Photo - Gosports.gr @Βασίλης Κούρκουλας

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 28 Οκτωβρίου – 2 Νοεμβρίου.

Volley League – 2η αγωνιστική

Σάββατο 29 Οκτωβρίου 2022

  • Γυμναστήριο Αγίου Θωμά, Μαρούσι, 16:30: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Π.Α.Ο.Κ.
    Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Ονόπας, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Κατερλή, Τόλιος, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.
  • Γυμναστήριο Ζηρίνειο, Κηφισιά, 17:30: Α.Ο.Π. Κηφισιάς – Ο.Φ.Η.
    Διαιτητές: Βουδούρης, Νικάκης, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Κατσιάρας, Βαρατάσης, Γραμματεία: Ψάρρα.
  • Γυμναστήριο “Αλέξανδρος Νικολαΐδης”, Πολίχνη, 19:00 (Live Streaming ESAP T.V.): Πήγασος Πολίχνης – Α.Ο.Ν.Σ.Μίλων
    Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Τοσουνίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Σταυρίδης, Λούμσι, Γραμματεία: Παναγιωτίδου.
  • Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη, Ρέντη, 21:30 (Ε.Ρ.Τ.): Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Ο.Φοίνικας ΟΝΕΧ
    Διαιτητές: Μυλωνάκης, Πρέντζας, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Χατζηβασιλείου, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Κυριακή 30 Οκτωβρίου 2022

  • Γυμναστήριο Δ.Α.Κ. Καλυβίων, 18:00 (χωρίς θεατές) (Live Streaming ESAP T.V.): Φ.Ε.Σ.Αριστοτέλης Σκύδρας – Άθλος Ορεστιάδας
    Διαιτητές: Βασιλειάδης, Παπακοσμάς, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Σαρακινίδης, Βένος, Γραμματεία: Συρομάχου.

Volley League Γυναικών – 2η αγωνιστική

Παρασκευή 28 Οκτωβρίου 2022

  • Γυμναστήριο Ζηρινείου, 19.30: Ζ.Α.Ο.Ν. – Α.Ο. Θήρας
    Διαιτητές: Χρηστίδης, Γεωργάκη, Παρατηρητής: Τσάκωνας, Επόπτες: Βλάχος, Κουρτεσιώτης, Γραμματεία: Τρίκκα.

Σάββατο 22 Οκτωβρίου 2022

  • Γυμναστήριο «Στ. Βενέτης» 18.00: Α.Ο. Αιγάλεω – Α.Σ. Άρης
    Διαιτητές: Μουλά Λ., Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Γεωργοπούλου, Τσίτσικας, Γραμματεία: Καπουράνη.
  • Γυμναστήριο «Απ. Κόντος» 18.45: Α.Ε.Κ. – Α.Ο. Λαμίας 2013
    Διαιτητές: Βελώνης, Μάλφας, Παρατηρητής: Τσάκωνας, Επόπτες: Μπαμπαλής, Σταυράτη, Γραμματεία: Ταλάρου.
  • Γυμναστήριο «Αντώνης Φώτσης» 19.00: Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
    Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Μαύρος, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος, Επόπτες: Τομαράς, Βλάχος, Γραμματεία: Μισιάκα.
  • Γυμναστήριο «Γ. Γεννηματάς» 19.30: Α.Σ.Π. Θέτις – Π.Α.Ο.Κ.
    Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μενεσλής, Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Βέντρας, Ιωάννου, Γραμματεία: Ιωάννου.
  • Γυμναστήριο Αγίου Θωμά, 21.15: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
    Διαιτητές: Κουτσούλας, Ράντσιου, Παρατηρητής αγώνα: Γεωργουλέας, Παρατηρητής διαιτησίας: Ράπτης, Επόπτες: Αρβανίτης, Ζαρμπίνης, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Volley League Γυναικών – 3η αγωνιστική

