Τετάρτη, 22 Μαΐου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

ΕΟΚ: Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (9-10/3)

Α1 Γυναικών

Σάββατο 9/3

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Ηρακλής Κατωτικίδης-Χατζηχαρίσης-Τοπαλίδης (Καραδήμας)

Κυριακή 10/3

Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-Εσπερίδες Καλλιθέας Ασημακάκη-Λογοθέτης-Λιαρομμάτης (Γκαρτζονίκας)

ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ Κανελλόπουλος-Μπακετέα-Τσικριτσάκη (Κυρτάτας)

Α’ Μοσχάτου 14.00 Ελευθερία Μ.-Παναθηναϊκός Χριστοδουλάκης-Χρηστίδης Παύλ.-Ανδρεόπουλος (Ζερβούδης)

3ο Άνω Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Αθηναϊκός Αντωνιάδης-Χρηστίδης Ηλ.-Γαραντζιώτης (Φλώρος)

Ρεπό: Πρωτέας Βούλας

National League 1

1ος Όμιλος (23η αγωνιστική)

Σάββατο 9/3

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΟΦΗ Μακρόπουλος-Μαρίγλη-Ελ Ανύ (Παππάς Ηλ.)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος Κ.-Π. Φάληρο Σιδέρης-Παπαδόπουλος Χρ.-Μπον (Δραμεσιώτης)

Δύο Αοράκια 17.00 ΑΣΑ Αναγέννηση-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καμήτσος-Μπαβέλας-Παπαδόπουλος Νικ. (Μακρής)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Δάφνη Στρέμπας-Καλογριάς-Κούλης Χαρ. (Ηπιώτης)

Στ. Βενέτης (κ.θ.) 19.30 Αιγάλεω-Πανελευσινιακός Τζίμης-Κιουλάφας-Χρόνης (Μοσκοβής)

Κυριακή 10/3

Δ. Περιστεράκης 14/45 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Χαϊνά-Σπυρόπουλος Αντ.-Νικόλιας (Ζαγκλής)

Ρεπό: Παγκράτι

2ος Όμιλος (20η αγωνιστική)

Σάββατο 9/3

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Βίκος Ιωαννίνων Ευφραιμίδης-Βασιλόπουλος-Κασούμης (Βαρνάς)

Πανελληνίου 17.00 Πανελλήνιος-Εθνικός Αναστασίου-Ναστούλης-Καραπαπάς (Δήμου)

Παν. Αλεξιώτισσα 17.00 Αίολος Αγυιάς-Τρίκαλα Basket Καλογερόπουλος Φ.-Αργυρούδης-Παπαγεωργίου Δημ. (Πίγκας)

Γ. Μπουρούσης 17.00 ΓΣ Σοφάδων-Εθνικός Λιβαδειάς Λουλουδιάδης-Κοντογιάννης-Τσαρδούλιας Τ. (Καρακώστας)

Κυριακή 10/3

Ληξουρίου 11.30 ΝΕΟ Ληξουίου-Πρωτέας Γρεβενών Πλέγας-Θεοδοσόπουλος-Κωστής (Κοκορδάτος)

Ρεπό: Νήαρ Ηστ

3ος Όμιλος (23η αγωνιστική)

Σάββατο 9/3

Καλαμαριάς 17.00 ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-Γέφυρα Αγραφιώτης Γρ.-Κωνσταντινέλης-Αθανασιάδης Αθ. (Μοσχοτόγλου)

Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Καβάλα Χατζημπαλίδης-Παζώλης-Κάννης (Καλοτσής)

ΚΓ Ομόνοιας «Β. Αγοραστός) 17.00 Πανσερραϊκός-Κομοτηνή Ξενικάκης-Ελευθεριάδης-Χατζηκώστας (Δρακίογλου)

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξ.-ΚΑΟ Δράμας Λόρτος-Παπαθανασίου-ΑναστασιάδηςΓ. (Σαλικίδης)

Μ. Τσικινας 15.30 ΧΑΝΘ-Ερμής Λαγκαδά Εκίζογλου-Κανελλίδης-Κούρογλου (Τοζακίδης)

Κυριακή 10/3

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός ΔΕΚΑ Κοϊμτζόγλου-Σελεβός-Μιχέλη (Παπαδόπουλος Νικ.)

