Πέμπτη, 22 Φεβρουαρίου, 2024

Εντός έδρας νίκη για τον Π.Σ Φιλιππιάδα, 3-0 τον Άγιο Βαρνάβα

Με νίκη έκλεισε την 3η στροφή του Β Ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ο Π.Σ Φιλιππιάδα 2004 που επικράτησε σήμερα Κυριακή 19/11 και ώρα 15:00 στην έδρα του ΑΣ Αγίου Βαρνάβα Λούρου με σκορ 3-0.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 15’ με τον Μέτο για το 1-0, ενώ στο 45’ ο Shehu έγραψε το 2-0 του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη, ο Μέτος στο 70’ με δεύτερο προσωπικό του τέρμα διαμόρφωσε το τελικό 3-0.

Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.

Βοηθοί: ΚΕΦΗΣ Γ. – ΖΗΚΑΣ Ν.

Π.Σ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004(Ντούκας): ΜΠΑΤΙΛΑΣ, ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ Θ., ΠΑΠΠΑΣ(80’ ΤΣΕΛΑΙ), ΚΙΤΣΙΟΣ, SHEHU, ΡΑΜΑΙ Ε.,  RAMA(86’ ΜΠΑΛΑΦΑΣ), ΤΑΣΗΣ, ΜΕΤΟΣ(77’ ΚΩΣΤΑΚΟΣ), ΡΑΜΑΙ Μ.(86’ ΓΑΛΑΝΗΣ), ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ Θ(77’ ΖΗΚΟΣ).

ΑΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ(Μπάκας): ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ, ΣΤΟΥΠΑΣ(81’ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ), ΤΟΥΣΗΣ(46’ ΜΠΑΙΡΑΜΙ), ΝΟΚΑ, ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ(54’ ΛΑΜΚΑΙ), ΤΖΟΚΑΣ, ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ, ΜΠΛΙΚΟΥ, ΓΙΩΤΗΣ, ΣΕΡΝΤΑΡΙ(66’ ΖΑΚΑ-81’ ΓΚΡΕΜΑΙ).