Τα επίσημα αποτελέσματα από τους παράκτιους αγώνες:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΕΝ ΝΙΚΟΠΟΛΕΙ ΑΚΤΙΑ SWIM 6000Μ

Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB  Name YOB Club FINISH 6000M

  • 1 1 1 Α4 46-55 Male 602   KONSTANTINOS SARRIGEORGIDIS 1974   1:18:25
  • 2 2 1 Α3 36-45 Male 632   ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1977   1:22:33
  • 3 3 2 Α4 46-55 Male 609   ΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1969 ΩΚΕΑΝΟΣ 1:24:23
  • 4 1 1 Γ4 46-55 Female 625   ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ 1971   1:29:45
  • 5 4 1 Α5 56-65 Male 619   ΠΑΝΟΣ ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΝΗΣ 1962   1:29:57
  • 6 5 2 Α3 36-45 Male 620   ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΑΚΗΣ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ 1976 ΝΑΟΚ 1:30:08
  • 7 6 3 Α3 36-45 Male 606   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΕΣΟΥΛΗΣ 1980 RUM SWEAMING TEAM 1:39:44
  • 8 7 2 Α5 56-65 Male 607   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ 1964 ΕΑΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 1:39:57
  • 9 8 1 Α2 26-35 Male 610   ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ 1992   1:41:00
  • 10 9 3 Α4 46-55 Male 601   EDUART AGOLLI 1974 ΕΑΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:43:52
  • 11 10 4 Α4 46-55 Male 626   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΜΑΡΑΚΗΣ 1966 EPIRUS TRAVELLER 1:45:21
  • 12 11 5 Α4 46-55 Male 616   ΘΩΜΑΣ ΜΑΤΡΑΚΗΣ 1966   1:45:42
  • 13 12 3 Α5 56-65 Male 613   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΑΣ 1962   1:50:30
  • 14 13 4 Α3 36-45 Male 615   ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΑΦΑΣ 1982 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1:50:52
  • 15 2 1 Γ5 56-65 Female 629   ΣΟΦΙΑ ΨΙΛΟΛΙΓΝΟΥ 1960 Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1:50:57
  • 16 14 6 Α4 46-55 Male 605   ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΟΣ 1969 IONIAN EXPLORERS 1:53:46
  • 17 15 7 Α4 46-55 Male 614   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΛΙΓΚΟΥΔΗΣ 1969   1:57:05
  • 18 16 5 Α3 36-45 Male 631   ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1977   1:57:21
  • 19 17 8 Α4 46-55 Male 608   ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1966   1:58:25
  • 20 3 2 Γ4 46-55 Female 617   ΔΑΝΑΗ ΜΕΝΕΞΙΑΔΗ 1974 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 1:59:33
  • 21 18 9 Α4 46-55 Male 618   ΜΙΛΤΟΣ ΜΠΑΛΙΔΗΣ 1966 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΑ ΚΟΚΥΜΒΗΣΗ 2:01:32
  • 22 4 1 Γ3 36-45 Female 630   ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 1976   2:05:45

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΕΝ ΝΙΚΟΠΟΛΕΙ ΑΚΤΙΑ SWIM 6000Μ

Rank Cat. Gender BIB  Name YOB Club FINISH 6000M

Α26-35

  1. Α2 26-35 Male 610   ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ 1992   1:41:00

Α36-45

  1. Α3 36-45 Male 632   ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1977   1:22:33
  2. Α3 36-45 Male 620   ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΑΚΗΣ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ 1976 ΝΑΟΚ 1:30:08
  3. Α3 36-45 Male 606   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΕΣΟΥΛΗΣ 1980 RUM SWEAMING TEAM 1:39:44
  4. Α3 36-45 Male 615   ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΑΦΑΣ 1982 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1:50:52
  5. Α3 36-45 Male 631   ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1977   1:57:21

