Δείτε παρακάτω τις ημέρες και ώρες όπου θα διεξαχθούν οι αγώνες του 1ου γύρου σε 4ο, 6ο και 7ο Όμιλο της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας:

Το πρόγραμμα των αγώνων: 

4ος Όμιλος: 

  • 6η Αγωνιστική
    18/04/2021, 16:30 Αλμυρός – Φωκικός
    18/04/2021, 16:30 Θησέας Αγριάς – Αμβρυσσέας Διστόμου
    Ηρακλής Ψαχνών – Οπούντιος Μαρτίνου (Ο ΑΓΩΝΑΣ ΑΥΤΟΣ ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ)
    18/04/2021, 16:30 ΑΟ Υπάτου – Διαγόρας Στεφανοβικείου
    18/04/2021, 16:30 Αταλάντη – ΑΟ Νέας Αρτάκης
  • 7η Αγωνιστική
    25/04/2021, 16:30 Φωκικός – Αμβρυσσέας Διστόμου
    25/04/2021, 16:30 Οπούντιος Μαρτίνου – Αλμυρός
    25/04/2021, 16:30 Διαγόρας Στεφανοβικείου – Θησέας Αγριάς
    25/04/2021, 16:30 ΑΟ Νέας Αρτάκης – Ηρακλής Ψαχνών
    25/04/2021, 16:30 Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αταλάντη
  • 8η Αγωνιστική
    09/05/2021, 17:00 Οπούντιος Μαρτίνου – Φωκικός
    09/05/2021, 17:00 Αμβρυσσέας Διστόμου – Διαγόρας Στεφανοβικείου
    09/05/2021, 17:00 Αλμυρός – ΑΟ Νέας Αρτάκης
    09/05/2021, 17:00 Ηρακλής Ψαχνών – Δήμητρα Ευξεινούπολης
    09/05/2021, 17:00 ΑΟ Υπάτου – Αταλάντη
  • 9η Αγωνιστική
    16/05/2021, 17:00 Φωκικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου
    16/05/2021, 17:00 ΑΟ Νέας Αρτάκης – Οπούντιος Μαρτίνου
    16/05/2021, 17:00 Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αλμυρός
    16/05/2021, 17:00 Αταλάντη – Θησέας Αγριάς
    16/05/2021, 17:00 ΑΟ Υπάτου – Ηρακλής Ψαχνών
  • 10η Αγωνιστική
    23/05/2021, 17:00 ΑΟ Νέας Αρτάκης – Φωκικός
    23/05/2021, 17:00 Οπούντιος Μαρτίνου – Δήμητρα Ευξεινούπολης
    23/05/2021, 17:00 Αμβρυσσέας Διστόμου – Αταλάντη
    23/05/2021, 17:00 Αλμυρός – ΑΟ Υπάτου
    23/05/2021, 17:00 Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Ψαχνών
  • 11η Αγωνιστική
    06/06/2021, 17:00 Δήμητρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Νέας Αρτάκης
    06/06/2021, 17:00 Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου
    06/06/2021, 17:00 ΑΟ Υπάτου – Οπούντιος Μαρτίνου
    06/06/2021, 17:00 Ηρακλής Ψαχνών – Αμβρυσσέας Διστόμου
    06/06/2021, 17:00 Θησέας Αγριάς – Αλμυρός

6ος Όμιλος: 

  • 5η Αγωνιστική
    18/04/2021, 16:30 Πανιώνιος – Μαρκό
    18/04/2021, 16:30 Εθνικός Πειραιώς – Αήττητος Σπάτων
    18/04/2021, 16:30 Ηλιούπολη ΓΣ – Χαραυγιακός
    18/04/2021, 16:30 Μοσχάτο – Προοδευτική
    18/04/2021, 16:30 ΑΠΟ Φωστήρ – Πανναξιακός
  • 6η Αγωνιστική
    25/04/2021, 16:30 Εθνικός Πειραιώς – Πανιώνιος
    25/04/2021, 16:30 Μαρκό – Ηλιούπολη ΓΣ
    25/04/2021, 16:30 Αήττητος Σπάτων – Μοσχάτο
    25/04/2021, 16:30 Χαραυγιακός – ΑΠΟ Φωστήρ
    25/04/2021, 16:30 Προοδευτική – Άνω Μερά Μυκόνου
  • 7η Αγωνιστική
    09/05/2021, 17:00 Πανιώνιος – Ηλιούπολη ΓΣ
    09/05/2021, 17:00 Μοσχάτο – Εθνικός Πειραιώς
    09/05/2021, 17:00 ΑΠΟ Φωστήρ – Μαρκό
    09/05/2021, 17:00 Άνω Μερά Μυκόνου – Αήττητος Σπάτων
    09/05/2021, 17:00 Πανναξιακός – Προοδευτική
  • 8η Αγωνιστική
    16/05/2021, 17:00 Μοσχάτο – Πανιώνιος
    16/05/2021, 17:00 Ηλιούπολη ΓΣ – ΑΠΟ Φωστήρ
    16/05/2021, 17:00 Εθνικός Πειραιώς – Άνω Μερά Μυκόνου
    16/05/2021, 17:00 Αήττητος Σπάτων – Πανναξιακός
    16/05/2021, 17:00 Χαραυγιακός – Προοδευτική
  • 9η Αγωνιστική
    23/05/2021, 17:00 Πανιώνιος – ΑΠΟ Φωστήρ
    23/05/2021, 17:00 Άνω Μερά Μυκόνου – Μοσχάτο
    23/05/2021, 17:00 Πανναξιακός – Εθνικός Πειραιώς
    23/05/2021, 17:00 Προοδευτική – Μαρκό
    23/05/2021, 17:00 Χαραυγιακός – Αήττητος Σπάτων
  • 10η Αγωνιστική
    30/05/2021, 17:00 Άνω Μερά Μυκόνου – Πανιώνιος
    30/05/2021, 17:00 Μοσχάτο – Πανναξιακός
    30/05/2021, 17:00 Ηλιούπολη ΓΣ – Προοδευτική
    30/05/2021, 17:00 Εθνικός Πειραιώς – Χαραυγιακός
    30/05/2021, 17:00 Μαρκό – Αήττητος Σπάτων
  • 11η Αγωνιστική
    06/06/2021, 17:00 Πανναξιακός – Άνω Μερά Μυκόνου
    06/06/2021, 17:00 Προοδευτική – ΑΠΟ Φωστήρ
    06/06/2021, 17:00 Χαραυγιακός – Μοσχάτο
    06/06/2021, 17:00 Αήττητος Σπάτων – Ηλιούπολη ΓΣ
    06/06/2021, 17:00 Μαρκό – Εθνικός Πειραιώς

