@Gosports.gr

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (13η αγων., 14-15/1)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 13ης αγωνιστικής της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής:

Σάββατο 14/1

Ελευθερούπολης 17.00 Ελευθερούπολη-ΝΕ Μεγαρίδος Πουρσανίδης Κ.-Γερακινής-Γεωργούλης (Μπρίγκος)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχ.-Αίας Ευόσμου Τσώνος-Σκαλτσής-Τσαχάκης (Δεσάρτης)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-Κόροιβος Αμ. Λουλουδιάδης-Δέλλας-Τσάνταλη (Πατσαντζόπουλος)

Απ. Κόντου 16.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΜΧ-Πανερυθραϊκός Μηλαπίδης-Μαρινάκης-Ρίζος (Μωϋσιάδης)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Τρίτων Κάρδαρης-Ζιώγας-Τσιμπούρης (Ζώης)

Ιβανώφειο (κ.θ.) 17.00 Ηρακλής ΚΑΕ 2022-Αγρίνιο Ξενικάκης-Ελευθεριάδης-Παπαγερίδης (Πολυχρονίδης)

Υμηττού 17.00 Αμύντας-Καβάλα Αναστόπουλος-Ασλανίδης-Σκανδαλάκης (Διμπινούδης)

Κυριακή 15/1

Αγ. Θωμά 15.00 Μαρούσι-Ψυχικό Τσολάκος-Κανελλόπουλος-Γαρίνη (Μπίκας)

Τετάρτη 18/1 (εξ Αναβολής)

ΝΕΜ BC Arena 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Ερμής Σχ. Μηλαπίδης-Καραβίτης-Τηγάνης (Μωϋσιάδης)

Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Εθνική Ανδρών (13η αγων., 14-15/1)

1ος Όμιλος

Σάββατο 14/1

Αντ. Φώτση 17.00 Ηλυσιακός-Αίολος Αγυιάς Μαρουδιάς-Ξυλάς-Πετράκης Γ. (Κυρτάτας)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Παγκράτι Καλογερόπουλος-Ουσταμπασίδης-Βελέντζας (Ζαγκλής)

Χ. Αγγουράκης 17.00 Δάφνη Δ.-Εθνικός Καραβίτης-Σπυρόπουλος-Σιδέρης (Παπαφωτίου)

Νάξου 15.00 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-Ένωση Ιλίου Γεράνιος-Αυγερινός-Τσάλας (Καραμπίνης)

Παν. Χανιώτη 17.00 Μύκονος-Μίλων Λιότσιος-Κουτσοδήμος-Λογοθέτης (Κουνάνης)

Κυριακή 15/1

Κάτω Αχαϊας 13.00 Αχαγιά 82-ΝΕΟ Ληξουρίου Αναστασίου-Δελαγραμμάτικας-Χρόνης (Δημόπουλος)

2ος Όμιλος

Σάββατο 14/1

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Πανιώνιος Κωνσταντινόπουλος-Τζίμης-Χατζημάρκος (Ζερβούδης)

Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Έσπερος Κούλης Χαρ.-Κιουλάφας-Ορφανός Ιορδ. (Ορφανός)

Αγ. Θωμά 20.30 Δούκας-Πρωτέας Βούλας Ναστούλης-Μαυρέλης-Σκουλαρίκης (Λιμνιάτης)

Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Στρέμπας-Καλογριάς-Λεβεντάκος (Ντάβαρης)

Κυριακή 15/1

Τάκης Βογιατζής 17.00 Πανελευσιανικός-ΟΦΗ Παντελίδης-Λιόνας-Λιαρομμάτης (Αναστασίου)

ΕΑΚ Χανίων 14.00 ΑΟΚ Χανιά-Διαγόρας Ρόδου Θεοδωρόπουλος-Αντωνιάδης-Κούλης Κ. (Χριστινάκης)

Εξ αναβολής (11η αγωνιστική)

Τετάρτη 11/1 Βενετόκλειο 17.00 Διαγόρας Ρόδου-ΟΦΗ Ζακεστίδης-Ουσταμπασίδης-Ζιώγας (Ξάνθος)

3ος Όμιλος (13η αγωνιστική, 14/1)

Σάββατο 14/1

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Βίκος Ιωαννίνων Καρακάσης-Μακρόπουλος-Πλέγας (Κανελλόπουλος)

Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Ολυμπιακός Β. Βασιλόπουλος-Αναστασιάδης Β.-Δικταπανίδης (Παπαδόπουλος Θ.)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών Σταματόπουλος-Γιαννούλης-Αβραμίδου (Χριστοδούλου Γ.)

