμνου
    16/05/2021, 17:00 ΑΟ Αγ. Νικολάου – ΑΟ Παλαιοχώρας
  • 11η Αγωνιστική
    19/05/2021, 17:00 Γιούχτας ΑΟ Αρχανών – Ατσαλένιος
    19/05/2021, 17:00 Άρης Περιβολίων – Ηρόδοτος Π.Α.Σ.Α.
    19/05/2021, 17:00 Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ρεθυμνιακός ΑΟ
    19/05/2021, 17:00 Άρης Σούδας – Δαμάστα Ηρακλείου ΑΟ
    19/05/2021, 17:00 Πλατανιάς – ΑΟ Πόρου
    19/05/2021, 17:00 Ν. Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΕ Νεάπολης
    19/05/2021, 17:00 ΑΟ Παλαιοχώρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
    19/05/2021, 17:00 ΑΟ Αγ. Νικολάου – Αλμυρός ΓΠΣ
  • 12η Αγωνιστική
    23/05/2021, 17:00 Άρης Περιβολίων – Γιούχτας ΑΟ Αρχανών
    23/05/2021, 17:00 Ατσαλένιος – Αναγέννηση Ιεράπετρας
    23/05/2021, 17:00 Ηρόδοτος Π.Α.Σ.Α. – Άρης Σούδας
    23/05/2021, 17:00 Ρεθυμνιακός ΑΟ – Πλατανιάς
    23/05/2021, 17:00 Δαμάστα Ηρακλείου ΑΟ – Ν. Αστέρας Ρεθύμνου
    23/05/2021, 17:00 ΑΟ Πόρου – ΑΟ Παλαιοχώρας
    23/05/2021, 17:00 ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Αγ. Νικολάου
    23/05/2021, 17:00 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αλμυρός ΓΠΣ
  • 13η Αγωνιστική
    26/05/2021, 17:00 Γιούχτας ΑΟ Αρχανών – Αναγέννηση Ιεράπετρας
    26/05/2021, 17:00 Άρης Σούδας – Άρης Περιβολίων
    26/05/2021, 17:00 Πλατανιάς – Ατσαλένιος
    26/05/2021, 17:00 Ν. Αστέρας Ρεθύμνου – Ηρόδοτος Π.Α.Σ.Α.
    26/05/2021, 17:00 ΑΟ Παλαιοχώρας – Ρεθυμνιακός ΑΟ
    26/05/2021, 17:00 ΑΟ Αγ. Νικολάου – Δαμάστα Ηρακλείου ΑΟ
    26/05/2021, 17:00 Αλμυρός ΓΠΣ – ΑΟ Πόρου
    26/05/2021, 17:00 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΕ Νεάπολης
  • 14η Αγωνιστική
    30/05/2021, 17:00 Άρης Σούδας – Γιούχτας ΑΟ Αρχανών
    30/05/2021, 17:00 Αναγέννηση Ιεράπετρας – Πλατανιάς
    30/05/2021, 17:00 Άρης Περιβολίων – Ν. Αστέρας Ρεθύμνου
    30/05/2021, 17:00 Ατσαλένιος – ΑΟ Παλαιοχώρας
    30/05/2021, 17:00 Ηρόδοτος Π.Α.Σ.Α. – ΑΟ Αγ. Νικολάου
    30/05/2021, 17:00 Ρεθυμνιακός ΑΟ – Αλμυρός ΓΠΣ
    30/05/2021, 17:00 Δαμάστα Ηρακλείου ΑΟ – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
    30/05/2021, 17:00 ΑΟ Πόρου – ΑΕ Νεάπολης
  • 15η Αγωνιστική
    06/06/2021, 17:00 Γιούχτας ΑΟ Αρχανών – Πλατανιάς
    06/06/2021, 17:00 Ν. Αστέρας Ρεθύμνου – Άρης Σούδας
    06/06/2021, 17:00 ΑΟ Παλαιοχώρας – Αναγέννηση Ιεράπετρας
    06/06/2021, 17:00 ΑΟ Αγ. Νικολάου – Άρης Περιβολίων
    06/06/2021, 17:00 Αλμυρός ΓΠΣ – Ατσαλένιος
    06/06/2021, 17:00 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ηρόδοτος Π.Α.Σ.Α.
    06/06/2021, 17:00 ΑΕ Νεάπολης – Ρεθυμνιακός ΑΟ
    06/06/2021, 17:00 ΑΟ Πόρου – Δαμάστα Ηρακλείου ΑΟ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.