@Gosports.gr

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 5ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών είναι:

1ος Όμιλος

Σάββατο 5/11

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Ένωση Ιλίου Φασόλης-Χρηστίδης Π.-Χριστοδουλάκης (Ελευθεριάδης Γ.)

Α Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-Παγκράτι Θεοδωρόπουλος-Γεράνιος-Κονταράτος (Ντίνος)

Παν. Αλεξιώτισσα 17.00 Αίολος Αγυιάς-Εθνικός Νάστος-Ρίζος-Μπακετέα (Πίγκας)

Κυριακή 6/11

Ζωγράφου 13.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΝΕΟ Ληξουρίου Μπούκας-Κώτσου-Ξυλάς (Αναστασίου)

Χ. Αγγουράκης 14.30 Δάφνη Δ.-Μύκονος Κατσαπρακάκης-Κουκουλεκίδης Β.-Ροδίτης (Κουλούρης)

Νάξου 12.00 Φανάρια Νάξου-Αχαγιά 82 Ραχιώτης-Χρηστίδης Ηλ.-Ναστούλης (Καραμπίνης)

2ος Όμιλος

Σάββατο 5/11

Β Πεύκης 17.00 Πεύκη-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Αναστασίου-Ουσταμπασίδης-Παπαδόπουλος Χρ. (Μπίκας)

Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-ΟΦΗ Καρακάσης-Ντόγκας-Ελ Ανύ (Τεφτίκης)

Αγ. Θωμά 16.00 Δούκας-ΑΟΚ Χανιά Κουτσοδήμος-Καραμπιτσάκος-Τσάλας (Ζερβούδης)

Στ. Βενέτης 20.00 Αιγάλεω-Πανελευσινιακός Θεονάς-Καλογερόπουλος Φ.-Αντωνιάδης (Ηπιώτης)

Α. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-Πρωτέας Βούλας Καραβίτης-Φραγκούλη-Καλογριάς (Παυλόπουλος)

Κυριακή 6/11

Διαγόρα 17.00 Διαγόρας Ρ.-Έσπερος Αποστολίδης Β.-Κιουλάφας-Μαυρέλης (Βιτζηλαίος)

3ος Όμιλος

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Ναύαρχος Βότσης Λιότσιος-Τσακιράκη-Λιαρομάτης (Κανελλόπουλος)

Βικέλας Μακρ. 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Αναγέννηση Καρδίτσας Γερακίνης-Παζώλης-Δικταπανίδης (Παπαδόπουλος Θ.)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Τρίκαλα Basket  Τσαχάκης-Τεφτίκης-Λεβεντάκος (Παπαφωτίου)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Αγραφιώτης Γρ.-Βασιλόπουλος-Καντερές (Τσιργούλας)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Βίκος Ιωαννίνων-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών Ευφραιμίδης-Χρυσάφης-Κολοκυθάς (Τσιγγέλης)

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

4ος Όμιλος

Σάββατο 5/11

Γέφυρας 18.30 Γέφυρα-ΧΑΝΘ Κοϊμτζόγλου-Παπαθανασίου-Τσαρδούλιας (Τοζακίδης)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Μαχητές Πειραματικό Μπακάλης-Λουλουδιάδης-Σιταρίδης (Παπαδόπουλος Ν.)

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-ΔΕΚΑ Ελευθεριάδης-Ντούρας-Νέδογλου (Σαλικίδης)

Ευκαρπίας 16.30 Ευκαρπία-Σταυρούπολη Κοντογιάννης-Σαρακενίδης-Τσάνταλη (Φωτιάδης)

Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-Ερμής Λαγκαδά Τσιαπλής-Παπαγεωργίου-Πράττος (Δραγκίογλου)

Ρεπό: ΑΟ Πολυγύρου

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.