Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 22-24 Οκτωβρίου.

Volley League – 2η αγωνιστική

Παρασκευή 22 Οκτωβρίου 2021,

  • Zηρίνειο, 19.15 ΕΡΤ-3: Α.Ο.Π.Κηφισιάς – Π.Α.Ο.Κ.
    Διαιτητές: Φραγκάκης, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Τόλιος, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021

  • Αγίου Θωμά, 17:00 (L.Str.): Παναθηναϊκός Α.Ο. – Ο.Φ.Η.
    Διαιτητές: Ονόπας, Νικάκης, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Βαρατάσης, Ρηγόπουλος, Γραμματεία: Παπασηφάκη.
  • Κροίσος Πέρσης, Νέα Σμύρνη, 18:00 (L.Str.): Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Α.Ο.Φοίνικας ΟΝΕΧ
    Διαιτητές: Βουδούρης, Βελώνης, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Γεωργιάδης Στ., Κατσιάρας, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.
  • Μελίνα Μερκούρη, Ρέντη, 19:30 (L.Str.): Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας
    Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μουλά Λ., Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Σπίγγου, Χατζηβασιλείου, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Volley League Γυναικών – 4η αγωνιστική

Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021

  • Μ. Μερκούρη Ρέντη, 16.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Ηλυσιακός Α.Ο.
    Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Γεωργάκη, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος, Επόπτες: Ανδρέου, Σαμοθράκης, Γραμματεία: Λυκούδη.
  • Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. Σαντορίνης, 18.00: Α.Ο. Θήρας – Α.Σ.Π. Θέτις
    Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μενεσλής, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Δρόσος, Μουζακίτη, Γραμματεία: Νικολάου.
  • Μίκρας, 18.00: Α.Σ. Άρης – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
    Διαιτητές: Σταυριανίδης, Τοσουνίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Κοτσικάρη, Κακάτσιου, Γραμματεία: Πασπαλά.
  • Δ.Α.Κ. Ευόσμου, 18.30: Α.Π.Σ. Αίας – Π.Α.Ο.Κ.
    Διαιτητές: Παπακοσμάς, Μπέλλος Εμ., Παρατηρητής: Τσοπάνογλου, Επόπτες: Καπλάνης, Βασδέκης, Γραμματεία: Δεληκωστίδου.
  • Απ. Κόντος Νέα Φιλαδέλφεια, 18.45: Α.Ε.Κ. – Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
    Διαιτητές: Ράντσιου, Μάλφας, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Κολλάρου, Κοσμόπουλος, Γραμματεία: Κρανιά.
  • Αγ. Θωμάς Μαρούσι, 20.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ο. Λαμίας 2013
    Διαιτητές: Μαρκάτης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Τσάκωνας, Επόπτες: Κώτσιας, Σταυράτη, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.
  • Στ. Καλαϊτζής Νέα Ερυθραία, 20.00: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Α.Ο. Μαρκοπούλου
    Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Τσίτσικας Ν., Χατζηθωμά, Γραμματεία: Ταλάρου.

Pre League Ανδρών – Α’ όμιλος – 1η αγωνιστική

Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021

  • Στ. Καλαϊτζής Νέα Ερυθραία, 17.30: Α.Σ. Πανερυθραϊκός – Α.Ο. Καλαμάτα 80
    Διαιτητές: Πρέντζας, Τσίτσικας, Γραμματεία: Πεσίνογλου, Παρατηρητής: Καπάνταης.
  • Αιγίου, 19.00: Α.Ο. Αιγιαλέων – Γ.Σ. Πανιώνιος
    Διαιτητές: Γεράνιος, Λιναρδάτος, Γραμματεία: Δανιά, Παρατηρητής: Ιορδανίδης.
  • Βαθέως, 19.00: Α.Σ. Κέρκης – Α.Ε.Κ.
    Διαιτητές: Χρηστίδης, Παπαχατζής Π., Γραμματεία: Ζαβού, Παρατηρητής: Παπαστάμος.