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-Ναύαρχος Βότσης Παζώλης-Χρυσάφης-Τοπαλίδης (Γκουντελιάς)

Ρεπό: Τρίκαλα Basket, Αναγέννηση Καρδίτσας

4ος Όμιλος

Σάββατο 14/1

Γέφυρας 18.30 Γέφυρα-Πανσερραϊκός Ταρενίδης Σ.-Κατωτικίδης-Χατζηχαρίσης (Παραλυκίδης)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Πολύγυρος Εκίζογλου-Καραβάς-Αθανασιάδης Αθ. (Φωτιάδης)

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Ερμής Λαγκαδά Ευφραιμίδης Σ.-Ντόγκας-Χατζημπαλίδης (Σαλικίδης)

Ευκαρπίας 16.30 Ευκαρπία-ΧΑΝΘ Αγραφιώτης Γρ.-Ηλιόπουλος-Αναστασιάδης Γ. (Μήτσιου)

Λάζ. Παπαδόπουλος 18.00 Σταυρούπολη-Μαχητές Πειραματικού Σαρακενίδης-Σιταρίδης-Κολοκυθάς (Παπαδόπουλος Ι.)

Διαιτητές – Κομισάριοι Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική, 15/1)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 15ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών είναι οι εξής:

Κυριακή 15/1

Λευκάδας 13.00 Νίκη Λευκάδας-ΟΑ Χανίων Καρπάνος-Ασημακάκη-Καμήτσος (Κανελλόπουλος)

3ο Άνω Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Παναθηναϊκός Φραγκούλη-Μαρίγλη-Χαϊνά (Παπαδόπουλος Στ.)

Επταπυργίου 14.00 Παναθλητικός-Πρωτέας Βούλας Τσιαπλής-Ντούρας-Παπανικολάου Γ. (Αστρεινίδης)

Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-ΠΑΟΚ Νάστος-Αγγελής-Καραμπιτσάκος (Σταματόπουλος)

Α’ Μοσχάτου 14.00 Ελευθερία Μ.-ΠΑΣ Γιάννινα Κώτσου-Μπακετέα-Ροδίτης (Μπουρνάς)

Εσπέρου 12.30 Εσπερίδες Καλλιθέας-Ολυμπιακός Τσακιράκη-Γρίβα-Λαζόγκα (Παυλόπουλος)

Διαιτητές – Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (15η αγωνιστική, 15/1)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 15ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι οι εξής:

1ος Όμιλος

Κυριακή 15/1

Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-ΑΟ Αχαϊας Η Γαλήνη Μπολάνος-Πετρόπουλος (Κυριόγλου)

Τέντα 17.00 ΣΚ Καλαμάτα-Ερμιονίδα Καραπαπάς-Μπερέτσος (Ηλιόπουλος Σπ.)

Κρύα Ιτέων 17.00 ΑΕ Γλαύκου Έσπερου-Δίων Ο Κυπαρισσεύς Αναστασόπουλος-Τζιμινίδης (Σπυρόπουλος Δ.)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Καλαμάτα 1980 Νικόλιας-Γεωργιλλάκης (Φαλούκας)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΕΑ Προμηθέας 2014 Αποστολόπουλος Χ.-Τσαούση (Κοκορδάτος)

Κορίνθου 17.00 Παλαίμων Κορίνθου-Πήγσσος Θυρέας Ανδρεόπουλος-Τριανταφύλλου (Πετρόπουλος)

2ος Όμιλος

Κυριακή 15/1

Παν. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Αναγέννηση Μπαβέλας-Βομπίρης (Αλέτρας)

Νάξου 13.30 Πανναξιακός-Ηλιούπολη Σπυρλιδάκης-Αντωνέλλου (Καραμπίνης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Κορωπί Κηπώσης-Παπανικολάου Ιωάν (Φιλίππου)

Ν. Πέρκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Άρης Νίκαιας Γαραντζιώτης-Σίμα (Κουλούρης)

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Πέρα Τσικριτσάκη-Σάλτας (Μπορμπαντωνάκης)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-ΚΑΟ Μελισσίων Βαγγάλης-Οικονόμου (Τεφτίκης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 15/1

Ψυχικού 17.00 Ποσειδών ΝΨ-Μανδραϊκός Αδαμόπουλος-Ψύχας (Τζουβάρας)

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Αργοναύτης Τρ. Ραπτογιάννης-Αλεξόπουλος Παν. (Ζερβούδης)

Μυτιλήνης 16.30 Αιολικός Μυτ.-Ίκαρος Καλλιθέας Ευφραιμίδης-Παπαδόπουλος Ανδ. (Σαλαβός)

Καλύμνου 12.00 Ένωση Αττάλου Καλύμνου-Νίκη Αμαρουσίου  Πετράκης Ιωάν.-Τούσης

Χίου 15.00 ΦΟ Βροντάδου-Φοίνιξ Πειραιά Δημουλάς-Κουλουμπαρίτσης (Μάρης)

Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Ελευθερία Μ. Μπον-Καψαρίδης (Τηγάνης)

Παρασκευή 20/1

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας-Ένωση Αττάλου Καλύμνου Κουτσοδήμος-Κωστής (Μπουρνάς)

4ος Όμιλος

Κυριακή 15/1

Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα-Ιωάννινα ΣΚ Ταρενίδης Κ.-Κοντογιάννης (Γκαρτζονίκας)

Καναλακίου 17.00 Αχέρων Καναλακίου-Αλμυρός Διαμαντής-Κάννης (Τσιγγέλης)

Χρ. Καμπεράκης 17.00 Άμφισσα-Αμπελώνας 1986 Μπουγλός Ι.-Παπαγιώτης (Χαράτσης)

