Photo - Gosports.gr @Βασίλης Κούρκουλας
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 19-20 Νοεμβρίου 2022.
Volley League ανδρών 
Σάββατο 19.11.2022
«Μ.Μερκούρη», 17.00, Ολυμπιακός ΣΦΠ-Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Μουλά Λεμ., Βελώνης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Μαλλιάρα, Ιωάννου Δημ., Γραμματεία: Θεοδωρίδου
ΠΑΟΚ, 19.00, ΠΑΟΚ-ΦΕΣ Αριστοτέλης Διαιτητές: Παπακοσμάς, Τσιούλα, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Καπλάνης, Παπαδοπούλου Χρ., Γραμματεία: Εμμανουηλίδου
«Ν.Σαμαράς», 19.00, ΑΣ Άθλος-Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Κουτσούλας, Τζεπκινλής, Παρατηρητής: Σαρδάνης, Επόπτες: Βαλκανιώτης, Μέκιος Αναστ., Γραμματεία: Σαρδάνη Χρ.
Μίλων, 21.30, ΑΟΝΣ Μίλων-ΟΦΗ
Διαιτητές: Φραγκάκης, Νικάκης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Παπαγιαννόπουλος, Χατζηβασιλείου, Γραμματεία: Καλιγέρη
Κυριακή 20.11.2022
Ερμούπολης, 17.00, ΑΟ Φοίνικας Σύρου-ΑΟΠ Κηφισιάς
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Βρούτσης, Συρίγος, Γραμματεία: Πιρπινιά
Volley League γυναικών
Σάββατο 19/11/2022
Μαρκοπούλου, 18.00, ΑΟ Μαρκοπούλου-Ολυμπιακός ΣΦΠ
Διαιτητές: Ονόπας, Γεωργάκη, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Τρίκκας Δημ., Σταυρόπουλος, Γραμματεία: Πεσίνογλου
Μίκρας, 18.00, ΑΣ Άρης-ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Βασιλειάδης-Τοσουνίδης, Παρατηρητής Αγώνα: Σιδηράς, Παρατηρητής Διαιτησίας: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Σταυρίδης Στ., Βασδέκης, Γραμματεία: Κουμπλή
Αιγάλεω, 18.00, ΑΟ Αιγάλεω-ΑΟ Θήρας
Διαιτητές: Βουδούρης, Μαρκάτης, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Γεωργοπούλου Αγγελ., Σαμοθράκης Κρ., Γραμματεία: Ιωάννου Μ.
Ζηρινείου, 18.30, Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΑΟ Παναθηναϊκός
Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Βλάχος Δημ., Κοσμόπουλος, Γραμματεία: Μισιάκα
«Γ.Γεννηματάς», 19.00, ΑΣΠ Θέτις-ΑΕΚ Αθηνών
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Οικονόμου Βασ., Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος, Επόπτες: Ζαρμπίνης, Κατσιάρας, Γραμματεία: Καρατζογλίδου
«Α. Φώτσης», 19.30, ΑΟ Ηλυσιακός-ΑΟ Λαμίας 2013
Διαιτητές: Μενεσλής, Χρηστίδης, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Σταυράτη, Παπαθανασίου, Γραμματεία: Ψάρρα
Pre League Ανδρών
Σάββατο 19/11/2022
Αιγίου, 18.00, ΑΟ Αιγιαλέων-ΑΟ Καλαμάτα 80
Διαιτητές: Γεράνιος, Λιναρδάτος, Παρατηρητής: Πετούσης Κων.
«Γ. Κατσάνης», 18.00, ΝΓΣΘ Ηρακλής-ΑΣ Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Παπαδόπουλος Αρ., Παρατηρητής: Κουκουμάκας Ν.
Πυθαγόρειο, 18.00, ΑΣ Κέρκης-ΑΟ Φλοίσβος
Διαιτητές: Παπαχατζής Π., Χιώτης, Παρατηρητής: Περρής
«Απ. Κόντος», 19.00, ΑΕΚ Αθηνών-ΟΠΑΘ Περσέας
Διαιτητές: Γεωργιάδης Στυλ., Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Πολίτης
Pre League Γυναικών
Σάββατο 19/11/2022
Βριλησσίων, 17.45, ΦΟ Βριλησσίων-ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Ράντσιου, Οικονόμου Μ., Παρατηρητής: Παγκοζίδης
«Ι. Λεμονίδης», 17.30, ΑΣ Ελπίς-ΑΟΦ Πορφύρας
Διαιτητές: Μαυρίδης Γ., Κυριακόπουλος, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου
Πεύκων, 18.00, ΑΣ Πρωτ/τές Πεύκων-Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμμ., Δρανίτσας, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης
Κορίνθου, 18.00, ΑΣΠ Κόρινθος-ΓΣ Πανιώνιος
Διαιτητές: Πρέντζας, Τόλιος, Παρατηρητής: Δημάκης
«Στ. Καλαϊτζής», 18.30, ΑΟΝ Αμαζόνες-ΑΣ Μακεδόνες
Διαιτητές: Κατερλή, Μαυρικίδου, Παρατηρητής: Τσάκωνας
Κυριακή 20/11/2022
«Μ. Τσικίνας», 16.30, ΧΑΝΘ-ΟΦΑ Απολλώνιος
Διαιτητές: Δημητρίου, Μπουκουβάλα, Παρατηρητής: Μαυρίδης Θ.
