Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Β’ Εθνικής Ανδρών:

1ος Όμιλος (2η αγωνιστική)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

  • Δ. Βικέλας 16.30 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πανελευσιανικός Tσολάκος-Σιδέρης-Παπαδόπουλος Χρ. (Ζερδεβάς)
  • Απ. Κόντου 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Εθνικός Ουσταμπασίδης-Χρηστίδης Π.-Λεβεντάκος (Ελευθεριάδης)
  • Παπάγου 17.00 Παπάγου-Έσπερος Παντελίδης-Τηγάνης-Αυγερινός (Κορασίδης)
  • Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ένωση Ιλίου Κωνσταντινόπουλος-Γεράνιος-Λαζόγκα (Κωστής)
  • Δ. Περιστεράκης 13.30 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-Πεντέλη Καραβίτης-Καρακωνσταντόπουλος-Τζίμης
  • Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Αργοναύτης Τριγλίας Νάστος-Ρίζος-Μπακετέα (Ελένης)

Τετάρτη 27 Οκτωβρίου (1η αγωνιστική)

  • Εσπέρου 20.30 Έσπερος-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Στρέμπας-Ραχιώτης-Χριστοδουλάκης (Βαμβακάς)

2ος Όμιλος (2η αγωνιστική)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

  • Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Δούκας Ζακεστίδης-Κατσαπρακάκης-Βελέντζας (Χριστινάκης)
  • Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-ΟΦΗ Καλδίρης-Κουκουλεκίδης-Μαρίγλη (Τεφτίκης)
  • Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟΖ-ΝΕ Μεγαρίδος Μηλαπίδης-Αργυρούδης-Τεφτίκης (Κυρτάτας)
  • Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Μανδραϊκός Αναστασίου-Χρηστίδης Ηλ.-Αντωνιάδης (Σταματόπουλος)
  • Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-Πανιώνιος Καλογερόπουλος Φ.-Σπυρόπουλος-Χριστοδουλάκης (Μωϋσιάδης)
  • Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Π. Φάληρο Ανδρικόπουλος-Φασόλης-Καλογριάς (Μπίκας)

Τετάρτη 27 Οκτωβρίου

  • 2ο ΔΑΚΑΝ 16.00 Άρης Νίκαιας-ΑΟΚ Χανιά Φάκαρος-Τσακαλογιάννης-Μακρόπουλος (Αναστασίου)

Πέμπτη 4 Νοεμβρίου

  • Αντ. Φώτσης 18.30 Ηλυσιακός-Άρης Νίκαιας Θεοδωρόπουλος-Κονταράτος-Κούλης Χ. (Τηγάνης)

3ος Όμιλος (2η αγωνιστική)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

  • Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ίκαροι Τρικάλων Ευφραιμίδης-Χατζημπαλίδης-Χατζηχαρίσης (Τζιμογιάννης)
  • Μελίκης 17.00 Μελίκη-Αίος Τρικάλων Παζώλης-Καρακώστας-Γεωργούλης (Γιαμούζης)
  • Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Ολυμπιακός Βόλου Λογοθέτης-Καρακάσης-Ελ Ανύ (Κανελλόπουλος)
  • Καρδίτσας 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Ιωάννινα ΣΚ Παπαγερίδης-Μαραμής-Χατζηκώστας (Μανάσης)
  • Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Ερμής Σχηματαρίου Ελευθεριάδης-Κατωτικίδης-Χρυσάφης (Βόντζας)
  • Παλαμά 17.00 Τιτάνες-Νίκη Βόλου Τσιαπλής-Παπαγεωργίου-Παπανικολάου Γ. (Βαρνάς)

4ος Όμιλος (3η αγωνιστική)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

  • Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Γέφυρα Ξενικάκης-Ντούρας-Ζαχαριάδης (Σαλικίδης)
  • Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Πανσερραϊκός Θεοδώρου-Βασιλόπουλος-Αγραφιώτης Γρηγ. (Γκουρτζελίδης)
  • Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Ευκαρπία Σελεβός-Δέλλας-Ηλιόπουλος (Παπαδόπουλος Ν.)
  • Μ.Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Ντόγκας-Σαρακενίδης-Καντερές (Σακελλαρίου)
  • ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Μακεδονικός Πουρσανίδης Κ.-Πράττος-Παπαθανασίου Κ. (Δροσόπουλος)
  • Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικού-Αρετσού Καλαμαριάς Τσιρτσιμάλης-Κοϊμτζόγλου-Τσάνταλη (Σιμητόπουλος Α.)