7ος Όμιλος: 

  • 6η Αγωνιστική
    17/04/2021, 16:30 Άρης Σκάλας ΑΠΣ – Πανγυθεατικός
    18/04/2021, 16:30 Μολαϊκός – Ερμής Μελιγούς
    18/04/2021, 16:30 Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Κορωνίδα Κοιλάδας
    18/04/2021, 16:30 Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ναύπλιο 2017
    18/04/2021, 16:30 Ερμιονίδα – ΠΑΟ Ρουφ
    18/04/2021, 16:30 Αγ. Ιερόθεος – Παναρκαδικός
  • 7η Αγωνιστική
    25/04/2021, 16:30 Ναύπλιο 2017 – ΠΑΟ Ρουφ
    25/04/2021, 16:30 Παναρκαδικός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
    25/04/2021, 16:30 Πανγυθεατικός – Ερμιονίδα
    25/04/2021, 16:30 Ερμής Μελιγούς – Αγ. Ιερόθεος
    25/04/2021, 16:30 Κορωνίδα Κοιλάδας – Άρης Σκάλας ΑΠΣ
    25/04/2021, 16:30 Κηφισιά – Μολαϊκός
  • 8η Αγωνιστική
    09/05/2021, 17:00 Παναρκαδικός – Ναύπλιο 2017
    09/05/2021, 17:00 ΠΑΟ Ρουφ – Πανγυθεατικός
    09/05/2021, 17:00 Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ερμής Μελιγούς
    09/05/2021, 17:00 Ερμιονίδα – Κορωνίδα Κοιλάδας
    09/05/2021, 17:00 Αγ. Ιερόθεος – Κηφισιά
    09/05/2021, 17:00 Μολαϊκός – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
  • 9η Αγωνιστική
    16/05/2021, 17:00 Ναύπλιο 2017 – Πανγυθεατικός
    16/05/2021, 17:00 Ερμής Μελιγούς – Παναρκαδικός
    16/05/2021, 17:00 Κορωνίδα Κοιλάδας – ΠΑΟ Ρουφ
    16/05/2021, 17:00 Κηφισιά – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
    16/05/2021, 17:00 Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Αγ. Ιερόθεος
    16/05/2021, 17:00 Άρης Σκάλας ΑΠΣ – Μολαϊκός
  • 10η Αγωνιστική
    23/05/2021, 17:00 Ερμής Μελιγούς – Ναύπλιο 2017
    23/05/2021, 17:00 Πανγυθεατικός – Κορωνίδα Κοιλάδας
    23/05/2021, 17:00 Παναρκαδικός – Κηφισιά
    23/05/2021, 17:00 Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
    23/05/2021, 17:00 Ερμιονίδα – Μολαϊκός
    23/05/2021, 17:00 Αγ. Ιερόθεος – Άρης Σκάλας ΑΠΣ
  • 11η Αγωνιστική
    26/05/2021, 17:00 Ναύπλιο 2017 – Κορωνίδα Κοιλάδας
    26/05/2021, 17:00 Κηφισιά – Ερμής Μελιγούς
    26/05/2021, 17:00 Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Παναρκαδικός
    26/05/2021, 17:00 Μολαϊκός – ΠΑΟ Ρουφ
    26/05/2021, 17:00 Άρης Σκάλας ΑΠΣ – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
    26/05/2021, 17:00 Ερμιονίδα – Αγ. Ιερόθεος
  • 12η Αγωνιστική
    30/05/2021, 17:00 Κηφισιά – Ναύπλιο 2017
    30/05/2021, 17:00 Ερμής Μελιγούς – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
    30/05/2021, 17:00 Πανγυθεατικός – Μολαϊκός
    30/05/2021, 17:00 Παναρκαδικός – Άρης Σκάλας ΑΠΣ
    30/05/2021, 17:00 ΠΑΟ Ρουφ – Αγ. Ιερόθεος
    30/05/2021, 17:00 Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ερμιονίδα
  • 13η Αγωνιστική
    06/06/2021, 17:00 Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Κηφισιά
    06/06/2021, 17:00 Μολαϊκός – Κορωνίδα Κοιλάδας
    06/06/2021, 17:00 Άρης Σκάλας ΑΠΣ – Ερμής Μελιγούς
    06/06/2021, 17:00 Αγ. Ιερόθεος – Πανγυθεατικός
    06/06/2021, 17:00 Ερμιονίδα – Παναρκαδικός
    06/06/2021, 17:00 ΠΑΟ Ρουφ – Ατρόμητος Χιλιομοδίου