@Gosports.gr

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (15η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Χρηστίδης Π.-Κοντογιάννης-Αντωνιάδης (Σταματόπουλος)

Π. Σαλπέας 18.00 Εθνικός-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Καραβίτης-Κονταράτος-Τεφτίκης (Μπουρνάς)

Εσπέρου 18.00 Έσπερος-Παπάγου Μηλαπίδης-Παπαφωτίου-Χριστοδουλάκης (Ζώης)

Β΄Κλειστό Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-Αχαγιά 82 Ασλανίδης-Ροδίτης-Αγγελής (Κουλούρης)

Ν. Πεντέλης 13.30 Πεντέλη-Φανάρια Νάξου Φάκαρος-Κουτσοδήμος-Καραμπιτσάκος (Φαλούκας)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-ΚΑΟ Κορίνθου Τσακαλογιάννης-Τσακιράκη-Ελ Ανύ (Λιμνιάτης)

2ος Όμιλος (15η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Αγ. Θωμά 16.15 Δούκας-ΑΟΚ Χανιά Καρακάσης-Καμήτσος-Λάμπος (Μπίκας)

Μ. Λοϊζος 19.00 Άρης Ν.-Ηλυσιακός Ορφανός Ιορδ.-Καλογριάς-Κοτσίρης (Πετράκης Μιχ.)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Πρωτέας Β. Τσάτσης-Φασόλης-Κουκουλεκίδης Β. (Μαγκανάς)

ΝΕΜ BC Arena 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Αργυρούδης-Καρακωνσταντόπουλος-Τηγάνης (Τεφτίκης)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Αποστολίδης Β.-Χρηστίδης Ηλ.-Αυγερινός (Δραμεσιώτης)

Α. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-Αιγάλεω Δημάδης-Ουσταμπασίδης-Παπαδόπουλος Χ. (Ελευθεριάδης Γ.)

Σ. Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-ΚΑΟ Μελισσίων Κοϊμτζόγλου-Γρίβα-Κούλης Χ. (Ηπιώτης)

3ος Όμιλος (15η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-ΑΓΣ Ιωαννίνων Μαραμής-Παζώλης-Βασιλόπουλος (Γκαρζονίκας)

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Μελίκη Δολγύρας-Γεωργούλης-Γιαννούλης (Χλωρός)

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Δόξα Λευκάδας Ταρενίδης Στ.-Τσιρτσιμάλης-Αναστασιάδης Β. (Τσιργούλας)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Τιτάνες Παλαμά Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ.-Χρυσάφης (Μηναρετζόπουλος)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Αναγέννηση Καρδίτσας Παπαγερίδης-Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Καραδήμας)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχ.-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών Τζίμης-Λεβεντάκος-Σκουλαρίκης (Χριστοδούλου)

4ος Όμιλος (16η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Κομοτηνή Ντόγκας-Πράττος-Χατζηκώστας (Κασαπίδης)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ερμής Λ. Λόρτος-Θεοδώρου-Δέλλας (Αστρεινίδης)

Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-ΧΑΝΘ Ελευθεριάδης Πλ.-Παπαγεωργίου-Λαδάς (Δραγκίογλου)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-ΜΕΝΤ Αγραφιώτης Γρ.-Ηλιόπουλος-Τσάνταλη (Θωμόπουλος)

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Μαχητές Πειραματικού Τσιαπλής-Παπανικολάου Γ.-Εκίζογλου (Μανιός)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-ΑΟ Αρετσούς Καλαμαριάς Λουλουδιάδης-Τζιοπάνος Γ.-Παπαθανασίου Κ. (Δέλλας)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.