Α46-55

  1. Α4 46-55 Male 602   KONSTANTINOS SARRIGEORGIDIS 1974   1:18:25
  2. Α4 46-55 Male 609   ΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1969 ΩΚΕΑΝΟΣ 1:24:23
  3. Α4 46-55 Male 601   EDUART AGOLLI 1974 ΕΑΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:43:52
  4. Α4 46-55 Male 626   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΜΑΡΑΚΗΣ 1966 EPIRUS TRAVELLER 1:45:21
  5. Α4 46-55 Male 616   ΘΩΜΑΣ ΜΑΤΡΑΚΗΣ 1966   1:45:42
  6. Α4 46-55 Male 605   ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΟΣ 1969 IONIAN EXPLORERS 1:53:46
  7. Α4 46-55 Male 614   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΛΙΓΚΟΥΔΗΣ 1969   1:57:05
  8. Α4 46-55 Male 608   ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1966   1:58:25
  9. Α4 46-55 Male 618   ΜΙΛΤΟΣ ΜΠΑΛΙΔΗΣ 1966 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΑ ΚΟΚΥΜΒΗΣΗ 2:01:32

Α56-65

  1. Α5 56-65 Male 619   ΠΑΝΟΣ ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΝΗΣ 1962   1:29:57
  2. Α5 56-65 Male 607   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ 1964 ΕΑΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 1:39:57
  3. Α5 56-65 Male 613   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΑΣ 1962   1:50:30

Γ36-45

  1. Γ3 36-45 Female 630   ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 1976   2:05:45

Γ46-55

  1. Γ4 46-55 Female 625   ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ 1971   1:29:45
  2. Γ4 46-55 Female 617   ΔΑΝΑΗ ΜΕΝΕΞΙΑΔΗ 1974 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 1:59:33

Γ56-65

  1. Γ5 56-65 Female 629   ΣΟΦΙΑ ΨΙΛΟΛΙΓΝΟΥ 1960 Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1:50:57

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΕΝ ΝΙΚΟΠΟΛΕΙ ΑΚΤΙΑ SWIM 3000Μ

Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB  Name YOB Club FINISH 3000M

