Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 29-31 Οκτωβρίου.

Volley League – 3η αγωνιστική

Παρασκευή 29 Οκτωβρίου 2021

  • PAOK Sports Arena, 19.15 ΕΡΤ-3: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο.Ν.Σ.Μίλων
    Διαιτητές: Βασιλειάδης, Αβραμίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Βασδέκης, Λούμσι, Γραμματεία: Δεληκωστίδου.

Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021

  • ΒΑΚ Ηράκλειο, 17:00 (L.Str.): Ο.Φ.Η. – Α.Ο.Π.Κηφισιάς
    Διαιτητές: Μυλωνάκης, Αγγελίδης, Παρατηρητής: Βλαχάκης, Επόπτες: Κόκκας, Σπαντιδάκη, Γραμματεία: Κουνδουράκη.
  • Δημ.Βικέλας, Ερμούπολη, 19:00 (L.Str.): Α.Ο.Φοίνικας ΟΝΕΧ – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
    Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Ονόπας, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Παπαδημητρίου, Συρίγος, Γραμματεία: Πιρπινιά.

Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021

  • Δημ.Βικέλας, Βέροια, 17:00 (L.Str.): Α.Π.Σ.Φίλιππος Βέροιας – Παναθηναϊκός Α.Ο.
    Διαιτητές: Γεωργιάδης, Πορτοκαλίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Χάνος, Πλιάχα, Γραμματεία: Συρομάχου.

Volley League Γυναικών – 5η αγωνιστική

Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021

  • Μίκρας, 17.30: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
    Διαιτητές: Δανιηλίδου, Τσιούλα, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου, Επόπτες: Παπαδοπούλου Χρ., Κοτσικάρη, Γραμματεία: Πασπαλά.
  • Χαλκιοπούλειο Λαμίας, 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Α.Ο. Θήρας
    Διαιτητές: Κουτσής, Χλωρός, Παρατηρητής: Παναγής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Τσάβου.
  • Μαρκόπουλου, 18.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου – Α.Σ. Άρης
    Διαιτητές: Βουδούρης, Ράντσιου, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Κοσμόπουλος, Σπίγγου, Γραμματεία: Ταλάρου.
  • Δ.Α.Κ. Νάξου, 19.00: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
    Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Ρίγκος, Επόπτες: Κουκουμάκας, Θεοδοσίου, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.
  • «Αντώνης Φώτσης» Ιλίσια, 19.00: Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Π.Σ. Αίας
    Διαιτητές: Πρέντζας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Κολάρου, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Κρητικού.
  • Γ. Γεννηματάς Βούλα, 19.00: Α.Σ.Π. Θέτις – Α.Ε.Κ.
    Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Σταυράτη, Τσίτσικας, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.
  • Π. Σαλπέας Πειραιάς, 20.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Παναθηναϊκός Α.Ο.
    Διαιτητές: Χρηστίδης, Λιάκου, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Καραγιαννάκης, Ξυπνητός, Γραμματεία: Καστάνη.

Pre League Ανδρών – Α’ όμιλος – 2η αγωνιστική

Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021

  • Παραλίας 18.00: Α.Ο. Καλαμάτα 80 – Γ.Σ. Πανιώνιος
    Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Χανδρινός, Γραμματεία: Λιακονάκου, Παρατηρητής: Τομαράς.
  • Απ. Κόντος Ν. Φιλαδέλφεια: Α.Ε.Κ. – Α.Ο. Αιγιαλέων
    Διαιτητές: Μάλφας, Μενεσλής, Γραμματεία: Κράνια, Παρατηρητής: Τσάκωνας.
  • Στ. Καλαϊτζής 19.30: Α.Σ. Πανερυθραϊκός – Α.Σ. Κέρκης
    Διαιτητές: Φραγκάκης, Προκοπίου, Γραμματεία: Οικονόμου Μ., Παρατηρητής: Καπάνταης.

