Πραγματοποιήθηκε σήμερα Κυριακή 16 Φεβρουαρίου και ώρα 15:00 στο γήπεδο Αγίου Γεωργίου ο αγώνας της 18ης αγωνιστικής του Β Ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ανάμεσα σε Ηρακλή Αγίου Γεωργίου και ΠΑΣ Κρανιά, με το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή να βρίσκει τις ομάδες ισόπαλες με 2-2, μοιράζοντας τους βαθμούς της αγωνιστικής.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 23΄ με τον Παπανικολάου για το 0-1 του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη η ομάδα του Ζώτου βρήκε και δεύτερη φορά δίχτυα με τον Γιαμά στο 52’ για το 0-2. Οι γηπεδούχοι όμως έκαναν την αντεπίθεσή τους στο 68’ με τον Ρίζο Β΄ και στο 75’ με τον Ρίζο Α. για το τελικό 2-2.

Οι φιλοξενούμενοι τελείωσαν το ματς με 8 παίχτες αφού στο 69’ αποβλήθηκε ο Παπανικολάου με δεύτερη κίτρινη, στο 90’ ο Μαλέσκος με δεύτερη κίτρινη, ενώ ο Κόκκαλης είδε την απευθείας κόκκινη κάρτα του κ. Αναγνωστάκη.

Και οι γηπεδούχοι τελείωσαν το ματς με 10 αφού ο Ρεμπής είδε και αυτός την δεύτερη κίτρινη.

Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.

Βοηθοί: ΖΙΩΓΑΣ ΑΛ.- ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ(Γάκης): ΡΙΖΟΣ Α., ΖΑΒΑΛΗΣ(78’ ΑΛΕΞΙΟΥ), SUKU, ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(62’ ΠΑΝΟΣ), ΚΟΛΙΟΣ, ΡΕΜΠΗΣ, ΡΙΖΟΣ Β., ΚΙΤΣΙΟΣ, ΚΟΛΙΟΣ Α., ΡΙΖΟΣ Α., ΠΑΝΟΥ Χ.

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ(Ζώτος): ΚΟΚΚΑΛΗΣ, ΝΙΤΣΟΣ, ΜΠΑΙΡΑΜΙ, ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΗΣ, ΛΙΟΝΤΟΣ, ΜΑΛΕΣΚΟΣ, ΜΠΑΚΟΛΑΣ, ΠΑΦΙΛΑΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΓΙΑΜΑΣ, ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ.