Διεξήχθη σήμερα Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 και ώρα 16:00 στο γήπεδο Σφακιωτών ο αγώνας της 5ης αγωνιστικής της Ά ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας 2020-21 ανάμεσα στον γηπεδούχο ΠΑΣ Σφακιωτών και τον φιλοξενούμενο Πανλευκάδιο με τις δυο ομάδες να έρχονται ισόπαλες με σκορ 1-1.

Πρώτη το σκορ άνοιξαν οι γηπεδούχοι σε 1-0 με τον Σταματέλο όπου ήταν και το σκορ του ημιχρόνου, ενώ οι φιλοξενούμενοι στο δεύτερο ημίχρονο ισοφάρισαν σε 1-1 με αυτογκόλ.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ.

ΒΟΗΘΟΙ: ΚΕΦΗΣ Γ. – ΝΑΣΤΟΣ Ζ.

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ (ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ): ΑΡΑΒΑΝΗΣ, ΛΑΖΑΡΗΣ, ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ, ΒΕΡΓΙΝΗΣ, ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ, ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ, ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ, ΚΑΡΕΛΗΣ, ΣΚΕΜΠΗΣ, ΚΑΒΒΑΔΑΣ.

• ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΛΑΖΑΡΗΣ, ΚΤΕΝΑΣ, ΣΟΛΔΑΤΟΣ, ΣΑΝΤΑΣ, ΦΟΥΝΤΑΣ, ΦΕΤΣΗΣ, ΚΤΕΝΑΣ, ΝΤΖΑΝΗΣ.

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ (ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ): ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ, ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ, ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ, ΜΟΥΡΕΧΙΔΗΣ, ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ, ΚΟΥΜΠΗΣ, ΛΟΓΑΡΑΣ, ΜΕΪΝΤΑΝΗΣ, ΚΡΗΤΙΚΟΣ, ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ, PEREZ MORALES.

• ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: TERZIA, ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ, ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ, ΠΟΛΙΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΘΕΟΧΑΡΗΣ, ΜΠΡΕΓΚΟΥ, ΝΑΣΤΟΣ, ΚΡΗΤΙΚΟΣ.