Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 8ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών είναι οι εξής:

1ος Όμιλος

Σάββατο 26/11

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ηλυσιακός Κουτσοδήμος-Ρίζος-Καρακωνσταντόπουλος (Πίγκας)

Νάξου 19.00 Φανάρια Νάξου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Τσαχάκης-Παπαδόπουλος Χρ.-Λεβεντάκος

Χ. Αγγουράκης 17.00 Δάφνη Δ.-Μίλων Φραγκούλη-Τζίμης-Αυγερινός (Παπαφωτίου)

Β’ Κλ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-Εθνικός Αναστασίου-Δελαγραμμάτικας-Ναστούλης (Κουλούρης)

Κυριακή 27/11

Παν. Χανιώτη 12.00 Μύκονος-Αίολος Αγυιάς Αντωνιάδης-Χρηστίδης Π.-Χριστοδουλάκης

Ληξουρίου 13.30 ΝΕΟ Ληξουρίου-Παγκράτι Καρακάσης-Τσακιράκη-Λογοθέτης (Κοκορδάτος)

2ος Όμιλος

Σάββατο 26/11

Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Πεύκη Αργυρούδης-Ορφανός Ιορδ.-Κούλης Κ. (Παλάτος
Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-Π. Φάληρο Γεράνιος-Φασόλης-Καλογριάς (Τηγάνης)

Αγ. Θωμά 14.00 Δούκας-Διαγόρας Ρ. Μακρόπουλος-Ελ Ανύ-Λιαρομμάτης (Λιμνιάτης)

ΕΑΚ Χανίων 15.00 ΑΟΚ Χανιά-Πανιώνιος Αποστολίδης Β.-Κιουλάφας-Χρηστίδης Ηλ. (Πετράκης)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Έσπερος Καλλιθέας Μπούκας-Κούλης Χ.-Ξυλάς (Μπορμπαντωνάκης)

Δ. Βικέλας 18.30 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πρωτέας Β. Σκαλτσής-Βελέντζας-Σκουλαρίκης (Ζερβούδης)

Τετάρτη 30/11 (5η αγωνιστική)

Β’ Πεύκης 18.45 Πεύκη-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Αναστασίου-Ουσταμπασίδης-Παπαδόπουλος Χρ. (Μπίκας)

3ος Όμιλος

Σάββατο 26/11

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Δόξα Λευκάδας Τσιαπλής-Παπανικολάου-Λυγούρας (Καραδήμας)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Φίλιππος Β. Γερακίνης-Μαραμής-Παζώλης (Μηναρετζόπουλος)

Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα Basket-Βίκος Ιωαννίνων Αγραφιώτης Ι.-Λουλουδιάδης-Πράττος (Γκαρτζονίκας)

Καρδίτσας (Π.) 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου Ευφραιμίδης-Χρυσάφης-Γεωργούλης (Τέγα)

Μίκρας Α 17.00 Ναύαρχος Βότσης-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών Παπαγεωργίου-Εκίζογλου-Λαδάς (Φωτιάδης)

Ρεπό: Έσπερος ΓΣ Λαμίας

4ος Όμιλος

Λ. Παπαδόπουλος 18.00 Σταυρούπολη-Γέφυρα Σαρακενίδης-Βασιλόπουλος-Αναστασιάδης Β. (Παπαδόπουλος Ν.)

Ευκαρπία 16.30 Ευκαρπία-Μακεδονικός Παπαθανασίου-Σελεβός-Ηλιόπουλος (Λαζαρίδης)

11ο Δημ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Πανσερραϊκός Ταρενίδης Κ.-Χατζημπαλίδης-Τοπαλίδης (Παπαδόπουλος Ι.)

Πεύκων 18.30 Μαχητές Πειραματικού-Πολύγυρος Ντούρας-Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Πολυχρονίδης)

Μ. Τσικίνας 19.00 ΧΑΝΘ-Ερμής Λαγκαδά Κοντογιάννης-Καντερές-Τσάνταλη (Θεοδώρου)

Ρεπό: Λεύκιππος Ξάνθης

Τετάρτη 30/11 (6η αγων.)

Γέφυρας 19.30 Γέφυρα-ΔΕΚΑ Αγραφιώτης Γρ.-Σιταρίδης-Δικταπανίδης (Παραλυκίδης)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.