Ρεπό: Μαχητές Πειραματικό Πεύκων

National League 2 (19η αγωνιστική)

1ος Όμιλος

Κυριακή 10/3

Αιγίου 17.00 Αστέρας Τεμένης-Ιωάννινα ΣΚ Αναστασόπουλος Βας.-Αλεξόπουλος Π.-Δόβας (Θεοδοσόπουλος)

Κρυα Ιτέων 17.00 ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου-Αργοναύτης Ν. Κίου Βαγγάλης-Αλεξόπουλος Χρ.-Τσαγκατζής (Θεοδωρόπουλος Γ.)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Γαργαλιάνοι Λιότσιος-Ουσταμπασίδης-Περδετζόγλου (Κρεσταινίτης)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Δόξα Πύρρου Άρτας Σιταρίδης-Σταμπουλής-Καρυπίδης (Τζαμάκου)

Κέρκυρας 16.30 Ιόνιος-ΕΑ Προμηθέας 2014 Αναστασιάδης Β.-Κώνης-Δώνης (Μιχαλόπουλος)

Παραμυθιάς 17.00 ΚΑΕ Παραμυθιάς-Αχαγιά 82 Μαραμής-Μπουγλός Π.-Γιατρόπουλος (Μίγδος)

2ος Όμιλος

Κυριακή 10/3

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-Δούκας Σίμα-Τζιμινίδης-Μπερέτσος (Φαλούκας)

Εσπέρου 17.00 ΑΕ Ικάρου Καλλιθέας-Ηλυσιακός Δελαγραμμάτικας-Κηπώσης-Ρώτας (Λημνιάτης)

Βυζαντινό 17.00 Πέρα-ΚΑΟΚ Παλαίμων Τσακιράκη-Μπολάνο-Αποστολόπουλος (Ζώης)

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Ραπτογιάννης-Βαλουξής-Παλογέλης (Κυριόγλου)

Γεωργία Λαούδη 13.00 ΚΑΠ-Πανναξιακός Καρακάσης-Διαμαντής-Τζανετάκης (Παπαφωτίου)

Ρεπό: ΑΚ Μπάσκετ Ελευσίνας

3ος Όμιλος

Κυριακή 10/3

Κοκκινιάς Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Ηλιούπολης Ραχιώτης-Πετράκης Ιωάν.-Πετράκης Γεωρ. (Τεφτίκης

Αντ. Τρίτσης 17.00 ΚΟ Χολαργού-Ηράκλειο Τσάλας-Ξηροκώστας-Γκαραβέλος (Σταθούλης)

1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-Πεύκη Παπαδόπουλος Ανδρ.-Δημουλάς-Παπανικολάου Ιωάν. (Θωμάς)

Αργοναύτες 17.00 Ερμής Αργυρούπολης-Ελευθερία Μοσχάτου Πολάτογλου-Γερός-Αρτελάρης (Καφετζέλης)

Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-ΑΟΚ Χανιά Μαρουδιάς-Μυζίκας-Πετρόπουλος Γ. (Γιαλιάς)

Αγ. Αναργύρων 15.30 ΓΕ Αγ. Αναργύρων-Πορφύρας Φασόλης-Σκουλαρίκης-Οικονόμου (Γκόγκας)

4ος Όμιλος

Κυριακή 10/3

Αγ. Θωμά 19.30 ΑΕ Λάρισας-Τρίκαλα Γιαννούλης-Μπουγλός Ι.-Κοντοστάθης (Γιούδης)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Ολυμπιακός Βόλου Γεωργούλης-Αναστασιάδης Π.-Νικολαϊδης (Μόρφη)

Κιλκίς (Ν) 17.00 ΚούΠα Κιλκίς-Καστοριά Παπαγερίδης-Κανελλίδης-Κουρόγλου (Γιαμούζης)

Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Εκπ. Φρυγανιώτη Παπαγεωργίου-Τούσης-Γκαντίδης Μ. (Ντόγκας)

