Πραγματοποιήθηκε σήμερα Κυριακή 28/11 και ώρα 11:00 στο γήπεδο Σφακιωτών ο αγώνας της 7ης αγωνιστικής της Β ΕΠΣ Πρέβεζας Λευκάδας ανάμεσα στους Νέους Πανλευκάδιου και τον ΑΟ Καρυάς, με τους φιλοξενούμενους να παίρνουν το τρίποντο με τελικό σκορ 0-3.

Ως προς το αγωνιστικό κομμάτι, η Καρυά προηγήθηκε 1-0 στο 13’ με τον Βεργίνη για το 1-0 του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη, στο 70’ ο Χαλκιόπουλος Π. με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι διαμόρφωσε το 2-0, ενώ το τελικό 3-0 έγραψε ο Κατωπόδης Α. στο 85’ με εκτέλεση φάουλ.

Διαιτητής: ΠΑΤΣΗΣ Ι.

Βοηθοί: ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. – ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.

ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ(Κοντογιώργης):ΤΣΕΠΟ, ΜΠΑΡΙΑΜΗΣ, ΚΙΤΣΑΙ, ΒΕΝΕΤΗΣ, ΜΠΟΥΛΜΠΑΣΑΚΟΣ, ΤΖΟΛΟΣ, ΦΙΛΙΠΠΑΣ, ΤΣΟΥΤΣΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΧΑ, ΚΑΡΥΔΗΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΧΟΡΤΗΣ, ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ, ΛΑΥΡΑΝΟΣ, ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ, ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΠΑΝΟΣ, ΠΑΤΣΟΥΛΙΝΗΣ.

ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ(Κούρος-Παπαδόπουλος): ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ Β., ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ, ΑΡΓΥΡΟΣ, ΧΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΙΛΑΦΑΣ Σ., ΠΛΑΤΥΠΟΔΗΣ, ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ Α., ΒΕΡΓΙΝΗΣ, ΚΑΒΒΑΔΑΣ, ΨΑΡΡΟΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΠΙΛΑΦΑΣ Α., ΡΟΔΗΣ, ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ.