Στην Κέρκυρα ταξίδεψε σήμερα Κυριακή 11 Απριλίου ο ΠΑΣ Πρέβεζα όπου αντιμετώπισε στο γήπεδο Αγίου Ματθαίου τον Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου, στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής του 5ου Ομίλου της Γ Εθνικής, στο πρώτο ματς μετά την επανέναρξη του πρωταθλήματος.

Το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή βρήκε τις ομάδες ισόπαλες με 1-1, μοιράζοντας τους βαθμούς της αγωνιστικής.

Ο ΠΑΣ προηγήθηκε με τον Τσολακίδη με πλασέ στο 65’, με τον ίδιο παίχτη να έχει και δοκάρι στο 84’. Οι γηπεδούχοι πίεζαν τα τελευταία λεπτά ψάχνοντας το γκολ. Στο 3′ λεπτό των καθυστερήσεων είχαν δοκάρι με τον Σπίνουλα Σ.,ενώ το γκολ της ισοφάρισης πέτυχε στην τελευταία φάση του αγώνα ο Σκολαρίκης,γράφοντας το τελικό 1-1.

Διαιτητής: Λεωνίδας Τζόβας (Ηπείρου)

Βοηθοί: Λάμπρος Λιαμίρας (Θεσπρωτίας) – Μαρία Στόλη (Θεσπρωτίας).

ΟΦΑΜ(Σιδερόπουλος):ΣΚΑΡΠΟΣ,ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ Κ.,ΚΑΤΕΛΟΥΖΟΣ,ΤΑΜΠΑΚΟΥ, ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ ΣΠ.,ΠΑΠΠΑΣ, ΒΛΑΧΟΣ,ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ Ν., ΓΩΝΙΑΔΗΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ Γ.

ΠΑΣ Πρέβεζα(Μπέκας): ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ,ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ,ΟΡΦΑΝΟΣ, ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ,ΚΩΣΤΑΣ,ΚΑΓΙΑ,ΤΣΑΛΑΣ, ΚΩΣΤΑΜΕΝΑΣ,ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ,ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ, ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ.