Διεξήχθη σήμερα Σάββατο 2 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 15:00 στο γήπεδο Μοναστηρακίου το παιχνίδι ανάμεσα στον ΠΑΣ Θύελλα και την Φορτούνα Βαλανιδοράχης στο πλαίσιο της 20ης αγωνιστικής της Α ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας, με τους γηπεδούχους να παίρνουν τη νίκη με τελικό σκορ 3-0.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με εύστοχο πέναλτι του Μήτση στο 19’ για το 1-0, που ήταν και το σκορ του ημιχρόνου. Στην επανάληψη ο Αρίδας  στο 50′ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα του Τσοβίλη, με τον Λαγοπάτη στο 62’ να διαμορφώνει το τελικό 3-0.

Διαιτητής: ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.

Βοηθοί: ΛΥΤΡΑΣ Ν. – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 (Στασινός): ΣΤΑΣΙΝΟΣ, ΠΑΤΣΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ(77’ ΤΣΟΥΚΑΣ), ΚΟΥΤΡΟΥΛΟΣ, ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ, ΜΗΤΣΗΣ, ΖΟΤΑΙ, ΜΑΚΡΗΣ(57’ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ), ΛΙΟΤΣΟΣ, ΑΡΙΔΑΣ(55’ ΓΟΥΡΟΥΝΑΣ), ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ(70’ ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ), ΛΑΓΟΠΑΤΗΣ.

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ(Παπακώστας): ΤΣΟΒΙΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΥ(90’ ΝΤΟΥΤΣΗΣ), ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΜΗΤΟΣ-ΚΩΤΣΗΣ, ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ, ΠΑΠΠΑΣ, ΣΙΩΖΗΣ, ΤΖΙΜΑΣ, ΠΑΝΤΟΣ, ΕΥΘΥΜΙΟΥ, ΒΑΓΓΕΛΗΣ(77’ ΒΑΒΒΑΣ).