Με νίκη και διπλό στον Ωρωπό έκλεισε τις αγωνιστικές του υποχρεώσεις ο Αετός Αγιάς που επικράτησε σήμερα Σάββατο 9/4 της Δόξας Ωρωπού με 1-4 στο πλαίσιο της 22ης και τελευταίας αγωνιστικής του πρωταθλήματος.

Η ομάδα του Σάκη Τζίμα προηγήθηκε με γκολ του Βέκιου για το 0-1. Ο Κολιός Ν. ισοφάρισε για τον Ωρωπό για το 1-1 του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι βρήκαν ακόμη 3 φορές δίχτυα με τους Τζίμα Θ., Πάντο και Ζήση για το τελικό 1-4.

Διαιτητής: ΦΙΤΣΑΣ Β.

Βοηθοί: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Α. – ΠΑΠΠΑΣ Σ.

ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ: ΚΑΠΠΑΣ Π., ΚΡΟΚΙΔΑΣ, ΜΠΟΥΣΟΥΝΗΣ, ΚΟΝΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΦΕΡΗΣ, ΚΟΛΙΟΣ Ν., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ, ΣΙΑΜΕΤΗΣ, ΔΡΟΣΟΣ, ΚΟΛΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΑΚΟΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΘΑΝΟΣ, ΚΟΝΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΔΟΥΡΑΡΑΚΗΣ, ΣΙΣΚΑΣ.

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ(Σάκης Τζίμας): ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗΣ, ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗΣ, ΤΖΙΜΑΣ Θ., ΠΑΝΤΟΣ, KOFSHA, ΓΚΟΓΚΟΣ, ΒΕΚΙΟΣ, ΛΑΜΠΡΟΥ, ΤΖΙΜΑΣ Ι., ΖΗΣΗΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΠΑΝΟΥ, ΝΑΚΑΣ, ΜΗΤΟΣ-ΚΩΤΣΗΣ, ΠΑΠΠΑΣ.