Τετάρτη 2 Νοεμβρίου 2022

  • Γυμναστήριο PAOK Sports Arena 17.00: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. Αιγάλεω
    Διαιτητές: Τσιούλα, Δημητρίου, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Κοτσικάρη, Ψϋχου, Γραμματεία: Τερζή.
  • Γυμναστήριο Χαλκιοπούλειο 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Παναθηναϊκός Α.Ο.
    Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης, Παρατηρητής: Παναγής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Τσάβου.
  • Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ Σαντορίνης 18.00: Α.Ο. Θήρας – Α.Ε.Κ.
    Διαιτητές: Μυλωνάκης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Δρόσος, Κώτσιας, Γραμματεία: Οικονόμου Δ.
  • Γυμναστήριο Μίκρας 18.00: Α.Σ. Άρης – Ηλυσιακός Α.Ο.
    Διαιτητές: Δανιηλίδου, Μούζουλας, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Παπαδοπούλου, Σταυρίδου, Γραμματεία: Χατζηγεωργίου.
  • Γυμναστήριο Μαρκοπούλου 18.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil – Ζ.Α.Ο.Ν.
    Διαιτητές: Γεωργάκη, Μαρκάτης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Μαλλιάρα, Παυλάκης, Γραμματεία: Πεσίνογλου.
  • Γυμναστήριο «Μ. Μερκούρη» 20.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Σ.Π. Θέτις
    Διαιτητές: Ονόπας, Μουλά Λ., Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Βέντρας, Γεωργοπούλου, Γραμματεία: Κοκκινέλου.

Pre League Γυναικών – 2η αγωνιστική

Σάββατο 29 Οκτωβρίου 2022

  • Ανδρέας Βαρίκας 15.00: Γ.Σ. Πανιώνιος – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
    Διαιτητές: Μαρκάτης, Γεωργιάδης Στ., Παρατηρητής: Παπαδόπουλος.
  • Δ.Α.Κ. Ευόσμου 17.00: Α.Π.Σ. Αίας – Α.Σ. Μακεδόνες
    Διαιτητές: Δρανίτσας, Αβραμίδης, Παρατηρητής: Σιδηράς.
  • Ι. Λεμονίδης 17.30: Α.Σ. Ελπίς – Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
    Διαιτητές: Δημητρίου, Κουκουμάκας, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.
  • Στ. Καλαϊτζής 18.00: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Φ.Ο. Βριλησσίων
    Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Μαλλιάρα, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.
  • Κορίνθου 18.00: Α.Σ.Π. Κόρινθος – Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση
    Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κτενάς, Παρατηρητής: Δημάκης.

Κυριακή 30 Οκτωβρίου 2022

  • Μ. Τσικίνας 17.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Απόλλων Καλαμάτας
    Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Μούζουλας, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.

Pre League Γυναικών – 3η αγωνιστική

Τετάρτη 2 Νοεμβρίου 2022

  • «Π. Σαλπέας» 15.45: Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Α.Π.Σ. Αίας
    Διαιτητές: Κατερλή, Παπαγιαννόπουλος, Παρατηρητής: Τσιμπινός.
  • Δ.Α.Κ. Πεύκων 18.00: Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
    Διαιτητές: Δρανίτσας, Σταυρίδης Στ., Παρατηρητής: Κουκουμάκας.
  • Παραλίας 18.00: Απόλλων Καλαμάτας – Α.Σ. Ελπίς
    Διαιτητές: Χανδρινός, Σπίνας, Παρατηρητής: Κανελλίδης.
  • Βότση 18.00: Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση – Χ.Α.Ν.Θ.
    Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Γεωργιάδης Εμ., Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.
  • Δ.Α.Κ. Κυμίνων 18.00: Α.Σ. Μακεδόνες – Α.Σ.Π. Κόρινθος
    Διαιτητές: Τοσουνίδης, Λούμσι, Παρατηρητής: Σιδηράς.
  • «Π. Νικολαΐδης» 20.00: Ο.Φ.Α. Απολλώνιος – Γ.Σ. Πανιώνιος
    Διαιτητές: Βελώνης, Χατζηβασιλείου, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – 1η αγωνιστική

Σάββατο 29 Οκτωβρίου 2022

  • Σελεπίτσαρι 16.00: Α.Ο. Ιωνικός – Σ.Φ.Π. Χανίων, Διαιτητές: Διαμάντης, Καντλή.
    Νεάπολης Μυτιλήνης 17.30: ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – Α.Ε.Π. Ολυμπιάς, Διαιτητές: Προκοπίου, Βασιλείου.
  • «Ν. Παξιμαδάς» 18.30: Γ.Σ. Πετρούπολης – Γ.Σ. Πανιώνιος, Διαιτητές: Οικονόμου Β., Οικονόμου Μ.
  • 1ο Γυμν. Ρέντη 19.00: Α.Ε. Αρμενίων – Α.Σ.Π. Γλυφάδας, Διαιτητές: Κατσούλης Β., Παπαχατζής Π.

