@Gosports.gr

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 9ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών είναι οι εξής:

1ος Όμιλος

Σάββατο 3/12

Ζωγράφου 17:00 ΕΦΑΟΖ-Δάφνη Δαφνίου: Αργυρούδης-Χρηστίδης Π.-Σιδέρης (Ζαγκλής)

Α’ Κροίσος Πέρσης 17:00 Μίλων-Ένωση Ιλίου: Αποστολίδης Β.-Γρίβα-Χρηστίδης Ηλ. (Σταματόπουλος)

Παν. Αλεξιώτισσα 17:00 Αίολος Αγυιάς-Αχαγιά 82: Δαρλαμήτσος-Καρακάσης-Μακρόπουλος (Πίγκας)

Κυριακή 4/12

Παν. Σαλπέας 13:00 Εθνικός-Νέο Ληξούριο: Σκανδαλάκης-Κουκουλεκίδης Β.-Μπαβέλας (Παπαφωτίου)

Αντ. Φώτσης 13:30 Ηλυσιακός-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια: Κατραχούρας-Εκίζογλου-Ξυλάς (Κυρτάτας)

Μετς 14:30 Παγκράτι-ΑΟ Μυκόνου: Αναστόπουλος-Νάστος-Αγγελής (Αναστασίου)

2ος Όμιλος

Σάββατο 3/12

Διαγόρας 14:00 Διαγόρας Ρόδου-ΑΕΝ Κηφισιάς: Φασόλης-Λεβεντάκος-Ναστούλης (Βιτζηλαίος)

Β’ Πεύκης 17:00 ΑΟ Πεύκης-Αιγάλεω: Στρέμπας-Καλογριάς Αντωνιάδης (Ζερβούδης)

Σοφία Μπεφόν 17:00 ΑΟ Π. Φαλήρου-ΑΣΕ Δούκα: Παπαδόπουλος Χρ.-Βελέντζας-Χριστοδουλάκης (Ορφανός)

Ανδρέας Βαρίκας 17:00 Πανιώνιος-Πανελευσινιακός: Κωνσταντινόπουλος-Σπυρόπουλος-Ουσταμπασίδης (Ντάβαρης)

Εσπέρου 17:30 ΠΟΚ Έσπερος-ΑΟΚ Χανιά: Χαϊνά-Καραμπιτσάκος-Τσάλας (Κάλφα)

Κυριακή 4/12

Γ. Γεννηματάς 17:00 Πρωτέας Βούλας-ΟΦΗ: Τσιμπούρης-Κουτσοδήμος-Μαρουδιάς (Ηπιώτης)

3ος Όμιλος

Σάββατο 3/12

ΔΑΚ Λευκάδας 17:00 Δόξα Λευκάδας-Νίκη Βόλου: Λιότσιος-Λογοθέτης-Ασημακάκη (Κανελλόπουλος)

ΔΑΚ Βικέλας 17:00 Φίλιππος Βέροιας-Έσπερος Λαμίας: Ταρενίδης Σ.-Χρυσάφης-Ηλιόπουλος (Παπαδόπουλος Θ.)

Νέο Ιωαννίνων 17:00 Βίκος Ιωαννίνων-ΑΓΣ Ιωαννίνων: Κολοκυθάς-Δικταπανίδης-Διαμαντής (Τσιγγέλης)

ΕΑΚ Βόλου 17:00 Ολυμπιακός Βόλου-Τρίκαλα Basket: Σιταρίδης-Καντερές-Τσαρδούλιας Τ. (Τσιργούλας)

ΔΑΚ Γρεβενών 17:00 Πρωτέας Γρεβενών-Αναγέννηση Καρδίτσας: Παπαθανασίου-Σελεβός-Αγραφιώτης Β. (Παπαδόπουλος Ι.)

Ρεπό: Ναύαρχος Βότσης

4ος Όμιλος

Σάββατο 3/12

Μακεδονικού 17:00 Μακεδονικός-Λεύκιππος Ξάνθης: Κατωτικίδης-Τσιαπλής-Νέδογλου (Φωτιάδης)

ΔΑΚ Σερρών 17:00 Πανσερραϊκός-Σταυρούπολη: Παπαγερίδης-Παπανικολάου-Χατζηκώστας (Δραγκιόγλου)

Λαγκαδά 17:00 Ερμής Λαγκαδά-Μαχητές Πειραματικού: Σαρακενίδης-Αγραφιώτης Γρ.-Αναστασιάδης Β. (Γκούμας)

Πολύγυρου 18:00 ΑΟ Πολύγυρου-ΔΕΚΑ: Παπαγεωργίου-Λαδάς-Θεοδωρίδης (Θωμόπουλος)

Γέφυρας 18:30 Γέφυρα-Ευκαρπία: Βασιλόπουλος-Κώνης-Κωνσταντινέλλης (Παραλυκίδης)

Ρεπό: ΧΑΝΘ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.