Pre League Ανδρών – Β’ όμιλος – 1η αγωνιστική

Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021

  • Δ.Α.Κ. Πολίχνης, 18.00: Πήγασος Πολίχνης – Α.Σ. Άρης
    Διαιτητές: Βασιλειάδης, Τσιούλα, Γραμματεία: Λάμπρου, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.
  • Τ9 Κατερίνης, 18.00: Σ.Φ.Κ. Πιερικός – Α.Σ. Άθλος
    Διαιτητές: Παπαδογούλας, Δαλκιράνης, Γραμματεία: Καραπέδη, Παρατηρητής: Θεμελής.
  • 2ο Λυκ. Κομοτηνής, 18.00: Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής – Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης
    Διαιτητές: Ιωαννίδης, Παπαχρήστου, Γραμματεία: Μιχαλιτσούδη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.

Pre League Γυναικών – Α’ όμιλος – 1η αγωνιστική

Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021

  • Δ.Α.Κ. Πεύκων, 18.00: Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – Α.Σ.Π. Κόρινθος
    Διαιτητές: Μουζούλας, Γεωργιάδης Εμ., Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.

Κυριακή 24 Οκτωβρίου 2021

  • Ζηρίνειο, 17.30: Ζ.Α.Ο.Ν. – Α.Σ. Μακεδόνες
    Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Μαλλιάρα, Γραμματεία: Νυδριώτη, Παρατηρητής: Τσιμπινός.
  • Ανδρέας Βαρίκας Νέα Σμύρνη, 18.30: Γ.Σ. Πανιώνιος – Α.Ο. Αιγάλεω
    Διαιτητές: Κουτσούλας, Βλάχος, Γραμματεία: Ιωάννου, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς.

Pre League Γυναικών – Β’ όμιλος – 1η αγωνιστική

Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021

  • Βριλησσίων, 17.45: Φ.Ο. Βριλησσίων – Γ.Σ. Ηλιούπολης
    Διαιτητές: Κυργιαλάνη, Τόλιος, Γραμματεία: Οικονόμου Δ., Παρατηρητής: Παγκοζίδης.
  • Βότση, 18.00: Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση – Χ.Α.Ν.Θ.
    Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Μπουκουβάλα, Γραμματεία: Τερζή, Παρατηρητής: Σιδηρά.
  • Παραλίας, 18.00: Απόλλων Καλαμάτας – Α.Γ.Σ. Άρτεμις
    Διαιτητές: Χανδρινός, Κανελλίδης, Γραμματεία: Βλαχούδη, Παρατηρητής: Γεωργουλέας.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Α’ όμιλος – 1η αγωνιστική

Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021

  • Μ. Παρασκευόπουλος, 18.00: Γ.Σ.Γ. Νίκη – Α.Ο. Καβάλας
    Διαιτητές: Τονονίδης, Σταυρίδης, Γραμματεία: Σκαρλατούδη.
  • Ασβεστοχωρίου, 18.00: Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
    Διαιτητές: Γιωγιού, Μαλακίδης, Γραμματεία: Δρούκα.
  • Ι. Λεμονίδης Αμπελόκηποι, 18.00: Α.Σ. Ελπίς – Α.Σ. Γαία Δράμας
    Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Μπέλλος Ι., Γραμματεία: Χαλκιά.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Β’ όμιλος – 1η αγωνιστική

Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021

  • Κατσιμίδου Τρίκαλα, 18.00: Α.Σ. Ασκληπιός – Ε.Ο. Σταυρούπολης
    Διαιτητές: Χλωρός, Βήτας, Γραμματεία: Σφονδύλη.
  • Αγριάς Βόλου, 18.00: Α.Σ. Αργώ – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
    Διαιτητές: Χουλιαρόπουλος, Παρασκευάς, Γραμματεία: Μακρυγιάννη.
  • Ιωαννίνων, 18.00: Α.Σ. Γιάννενα – Ε.Α. Λαρίσης
    Διαιτητές: Αποστόλου, Τζελέτας, Γραμματεία: Ζαρογιάννη.
  • Γέφυρας Θεσσαλονίκης, 18.00: Π.Ο.Γ. Ηρακλής – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
    Διαιτητές: Δρανίτσας, Λούμσι, Γραμματεία: Ιωαννίδου.