Α2 Εθνική Κατηγορία Ανδρών – Α’ Ζώνη
Σάββατο 19/11/2022
1ου Γυμν. Ρέντη, 15.00, Αρμενική Πειραιώς-ΓΕ Ηρακλείου
Διαιτητές: Χατζηβασιλείου, Καλούδας
«Ι. Μέγγουλης», 16.00, ΓΣ Κερατέας-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
Διαιτητές: Προκοπίου, Αρβανίτης
Αμαλιάδος, 18.00, ΑΣ Κόροιβος-ΑΟ Ιωνικός
Διαιτητές: Γκόλφης, Λάμπρου Ιρ.
Λυκείου Μελισσίων, 18.30, ΣΦΑΜ Φοίβος-ΓΣ Πανιώνιος
Διαιτητές: Οικονομοπούλου, Βαρατάσης
Κυριακή 20/11/2022
Σούδας, 16.00, ΣΦΠ Χανίων-ΑΕΠ Ολυμπιάς
Διαιτητές: Αγγελίδης, Κανδηλιεράκης
«Ο. Παπαδόπουλος», 18.00, ΑΣΠ Γλυφάδας-ΓΣ Πετρούπολης
Διαιτητές: Τσίτσικας Νεστ., Ιωάννου Δημ.
Β’ Ζώνη
Σάββατο 19/11/2022
ΔΑΚ Σουφλίου, 17.00, ΑΣΑ Έβρος-ΓΣ Πανηπειρωτικός
Διαιτητές: Βαγγέλογλου, Ζηλιασκοπούλου
«Μ. Τσικίνας», 17.00, ΧΑΝΘ-ΜΓΣ Εθνικός
Διαιτητές: Κουκουμάκας Παν., Μαλακίδης
ΔΑΚ Καλαμίτσας, 18.00, ΑΟ Καβάλα-ΑΣ Ελπίς
Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Κωστοπούλου
ΕΑΚ Νεάπολης Λάρισας, 18.00, ΕΑ Λαρίσης-ΑΠΣ Ήφαιστος
Διαιτητές: Χλωρός – Βήτας
Πανοράματος, 18.30, ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΣ Μακεδονικός
Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Μπουκουβάλα
ΔΑΚ Κομοτηνής, 19.00, ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΣ Ερμογένης
Διαιτητές: Τονονίδης, Ιωαννίδης
Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών – Α’ Ζώνη
Σάββατο 19/11/2022
Γουδίου, 16.00, ΑΕ Αμπελοκήπων-ΝΟΠ Ρεθύμνου
Διαιτητές: Κουρπανίδης, Κώτσιας
Σελεπίτσαρι, 17.30, ΑΟ Ιωνικός-ΓΣΚ Ηρακλής
Διαιτητές: Λιάκου, Καντλή, Επόπτες: Βέντρας – Μουζακίτη
Α’ Ηλιούπολης, 18.00, ΓΣ Ηλιούπολις-ΑΣΠ Απόλλων
Διαιτητές: Παυλάκης, Καλημεράκης
«Ν. Παξιμαδάς», 18.30, ΓΣ Πετρούπολης-ΑΓΣ Αρτεμις
Διαιτητής: Διαμάντης, Μέκιος Απόστ.
Νότου Αγ. Παρασκευής, 19.00, ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Σπίγγου
Α’ Αργυρούπολης, 19.30, ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΑΟΝΣ Μίλων
Διαιτητές: Βλάχος Γ., Πασπαλά Μ.
Β’ Ζώνη
Σάββατο 19/11/2022
1ο Γυμν. Λάρισας, 17.00, ΕΑ Λαρίσης-Φιλαθλητικός  Λαρ.
Διαιτητές: Χουλιαρόπουλος, Μπόλης
Μ. Παρασκευόπουλος, 18.00, Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΕΟ Σταυρούπολης
Διαιτητές: Παπαχρήστου, Σκαρλατούδη
Ιωαννίνων, 18.00, ΑΣ Γιάννενα-ΑΣ Αργώ Βόλου
Διαιτητές: Γκοργκόλης, Αποστόλου
ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου, 18.00, ΜΑΣ Νέα Γενεά-ΦΓΣ Πρέβεζας
Διαιτητές: Δημητρίου, Αβραμίδης
Κυριακή 20/11/2022
ΔΑΚ Έδεσσας, 17.00, ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητές: Βένος, Δαλκιράνης
ΚΑΠΠΑ 2000, 18.00, ΟΠΑΘ Περσέας-ΓΣΓ Νίκη
Διαιτητές: Λούμσι Μάριος, Γεωργιάδης Εμμ.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.