Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Β’ Εθνικής Ανδρών είναι:

1ος Όμιλος (21η αγωνιστική, 26-27/3)

Σάββατο 26 Μαρτίου

Π. Σαλπέας 17.00 Εθνικός-Αργοναύτης Τρ. Καλδίρης-Δελαγραμμάτικας-Κούλης Κ. (Ηπιώτης)

Εσπέρου 17.30 Έσπερος-Πεντέλη Μπούκας-Μαυρέλης-Χρηστίδης Ηλ. (Μπίκας)

Κυριακή 27 Μαρτίου

Τ. Βογιατής 13.30 Πανελευσινιακός-ΝΕΟ Ληξουρίου Κοντίλης-Νάστος-Μπακετέα (Τεφτίκης)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΚΑΟ Κορίνθου Ασλανίδης-Κουκουλεκίδης Β.-Ξυλάς (Ζερβούδης)

Απ. Κόντου 13.30 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Φανάρια Νάξου Δαρλαμήτσος-Μακρόπουλος-Λογοθέτης (Ζαγκλής)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Αχαγιά 82 Φάκαρος-Χατζημάρκος-Αγγελής (Βαμβακάς)

2ος Όμιλος (21η αγωνιστική, 26-27/3)

Σάββατο 26 Μαρτίου

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Μανδραϊκός Χριστινάκης-Τσαχάκης-Γεράνιος (Ναλετάκης Γ.)

Κλαδισού 15.00 ΑΟΚ Χανιά-Αιγάλεω Χαλαμπαλάκης-Ζιώγας-Κονταράτος (Χριστινάκης)

Κυριακή 27 Μαρτίου

Αγ. Θωμά 17.00 Δούκας-Π. Φάληρο

Μ. Λοϊζος 16.00 Άρης Νίκαιας-Πανιώνιος Αργυρούδης-Αντωνιάδης-Κοτσίρης (Παπαδόπουλος Στ.)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΝΕ Μεγαρίδος Ορφανός Ιορδ.-Σιδέρης-Λαζόγκα (Φαλούκας)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Σπυρόπουλος-Ουσταμπασίδης-Χρηστίδης Π. (Ντίνος)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Παπαφωτίου-Αναστασίου-Ναστούλης (Παλάτος)

3ος Όμιλος (21η αγωνιστική, 26-27/3)

Σάββατο 26 Μαρτίου

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρ.-Ιωάννινα ΣΚ Θεοδώρου-Ταρενίδης Κ.-Χρυσάφης (Χλωρός)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Νίκη Βόλου Γερακίνης-Παζώλης-Γεωργούλης (Χριστοδούλου Γ.)

Κυριακή 27 Μαρτίου

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρ.-Ερμής Σχηματαρίου Ελευθεριάδης-Κατωτικίδης-Παπαγεωργίου (Γκαρτζονίκας)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Ολυμπιακός Βόλου Λουλουδιάδης-Ξέρας-Καρακώστας (Βόντζας)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Αναγέννηση Καρδίτσας Τσιρτσιμάλης-Πράττος-Σελεβός (Ιωακειμίδης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Τιτάνες Παλαμά Μαραμής-Γιαννούλης-Μπουγλός Π. (Ντόγκας)

4ος Όμιλος (22η αγωνιστική, 26-27/3)

Σάββατο 26 Μαρτίου

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Λεύκιππος Ξάνθης Ευφραιμίδης-Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Θωμόπουλος)

Κυριακή 27 Μαρτίου

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Κομοτηνή Ξενικάκης-Λυγούρας-Καντερές (Δροσόπουλος)

Καλαμαριάς 20.00 ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-Ερμής Λαγκαδά Πουρσανίδης Κ.-Τζιοπάνος Γ.-Τσάνταλη (Παπαδόπουλος Νικ.)

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικού-ΧΑΝΘ Κοϊμτζόγλου-Σαρακενίδης-Βασιλόπουλος (Τοζακίδης)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Αίας Ευόσμου Κολοκυθάς-Τσαρδούλιας-Ηλιόπουλος (Θωμόπουλος)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Γέφυρα Μπακάλης-Παπαθανασίου κ.-Αγραφιώτης Γρ. (Παραλυκίδης)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.