Pre League Ανδρών – Β’ όμιλος – 2η αγωνιστική

Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021

  • 2ο Λ. Κομοτηνής 18.00: Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής – Πήγασος Πολίχνης
    Διαιτητές: Τζεπκινλής, Δήμου, Γραμματεία: Μιχαλιτσούδη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.
  • Δ.Α.Κ. Σκύδρας 18.00: Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας – Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας
    Διαιτητές: Παπαδογούλας, Παπακοσμάς, Γραμματεία: Καρυπίδου, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.

Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021

  • Μίκρας 15.30: Α.Σ. Άρης – Σ.Φ.Κ. Πιερικός Κατερίνης
    Διαιτητές: Δημητρίου, Μαυρίδης, Γραμματεία: Τερζή, Παρατηρητής: Σαρδάνης.

Pre League Γυναικών – Α’ όμιλος – 2η αγωνιστική

Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021

  • Ε.Α.Κ. Νεάπολης 17.30: Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – Γ.Σ. Πανιώνιος
    Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Δρανίτσας, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.
  • Στ. Βενέτης 18.00: Α.Ο. Αιγάλεω – Ζ.Α.Ο.Ν.
    Διαιτητές: Βλάχος, Κατσούλης, Γραμματεία: Λυκούδη, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος.
  • Κορίνθου 18.00: Α.Σ.Π. Κόρινθος – Α.Σ. Μακεδόνες
    Διαιτητές: Κτενάς, Σπίνας, Γραμματεία: Λιόντου, Παρατηρητής: Δημάκης.

Pre League Γυναικών – Β’ όμιλος – 2η αγωνιστική

Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021

  • Βριλησσίων 17.45: Φ.Ο. Βριλησσίων – Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση
    Διαιτητές: Γεωργάκη, Μαύρος, Γραμματεία: Καρατζογλίδου, Παρατηρητής: Πολίτης.
  • Α’ Ηλιούπολης 18.00: Γ.Σ. Ηλιούπολης – Α.Γ.Σ. Άρτεμις
    Διαιτητές: Μαλλιάρα, Μεταξά, Γραμματεία: Παπανικολάου, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης.

Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021

  • Μ. Τσικίνας 17.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Απόλλων Καλαμάτας
    Διαιτητές: Τοσουνίδης, Μουζούλας, Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Α’ όμιλος – 2η αγωνιστική

Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021

  • Καλαμίτσας 18.00: Α.Ο. Καβάλα – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
    Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Κυριακίδης, Γραμματεία: Γεωργιάδης.
  • Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Α.Σ. Ελπίς
    Διαιτητές: Παπαχρήστο, Πεσλής, Γραμματεία: Σκαρλατούδη.
  • Δ.Α.Κ. Έδεσσας 18.00: Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Α.Σ. Γαίας Δράμας
    Διαιτητές: Σαρακινίδης, Βένος, Γραμματεία: Παπαδοπούλου.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Β’ όμιλος – 2η αγωνιστική

Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021

  • Γέφυρα Θεσσαλονίκης 18.00: Π.Ο.Γ. Ηρακλής Γέφυρας – Α.Σ. Ασκληπιός
    Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Κακάτσιου, Γραμματεία: Χαλκιά.
  • Σταυρούπολης 18.00: Ε.Ο. Σταυρούπολης – Α.Σ. Αργώ Βόλου
    Διαιτητές: Μπέλλος Εμ., Βασδέκης, Γραμματεία: Τερζή.
  • Πρέβεζας 19.00: Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Α.Σ. Γιάννενα
    Διαιτητές: Φλουδάς, Γκοργκόλης, Γραμματεία: Καραγιάννης.
  • Νεάπολης Λάρισας 19.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Ε.Α. Λαρίσης
    Διαιτητές: Κατσιούλης, Μπατσίλα, Γραμματεία: Ιατροπούλου.