  • 1 1 1 Α1 18-25 Male 335   ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΡΗΣ 1999   0:42:36
  • 2 1 1 Γ1 18-25 Female 304   ΗΛΙΑΝΑ ΑΝΔΡΕΟΥ 1999   0:42:49
  • 3 2 1 Α2 26-35 Male 347   ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΡΙΓΑΝΑΣ 1995   0:45:11
  • 4 3 1 Α4 46-55 Male 337   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΤΣΙΚΩΣΤΑΣ 1970 ΝΟΜ 0:47:05
  • 5 4 2 Α4 46-55 Male 311   ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1970   0:47:59
  • 6 5 2 Α2 26-35 Male 312   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΡΙΖΟΣ 1989   0:49:44
  • 7 6 1 Α3 36-45 Male 307   ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΣ 1979 Ν.Ο.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:50:38
  • 8 7 3 Α4 46-55 Male 327   ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ 1975   0:50:39
  • 9 2 1 Γ5 56-65 Female 301   PASCALE PURNELLE 1960   0:51:11
  • 10 8 1 Α5 56-65 Male 348   ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΒΙΘΗΣ 1961 ΟΕΑΝΑΒ 0:51:50
  • 11 9 2 Α3 36-45 Male 325   ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΡΑΣ 1981 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:52:39
  • 12 10 2 Α5 56-65 Male 359   ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ 1963   0:53:13
  • 13 11 4 Α4 46-55 Male 315   ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΟΣ 1969   0:54:27
  • 14 12 3 Α2 26-35 Male 369   ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ 1989   0:54:29
  • 15 13 5 Α4 46-55 Male 355   ΚΩΣΤΑΣ ΤΟΠΑΛΗΣ 1966   0:55:10
  • 16 14 6 Α4 46-55 Male 367   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974   0:55:46
  • 17 3 2 Γ1 18-25 Female 364   ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΑΛΙΑΡΗ –   0:56:50
  • 18 4 1 Γ2 26-35 Female 331   ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΥΚΑ 1991   0:57:09
  • 19 15 4 Α2 26-35 Male 323   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1990   0:57:30
  • 20 16 7 Α4 46-55 Male 366   ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1970   0:57:36
  • 21 5 1 Γ4 46-55 Female 318   ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ ΖΑΝΝΙΚΟΥ 1968   0:57:38
  • 22 17 8 Α4 46-55 Male 316   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΝΙΑΣ 1974   0:57:41
  • 23 6 2 Γ4 46-55 Female 345   ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΛΑΤΗ 1970   0:58:01
  • 24 18 3 Α5 56-65 Male 332   ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΝΑΤΟΣ 1963 ΓΟΒ 0:58:07
  • 25 19 3 Α3 36-45 Male 346   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΟΠΟΤΗΣ 1978 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:58:12
  • 26 20 9 Α4 46-55 Male 349   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ 1975 SWIM OR DIE 0:59:00
  • 27 7 2 Γ2 26-35 Female 334   ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΚΡΥΝΙΩΤΗ 1987 POSEIDON KATERINI 1:00:55
  • 28 21 4 Α3 36-45 Male 344   ΑΡΣΕΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ 1976   1:02:38
  • 29 22 5 Α3 36-45 Male 361   ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΩΜΑΣ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:03:14
  • 30 23 4 Α5 56-65 Male 317   ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 1964 ΦΙΔΑΣ 1:03:24
  • 31 24 5 Α2 26-35 Male 309   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΣΗΣ 1993   1:03:36
  • 32 25 10 Α4 46-55 Male 354   ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΖΙΜΑΣ 1970 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:04:04
  • 33 26 11 Α4 46-55 Male 340   ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΤΣΩΤΣΟΣ 1973   1:04:14
  • 34 27 6 Α3 36-45 Male 352   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΕΦΟΣ 1976   1:06:03
  • 35 28 12 Α4 46-55 Male 329   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ DNF 1971   1:06:12
  • 36 29 13 Α4 46-55 Male 336   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΤΣΙΟΣ 1974   1:06:21
  • 37 8 3 Γ2 26-35 Female 324   ΒΑΣΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 1991   1:06:40
  • 38 9 1 Γ3 36-45 Female 368   ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΣΙΡΠΑΝΛΗ 1980   1:06:43
  • 39 30 14 Α4 46-55 Male 351   ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΜΥΡΗΣ 1966   1:06:49
  • 40 31 6 Α2 26-35 Male 362   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΓΓΗΣ 1993   1:09:02
  • 41 32 7 Α3 36-45 Male 313   ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΟΥΔΑΣ 1982 TREKKING HELLAS 1:10:08
  • 42 33 7 Α2 26-35 Male 370   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ 1989   1:10:13
  • 43 34 5 Α5 56-65 Male 330   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΕΑΣ 1956   1:14:56
  • 44 10 2 Γ3 36-45 Female 339   ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ 1982   1:15:47
  • 45 35 8 Α3 36-45 Male 328   ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1980   1:15:49
  • 46 36 8 Α2 26-35 Male 306   ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΑΡΑΣ 1995 ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1:17:12
  • 47 37 15 Α4 46-55 Male 308   ΑΛΕΞΙΟΣ ΝΙΚΑΣ 1971   1:17:58
  • 48 38 9 Α3 36-45 Male 320   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 1977   1:18:22
  • 49 11 3 Γ4 46-55 Female 333   ΤΟΝΙΑ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 1970   1:24:37
  • 50 39 10 Α3 36-45 Male 302   GIORGOS SIMOS 1977   1:31:14
  • 51 40 6 Α5 56-65 Male 305   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 1964   1:35:16
  • 52 12 4 Γ2 26-35 Female 321   ΔΟΜΝΑ ΙΣΑΑΚΙΔΟΥ 1986   1:37:37

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΕΝ ΝΙΚΟΠΟΛΕΙ ΑΚΤΙΑ SWIM 3000Μ

Rank Cat. Gender BIB  Name YOB Club FINISH 3000M

Α18-25

  1.  Α1 18-25 Male 335   ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΡΗΣ 1999   0:42:36

Α26-35

  1. Α2 26-35 Male 347   ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΡΙΓΑΝΑΣ 1995   0:45:11
  2. Α2 26-35 Male 312   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΡΙΖΟΣ 1989   0:49:44
  3. Α2 26-35 Male 369   ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ 1989   0:54:29
  4. Α2 26-35 Male 323   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1990   0:57:30
  5. Α2 26-35 Male 309   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΣΗΣ 1993   1:03:36
  6. Α2 26-35 Male 362   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΓΓΗΣ 1993   1:09:02
  7. Α2 26-35 Male 370   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ 1989   1:10:13
  8. Α2 26-35 Male 306   ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΑΡΑΣ 1995 ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1:17:12

