Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (23η αγωνιστική)

Σάββατο 9 Απριλίου

  • Π. Σαλπέας 17.00 Εθνικός-Ένωση Ιλίου Τσαχάκης-Γεράνιος-Παπαδόπουλος Χρ. (Ηπιώτης)
  • Τ. Βογιατζής 17.30 Πανελευσινιακός-Πεντέλη Ραχιώτης-Δελαγραμμάτικας-Σκουλαρίκης (Δραμεσιώτης)

Κυριακή 10 Απριλίου

  • Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Αργοναύτης Τρ. Τσαχάκης-Σιδέρης-Τεφτίκης (Φαλούκας)
  • Απ. Κόντου 13.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΝΕΟ Ληξουρίου Δημάδης-Ασλανίδης-Αγγελής (Κουλούρης)
  • Παπάγου 17.00 Παπάγου-ΚΑΟ Κορίνθου Κοντίλης-Κοϊμτζόγλου-Μακρόπουλος (Κυρτάτας)
  • Κάτω Αχαϊας 11.30 Αχαγιά 82-Φανάρια Νάξου Στρέμπας-Κιουλάφας-Κούλης (Μάρκου)

2ος Όμιλος (23η αγωνιστική)

Σάββατο 9 Απριλίου

  • ΕΑΚ Χανίων 18.00 ΑΟΚ Χανιά-Πανιώνιος Κατραχούρας-Θεονάς-Πουρσανίδης Κ. (Πετράκης Ν.)

Κυριακή 10 Απριλίου

  • Αγ. Θωμά 18.00 Δούκας-Μανδραϊκός Μπούκας-Ουσταμπασίδης-Κούλης Κ. (Λιμνιάτης)
  • Μ. Λοϊζος 16.00 Άρης Ν.-ΝΕ Μεγαρίδος Ζιώγας-Κονταράτος-Λεβεντάκος (Παυλόπουλος)
  • Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΟΦΗ  Τσακαλογιάννης-Τσακιράκη-Ελ Ενύ (Ορφανός)
  • Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Π. Φάληρο Παπαφωτίου-Καλογριάς-Τζίμης (Ζαγκλής)
  • Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Αιγάλεω Θεοδωρόπουλος-Φασόλης-Μαρτινάκος (Παλάτος)
  • Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Αποστολίδης Β.-Ορφανός Ιορδ.-Μαυρέλης (Μπουρνάς)

3ος Όμιλος (23η αγωνιστική)

Σάββατο 9 Απριλίου

  • Κατσιμήδου 15.00 Αίολος Τρικάλων-Ολυμπιακός Βόλου Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ.-Χρυσάφης (Γκαρτζονίκας)
  • Μελίκης 17.00 Μελίκη-Ερμής Σχηματαρίου Μαραμής-Δολγυρας-Μπουγλός Π. (Ντόγκας)

Κυριακή 10 Απριλίου

  • Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Νίκη Βόλου Γερακίνης-Παζώλης-Γεωργούλης (Χλωρός)
  • Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Θεοδώρου-Ξέρας-Καρακώστας (Πλεξίδας)
  • Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ιωάννινα ΣΚ Κατωτικίδης-Παπανικολάου Γ.-Χατζηχαρίδης (Καραδήμας)
  • Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Τιτάνες Παλαμά Λογοθέτης-Καμήτσος-Μαρινάκης (Κανελλόπουλος)

4ος Όμιλος

Σάββατο 9 Απριλίου

  • Καλαμαριάς 17.00 ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-Λεύκιππος Ξ. Ταρενίδης Στ.-Χατζημπαλίδης-Νέδογλου (Δέλλας)
  • Κυριακή 10 Απριλίου
  • Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικού-Κομοτηνή Παπαγερίδης-Ζαχαριάδης-Χατζηκώστας (Κασαπίδης)
  • Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λ.-ΜΕΝΤ Τσιρτσιμάλης-Αγραφιώτης Γρ.-Βασιλόπουλος (Σακελλαρίου)
  • Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου Μπακάλης-Αγραφιώτης Ι.-Δέλλας (Μήτσιου)
  • Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Γέφυρα Παπαγεωργίου-Ντούρας-Εκίζογλου (Ιωαννίδου)
  • Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Πανσερραϊκός Σαρακενίδης-Σελεβός-Ηλιόπουλος (Θωμόπουλος)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.