Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος, 3η αγωνιστική

Κυριακή 31 Οκτωβρίου

  • Τάκης Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Καλογερόπουλος Φ.-Χρηστίδης Ηλ.-Χριστοδουλάκης (Παπαδόπουλος Στ.)
  • Π. Σαλπέας 18.00 Εθνικός-Παπάγου Αντωνιάδης-Αργυρούδης-Βελέντζας (Ζώης)
  • Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Αχαγιά 82 Κατσαπρακάκης-Μαρουδιάς-Μπιστιντζάνος (Άκελ)
  • Β’ Κλειστό Κακούρης 13.30 Ένωση Ιλίου-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια Φάκαρος-Κουτσοδήμος-Αγγελής (Κουλούρης)
  • Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-ΚΑΟ Κορίνθου Καρακάσης-Τσακιράκη-Κουκουλεκίδης (Λιμνιάτης)
  • Ραφήνας 13.00 Αργοναύτης Τρ.-ΝΕΟ Ληξουρίου Κοντίλης-Ροδίτης-Καραμπιτσάκος (Τηγάνης)

2ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Κυριακή 31 Οκτωβρίου

  • Δαϊς 17.00 Δούκας-Ηλυσιακός Ραχιώτης-Ουσταμπασίδης-Καλογριάς (Ορφανός)
  • Πλάτων 17.00 Άρης Νίκαιας-Πρωτέας Βούλας Κωνσταντινόπουλος-Σπυρόπουλος-Λαζόγκα (Παλάτος)
  • ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Σκανδαλάκης-Αναστασίου-Αυγερινός (Μπορμπαντωνάκης)
  • ΝΕΜ BC Arena 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Καραβίτης-Παπαφωτίου-Τζίμης (Βαμβακάς)
  • 1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Αιγάλεω Μηλαπίδης-Σιδέρης-Παπαδόπουλος Χ. (Παυλόπουλος)
  • Ανδρέας Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-Π. Φάληρο Θεοδωρόπουλος-Στρέμπας-Γεράνιος (Ντάβαρης)
  • Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΟΧ Χανιά Κωνσταντινίδου-Τσακαλογιάννης-Κοντίλης (Φαλούκας)

3ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Κυριακή 31 Οκτωβρίου

  • Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Μελίκη Μαραμής-Γιαννούλης Στ.-Μπούγλος Ι. (Χλωρός)
  • Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Δόξα Λευκάδας Δαρλαμήτσος-Κανελλόπουλος-Λάμπος (Κοτσίμπος)
  • Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Τιτάνες Παλαμά Παπαγερίδης-Καντερές-Χατζηκώστας (Μηναρετζόπουλος)
  • Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας Ευφραιμίδης-Μελανίδης-Χρυσάφης (Τσιργούλας)
  • Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Ερμής Σχηματαρίου Λόρτος-Ντόγκας-Παπαθανασίου Κ. (Καραδήμας)
  • Σιάτιστας 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-ΑΓΣ Ιωαννίνων Γερακίνης-Ξέρας-Γεωργούλης (Βόντζας)

4ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Κυριακή 31 Οκτωβρίου

  • Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-Λεύκιππος Ξάνθης Μπακάλης-Πράττος-Ηλιόπουλος (Δραγκίογλου)
  • Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Κομοτηνή Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου Γ. (Μήτσιου)
  • Ν.Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Ερμής Λαγκαδά Παπαγεωργίου-Χατζηχαρίσης-Κολοκυθάς (Θωμόπουλος)
  • Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-ΧΑΝΘ Ντούρας-Πράττος-Τζιοπάνος Γ. (Μανιός) / ΑΝΑΒΟΛΗ
  • Καλαμαριάς 17.00 Αρετσού-ΜΕΝΤ Θεοδώρου-Αγραφιώτης Ι.-Δέλλας (Δέλλας) / ΑΝΑΒΟΛΗ
  • Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Αίας Ευόσμου Κοϊμτζόγλου-Σελεβός-Αναστασιάδης Β. (Γκούμας)