Α36-45

  1. Α3 36-45 Male 307   ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΣ 1979 Ν.Ο.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:50:38
  2. Α3 36-45 Male 325   ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΡΑΣ 1981 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:52:39
  3. Α3 36-45 Male 346   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΟΠΟΤΗΣ 1978 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:58:12
  4. Α3 36-45 Male 344   ΑΡΣΕΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ 1976   1:02:38
  5. Α3 36-45 Male 361   ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΩΜΑΣ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:03:14
  6. Α3 36-45 Male 352   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΕΦΟΣ 1976   1:06:03
  7. Α3 36-45 Male 313   ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΟΥΔΑΣ 1982 TREKKING HELLAS 1:10:08
  8. Α3 36-45 Male 328   ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1980   1:15:49
  9. Α3 36-45 Male 320   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 1977   1:18:22
  10. Α3 36-45 Male 302   GIORGOS SIMOS 1977   1:31:14

Α46-55

  1. Α4 46-55 Male 337   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΤΣΙΚΩΣΤΑΣ 1970 ΝΟΜ 0:47:05
  2. Α4 46-55 Male 311   ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1970   0:47:59
  3. Α4 46-55 Male 327   ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ 1975   0:50:39
  4. Α4 46-55 Male 315   ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΟΣ 1969   0:54:27
  5. Α4 46-55 Male 355   ΚΩΣΤΑΣ ΤΟΠΑΛΗΣ 1966   0:55:10
  6. Α4 46-55 Male 367   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974   0:55:46
  7. Α4 46-55 Male 366   ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1970   0:57:36
  8. Α4 46-55 Male 316   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΝΙΑΣ 1974   0:57:41
  9. Α4 46-55 Male 349   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ 1975 SWIM OR DIE 0:59:00
  10. Α4 46-55 Male 354   ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΖΙΜΑΣ 1970 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:04:04
  11. Α4 46-55 Male 340   ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΤΣΩΤΣΟΣ 1973   1:04:14
  12. Α4 46-55 Male 329   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ DNF 1971   1:06:12
  13. Α4 46-55 Male 336   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΤΣΙΟΣ 1974   1:06:21
  14. Α4 46-55 Male 351   ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΜΥΡΗΣ 1966   1:06:49
  15. Α4 46-55 Male 308   ΑΛΕΞΙΟΣ ΝΙΚΑΣ 1971   1:17:58

Α56-65

  1. Α5 56-65 Male 348   ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΒΙΘΗΣ 1961 ΟΕΑΝΑΒ 0:51:50
  2. Α5 56-65 Male 359   ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ 1963   0:53:13
  3. Α5 56-65 Male 332   ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΝΑΤΟΣ 1963 ΓΟΒ 0:58:07
  4. Α5 56-65 Male 317   ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 1964 ΦΙΔΑΣ 1:03:24
  5. Α5 56-65 Male 330   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΕΑΣ 1956   1:14:56
  6. Α5 56-65 Male 305   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 1964   1:35:16

Γ18-25

  1.  Γ1 18-25 Female 304   ΗΛΙΑΝΑ ΑΝΔΡΕΟΥ 1999   0:42:49
  2. Γ1 18-25 Female 364   ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΑΛΙΑΡΗ –   0:56:50

Γ26-35

  1. Γ2 26-35 Female 331   ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΥΚΑ 1991   0:57:09
  2. Γ2 26-35 Female 334   ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΚΡΥΝΙΩΤΗ 1987 POSEIDON KATERINI 1:00:55
  3. Γ2 26-35 Female 324   ΒΑΣΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 1991   `
  4. Γ2 26-35 Female 321   ΔΟΜΝΑ ΙΣΑΑΚΙΔΟΥ 1986   1:37:37

Γ36-45

  1. Γ3 36-45 Female 368   ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΣΙΡΠΑΝΛΗ 1980   1:06:43
  2. Γ3 36-45 Female 339   ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ 1982   1:15:47

Γ46-55

  1. Γ4 46-55 Female 318   ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ ΖΑΝΝΙΚΟΥ 1968   0:57:38
  2. Γ4 46-55 Female 345   ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΛΑΤΗ 1970   0:58:01
  3. Γ4 46-55 Female 333   ΤΟΝΙΑ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 1970   1:24:37

Γ56-65

  1. Γ5 56-65 Female 301   PASCALE PURNELLE 1960   0:51:11