Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Β’ Εθνικής είναι:

1ος Όμιλος, 1η αγωνιστική

Κυριακή 17 Οκτωβρίου

  • Π. Σαλπέας 18.00 Εθνικός-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Φασόλης-Αργυρούδης-Χρηστίδης Ηλ. (Παυλόπουλος)
  • Εσπέρου 17.00 Έσπερος-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Στρέμπας-Τσάτσης-Χριστοδουλάκης (Βαμβακάς)
  • Β’ Κλειστό Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-Παπάγου Καραβίτης-Κούλης Χαρ.-Κοτσίρης (Κουλούρης)
  • Ν.Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Αχαγιά 82 Νάστος-Ρίζος-Λεβεντάκος (Λιμνιάτης)
  • Ραφήνας 12.30 Αργοναύτης Τρ.-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια Καλογερόπουλος Φ.-Κοντίλης-Βελέντζας (Τεφτίκης)
  • Ληξουρίου 13.00 ΝΕΟ Ληξουρίου-ΚΑΟ Κορίνθου Καρακάσης-Κανελλόπουλος-Μαρινάκης (Κανελλόπουλος)

2ος Όμιλος, 1η αγωνιστική

Κυριακή 17 Οκτωβρίου

  • Δαϊς 17.00 Δούκας-ΚΑΟ Μελισσίων Θεοδωρόπουλος-Σιδέρης-Κονταράτος (Φαλούκας)
  • ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Ηλυσιακός Σκαλτσής-Κωνσταντινόπουλος-Ξυλάς (Ναλετάκης)
  • ΝΕΜ BC Arena 17.00 NE Mεγαρίδος-Πρωτέας Βούλας Ζακεστίδης-Ουσταμπασίδης-Καλογριάς (Δραμεσιώτης)
  • 1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Παπαφωτίου-Χρηστίδης Π.-Αυγερινός (Παππάς)
  • Ανδρέας Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Ραχιώτης-Καρακωνσταντόπουλος-Κιουλάφας (Ορφανός)
  • Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Αιγάλεω Κατραχούρας-Αναστασίου-Παπαδόπουλος Χρ. (Τηγάνης)

Τετάρτη 27 Οκτωβρίου

  • ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 16.00 ΓΝΟ Άρης Νίκαιας-ΑΟΚ Χανιά Φάκαρος-Τσακαλογιάννης-Μακρόπουλος (Αναστασίου)

3ος Όμιλος, 1η αγωνιστική

Κυριακή 17 Οκτωβρίου

  • Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών Τσιαπλής-Τσιρτσιμάλης-Παπαθανασίου Κ. (Χλώρος)
  • Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-ΑΓΣ Ιωαννίνων Μαραμής-Χρυσάφης-Γεωργούλης (Γκαρτζονίκας)
  • Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-ΓΑΣ Μελίκης Ξέρας-Μπούγλος Π.-Μπούγλος Ι. (Κοτσίμπος)
  • Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Τιτάνες Παλαμά Κατωτικίδης-Δέλλας-Λυγούρας (Χαραλάμπης)
  • Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Αναγέννηση Καρδίτσας Ζιώγας-Τηγάνης-Καραμπιτσάκος (Δεσάρτης)
  • Ν.Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Δόξα Λευκάδας Θεοδώρου-Αγραφιώτης Ι.-Τζιοπάνος Γ. (Τσιργούλας)

4ος Όμιλος, 2η αγωνιστική

Κυριακή 17 Οκτωβρίου

  • Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Λεύκιππος Ξάνθης Ευφραιμίδης-Παπαγερίδης-Χατζημπαλίδης (Γκούμας)
  • Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Κομοτηνή Ελευθεριάδης-Ντόγκας-Τσαρδούλιας (Δροσόπουλος)
  • Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-Ερμής Λαγκαδά Ντούρας-Παπαγεωργίου-Ζαχαριάδης (Δραγκίογλου)
  • Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-ΧΑΝΘ Πράττος-Βασιλόπουλος-Κολοκυθάς (Τοζακίδης)
  • Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-ΜΕΝΤ Κοϊμτζόγλου-Μελανίδης-Χατζηκώστας (Θωμόπουλος)
  • Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός- Μαχητές Πειραματικού Σελεβός-Αγραφιώτης Γρ.-Αναστασιάδης (Φωτιάδης)