Άργους Ορεστικό 17.00 Άργος Ορ.-Πιερικός Αρχέλαος Αγραφιώτης Γρ.-Καντερές-Κωνσταντινέλης (Πλεξίδας)

Ρεπό: ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

5ος Όμιλος

Κυριακή 10/3

Λαζ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη-Όλυμπος ΕΚΕ Σαρακενίδης-Ηλιόπουλος-Αθανασιάδης Αθ. (Φωτιάδης)

Μίκρας 1 17.00 Ναύαρχος Βότσης-ΓΑΣ Βασιλικών Λόρτος-Αγραφιώτης Β.-Κασούμης (Σιμητόπουλος Ιωάν.)

Χ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξ.-Ακαδ. Μπάσκετ Μουδανιών Καραβάς-Λαμπρέλλης-Σμπρίνης (Σαλικίδης)

Ποταμουδιών 17.00 ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρα-Ρούπελ Σιδηροκάστρου Ντούρας-Μιχέλης-Μαρτυγάκης (Μπρίγκος)

Διαβατών 17.00 Ιωνικός Ιων.-Ευκαρπία Κλεπουσνιώτου-Τογανίδου-Αβρονιδάκης (Αναστασίου Αθ.)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Εθνικός Λαγυνών Νέδογλου-Καντζουρίδης-Δημούδης (Θωμόπουλος)

Α2 Γυναικών (19η αγωνιστική)

1ος Όμιλος

Κυριακή 10/3

Π. Σαλπέας 14.00 Πορφύρας-Σπόρτιγκ Αντωνέλου-Κολίλας (Μοσκοβής)

Παν. Τριανταφύλλου 13.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Π. Φάληρο Παπαχρυσανθακόπουλος-Στραγαλινός (Φιλίππου Χριστ.)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.30 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Αυγερινός-Μούστρης (Δραμεσιώτης)

Promitheas Park 17.00 Προμηθέας Π.-Ιωνικός ΝΦ Κουτσοδήμος-Μπαβέλας (Σπυρόπουλος)

Υμηττού 17.00 Αμύντας-Αγ. Παρασκευή Γαρινή-Αυγουστόγλου (Νικολοπούλου)

Ανθούπολης 14.30 ΑΕΚ Περιστερίου-Τερψιθέα Λαζόγκα-Κονταξάκης (Δήμου)

Μπόθου 17.00 Άμιλλα Περιστερίου-Δαναοί Άργους Ζαφείρη-Πουλάκης (Παππάς Ηλ.)

2ος Όμιλος

Κυριακή 10/3

Αλ. Δημόγλου 12.30 Πάνθηρες Καβάλας-Πανόραμα Ντούρας-Μαρτυγάκης (Μπακλατζής)

ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Άρης Χατζηκώστας-Πάνος (Βάτσιος)

Ν. Ρύσιου 13.00 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Ανόρθωση Βόλου Λυγούρας-Γκαντίδης Θ. (Κουκουβίνου)

ΜΕΝΤ 13.00 ΜΕΝΤ-Πανσερραϊκός Χατζηχαρίσης-Τοπαλίδης (Αργυρού)

Ιωαννίνων (Ν) 14.00 Ιωάννινα ΣΚ-Παναθλητικός Σταμπουλής-Πλιάκος (Καραδήμας)

Ρεπό: ΑΕ Πυλαίας

Ειδικό Πρωτάθλημα Ανόδου Α2 Γυναικών

Α’ Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 10/3

Χαλκιά Αναστασιάδη 15.00 Απόλλων ΠΑΣ Χαλκίδας-Ολυμπιάδα Άσσου Κούλης Κ.-Τσουρή (Μπλέτσας)

Β’ Όμιλος (4ης αγωνιστική)

Κυριακή 10/3

ΕΑΚ Βόλου 16.00 Ολυμπιακός Β.-Ηρακλής Κοζάνης Παζώλης-Λυτροσυγκούνης (Μόρφης)

2ο Λύκειο Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-ΚούΠα Κιλκίς Τσαρδούλιας Χρ.-Τσαπόγα (Αποστολίδης)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.