Κυριακή 30 Οκτωβρίου 2022

  • Λίντο 14.30: Γ.Ε. Ηρακλείου – Γ.Σ. Κερατέας, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Κόκκας.
  • Αμαλιάδος 17.00: Α.Σ. Κόροιβος – Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος, Διαιτητές: Γεράνιος, Πετούσης.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – 1η αγωνιστική

Σάββατο 29 Οκτωβρίου 2022

  • Ε.Α.Κ. Νεάπολης 18.00: Α.Σ. Μακεδονικός – Α.Σ.Α. Έβρος, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Βασδέκης.
  • Δ.Α.Κ. Ξάνθης 18.00: Α.Σ. Ερμογένης – Χ.Α.Ν.Θ., Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Κυριακίδης.
  • Δ.Α.Κ. Φλώρινας 18.00: Α.Π.Σ. Ήφαιστος – Α.Σ. Ελπίς, Διαιτητές: Δανιηλίδου, Καρακώστα.
  • Η. Τριανταφυλλίδης 18.30: Α.Ε.Ν. Πανοράματος – Ε.Α. Λαρίσης, Διαιτητές: Μαλακίδης, Τσιούλα.
  • Δ.Α.Κ. Κομοτηνής 19.00: Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής – Α.Ο. Καβάλας, Διαιτητές: Ιωαννίδης, Παπαχρήστου.

Κυριακή 30 Οκτωβρίου 2022

  • Ιωαννίνων 14.00: Γ.Σ. Πανηπειρωτικός – Μ.Γ.Σ. Εθνικός, Διαιτητές: Γκοργκόλης, Τζελέτας.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – 1η αγωνιστική

Σάββατο 29 Οκτωβρίου 202

  • Ζηρίνειο 13.30: Γ.Σ.Κ. Ηρακλής – Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου, Διαιτητές: Τουμπανάκης, Γεωργάκη.
  • Α’ Ηλιούπολης 18.30: Γ.Σ. Ηλιούπολης – Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Οικονομοπούλου, Κώτσιας.
  • Μίλωνα 19.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Α.Ε. Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Παυλάκης, Σαμοθράκης.
  • Α’ Αργυρούπολης 19.30: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Α.Ε. Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Μαλκοπούλου, Πασπαλά.
  • Αγ. Δημητρίου 20.00: Γ.Σ. Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Α.Γ.Σ. Άρτεμις, Διαιτητές: Παπαθανασίου, Ρηγόπουλος.

Κυριακή 30 Οκτωβρίου 2022

  • Απόλλωνα 17.00: Α.Σ.Π. Απόλλων – Α.Ο. Ιωνικός, Διαιτητές: Λιναρδάτος, Λάμπρου.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – 2η αγωνιστική

Σάββατο 29 Οκτωβρίου 2022

  • Ιωαννίνων 18.00: Α.Σ. Γιάννενα – Ε.Α. Λαρίσης, Διαιτητές: Αποστόλου, Τζελέτας.
  • Αγριάς Βόλου 18.00: Α.Σ. Αργώ Βόλου – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά, Διαιτητές: Παρασκευάς, Σκορδαρά.
  • Σταυρούπολης 18.00: Ε.Ο. Σταυρούπολης – Ο.Π.Α.Θ. Περσέας, Διαιτητές: Παπαδοπούλου Χρ., Μούζουλας.
  • Νεάπολης Λάρισας 18.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Π.Α.Σ. Γιάννινα, Διαιτητές: Κατσιούλης, Χουλιαρόπουλος.
  • Δ.Α.Κ. Πρέβεζας 18.00: Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Γ.Σ.Γ. Νίκη, Διαιτητές: Φλούδας, Γκοργκόλης.
  • Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Μαργαριτίδης, Σκαρλατούδη.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.