Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

  • Τάκης Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Αχαγιά 82 Ασλανίδης-Κουτσοδήμος-Καραμπιτσάκος (Τηγάνης)
  • Π. Σαλπέας 13.30 Εθνικός-ΑΠΑΣ Νάξου «Τα Φανάρια» Καρπάνος-Καρακάσης-Τσακαλογιάννης (Παυλόπουλος)
  • Εσπέρου 17.00 Έσπερος-ΚΑΟ Κορίνθου Παναγιώτου-Καμήτσος-Ελ Ανύ (Ντίνος)
  • Β’ Κλειστό Κακούρης 13.30 Ένωση Ιλίου-ΝΕΟ Ληξουρίου Παντελίδης-Νάστος-Ρίζος (Κουλούρης)
  • Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Αργοναύτης Τριγλιας Φασόλης-Αργυρούδης-Κούλης Κ. (Άκελ)
  • Δ. Βικέλας 16.30 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Παπάγου Θεοδωρόπουλος-Αποστολίδης Β.-Αυγερινός (Λιμνιάτης)

2ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

  • Δαϊς 17.00 Δούκας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Αναστασίου-Γεράνιος-Βελέντζας (Ορφανός)
  • Πλάτων 17.00 Άρης Νίκαιας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Ραχιώτης-Ουσταμπασίδης-Σιδερης (Τεφτίκης)
  • ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Αιγάλεω Μαλαμάς-Μηλαπίδης-Τεφτίκης (Ευαγγελινός)
  • ΝΕΜ BC Arena 17.00 NE Mεγαρίδος-Π.Φάληρο Τσαχάκης-Φραγκούλη-Παπαδόπουλος Χ. (Παπαδόπουλος Στ.)
  • 1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραίκός-Πανιώνιος Κωνσταντινόπουλος-Ζιώγας-Μαρτινάκος (Αναστασίου)
  • Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Ηλυσιακός Καραβίτης-Χρηστίδης Ηλ.-Λεβεντάκος (Ζερβούδης)
  • Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Πρωτέας Βούλας Σκανδαλάκης-Καλογερόπουλος Φ.-Καρακωνσταντόπουλος (Τζωρτζάκης)

3ος Όμιλος-5η αγωνιστική

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

  • Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Δόξα Λευκάδας Σταματόπουλος Κ.-Ξέρας-Δόλγυρας (Γκαρτζονίκας)
  • Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Τιτάνες Παλαμά Παζώλης-Τζιοπάνος Γ.-Γεωργούλης (Χλωρός)
  • Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Αναγέννηση Καρδίτσας Γερακίνης-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Κοτσιμπός)
  • Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Ερμής Σχηματαρίου Κοϊμτζόγλου-Λουλουδιάδης-Σελεβός (Τσιργούλας)
  • Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Ιωάννινα ΣΚ Τσιαπλής-Καρακώστας-Παπανικολάου Γ. (Αθανασόπουλος)
  • Σιάτιστας 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Μελίκη Παπαθανασίου Κ.-Λυγούρας-Κολοκυθάς (Βόντζας)

4ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

  • Ν. Μουδανιών 17.00 Ευρώπη 87-Λεύκιππος Ξάνθης Κατωτικίδης-Παπαγεωργίου-Βασιλόπουλος (Μανιός)
  • Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Κομοτηνή Παπαγερίδης-Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Θωμόπουλος)
  • Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Ερμής Λαγκαδά Θεοδώρου-Πράττος-Αναστασιάδης Β. (Παπαδόπουλος Ν.)
  • Καλαμαριάς 17.00 Αρετσού Καλαμαριάς-ΧΑΝΘ Παπαθανασίου Σ.-Καντερές-Τσάνταλη (Φωτιάδης)
  • Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Αίας Ευόσμου Τσιρτσιμάλης-Αγραφιώτης Γρ.-Δέλλας (Παραλυκίδης)
  • Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-Γέφυρα Ελευεθριάδης-Ντούρας-Εκίζογλου (Δραγκίογλου)

Τετάρτη 10 Νοεμβρίου

  • ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ-Μακεδονικός Πουρσανίδης Κ.-Παπαθανασίου Κ.-Τσάνταλη (Δροσόπουλος)/από 3η αγωνιστική
  • Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-ΧΑΝΘ Ντούρας-Πράττος-Τζιοπάνος Γ. (Μανιός)/από 4η αγωνιστική

Τετάρτη 17 Νοεμβρίου (εξ αναβολής από 4η αγωνιστική)

  • Καλαμαριάς 19.00 Αρετσού Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ Θεοδώρου-Αγραφιώτης Ι.-Δέλλας (Δέλλας)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.