Πορταριάς 17.00 Ανόρθωση Βόλου-Σοφάδες Μαραμής-Πράττος (Τσιργούλας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Αγριά Κωνσταντινέλλης-Αθανασιάδης Βλ. (Τέγα)

Ρεπό: ΚΑΕ Παραμυθιάς

5ος Όμιλος

Κυριακή 15/1

Καλαμαριάς 17.00 ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Χατζηκώστας-Νικολαϊδης (Αναστασίου)

2ο Αλεξάνδρειας 17.00 ΑΣ ΑΚ Αλεξάνδρειας Αθ.-Καστοριά Κώνης-Κανελλίδης (Καλοτσής)

Κοζάνης 17.00 Εθνικός Κοζάνης-Μελίκη Καντερές-Τσαρδούλιας Χρ. (Πλεξίδας)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Όλυμπος ΕΚΕ Παπαθανασίου Κ.-Κλεπουσνιώτου (Σιμητόπουλος Ι.)

ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-ΚούΠα Κιλκίς Σελεβός-Αγραφιώτης Β. (Βάτσιος)

Ρεπό: Ιωνικός Ιωνίας

6ος Όμιλος

Κυριακή 15/1

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Γαλάτιστα Θεοδωρίδης-Ισιγώνης (Τσιρτσιμάλης)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Ασπίς Ξάνθης Παπαγεωργίου-Καρυπίδης (Σαλικίδης)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Ελπίς Αμπελοκήπων Μιχελής-Σκρίνος (Θωμόπουλος)

Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξ.-ΑΓΣ Το Ρούπελ Σιδηροκάστρου Ράπτης-Δημούδης (Στουπίδης)

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Απόλλων Καλαμαριάς Λαδάς-Παπαδόπουλος Γρ. (Μπρίγκος)

Ρεπό: Βασιλικά Θεσσαλονίκης

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Γυναικών (15/1)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Α2 Γυναικών είναι οι εξής:

1ος Όμιλος (12η αγωνιστική)

Κυριακή 15/1

Τέντα 15.00 Άρις Καλαμάτας-ΕΑ Προμηθέας 2014 Διόλατζης-Αλεξόπουλος Χρ. (Γιαλικάρης)

Δ. Καλτσάς 13.30 Αθηναϊκός-Πανιώνιος Γέρος-Ιωάννου (Μωϋσιάδης)

Άργους 17.00 Δαναοί Άργους-Αμύντας Κατσέλη-Τσουρή (Νικολίτσας)

Καμινίων 13.00 Ατρόμητος Πειραιά-Πορφύρας Γεωργόπουλος-Πολάτογλου (Βακαλούδης)

Ρεπό : ΠκΑΟ Άμιλλα

11η αγωνιστική (εξ αναβολής)

Τετάρτη 18/1

Promitheas Park 17.00 ΕΑ Προμηθέας-ΠκΑΟ Άμιλλα Διαμαντής-Καννής (Σπυρόπουλος)

2ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 15/1

Π. Σαλπέας 13.00 Φοίνιξ Πειραιά-Τερψιθέα Γλυφάδας Καψιώχας-Πουλάκης (Αλετράς)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αιγέας Χίου Τσαϊρίδης-Τσατταλιού (Φιλίππου)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Αγ. Παρασκευή Κουτίβης-Βαλουξής (Παπαδόπουλος Στ.)

Μελισσίων 14.00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΕΚ Περιστερίου Παπαγεωργίου Δημ.-Παλογέλης (Βαμβακάς)

Παρασκευή 13/1

Μελισσίων 18.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Αιγέας Χίου Καλαβρός-Κατσέλη (Κυριόγλου)

3ος Όμιλος

Κυριακή 15/1

Καλαμαριάς 14.00 Απόλλων Καλ.-Ολύμπια Λάρισας Καντζουρίδης-Γκαρτζονίκας (Μοσχοτόγλου)

1ο -2ο ΓΕΛ Πτολεμαϊδας 13.00 Απόλλων Πτ.-ΣΑΚ Αστέρας Θώμος-Πλιάκος (Μπαταούλα)

Μ. Τσίκινας 15.00 ΧΑΝΘ-Ιωάννινα ΣΚ Λυτροσυγκούνης-Πάνος (Κασαπίδης)

Ρεπό: Αναγέννηση ΝΡ

4ος Όμιλος (12η αγωνιστική)

Κυριακή 15/1

ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Νεάπολη Γεωργουσόπουλος-Κοντοστάθης (Σαμαλής)

Αλ .Δημόγλου 12.30 Πάνθηρες Καβάλας-ΑΓΕ Πιερίας Δώνης-Μπαζάκας (Μπακλατζής)

Χρ. Χριστοδούλου 14.00 Ασπίς 2001 Ξάνθης-ΑΕ Πυλαίας Ράπτης-Δημούδης (Στουπίδης)

Σερρών 13.00 Πανσερραϊκός-Πανόραμα Χάνος-Λαμπρέλλης (Δραγκίογλου)

Ρεπό: ΝΓΣΘ Ηρακλής 1908

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.