Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 6ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος Νότου

Σάββατο 12/11

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Δάφνη Δ. Νάστος-Ρίζος-Καραμπιτσάκος (Πίγκας)

Νάξου 18.00 Φανάρια Νάξου-Μίλων Κωνσταντινόπουλος-Φασόλης-Βελέντζας (Καραμπίνης)

Β’ ΚΓ Κακούρη 17.00 Ένωση Ιλίου-Αίολος Αγυιάς Παντελίδης-Σκανδαλάκης-Ξυλάς (Κυρτάτας)

Π. Σαλπέας 17.00 Εθνικός-Παγκράτι Καραβίτης-Κούλης Χ.-Ναστούλης (Παλάτος)

Κυριακή 13/11

Ληξουρίου 13.30 ΝΕΟ Ληξουρίου-Ηλυσιακός Λιότσιος-Καμήτσος-Ελ Ενύ (Κοκορδάτος)

Παν. Χανιώτη 16.00 Μύκονος-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καλογερόπουλος-Ορφανός Ιορδ.-Σκουλαρίκης (Κουνάνης)

2ος Όμιλος Νότου

Σάββατο 12/11

Δ. Βικέλας 18.30 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πανιώνιος Μηλαπίδης-Τζίμης-Αντωνιάδης (Μπίκας)

Γ. Γεννηματάς 16.30 Πρωτέας Β.-Έσπερος Τσαχάκης-Αργυρούδης-Σιδέρης (Τεφτίκης)

Κυριακή 13/11

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Πεύκη Σκαλτσής-Χριστινάκης-Καλογριάς (Ναλετάκης Παν.)

EAK Χανίων 15.30 ΑΟΚ Χανιά-Π. Φάληρο Αναστασίου-Ουσταμπασίδης-Λεβεντάκος (Χριστινάκης)

Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Δούκας Δελαγραμμάτικας-Κιουλάφας-Χρηστίδης Π. (Ζαγκλής)

Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-Διαγόρας Ρ. Δαρλαμήτσος-Καρακάσης-Λογοθέτης (Διμπινούδης)

3ος Όμιλος

Σάββατο 12/11

Καρδίτσας (Π) 17.00 Αναγέννηση Κ.-Δόξα Λευκάδας Κοντογιάννης-Σελεβός-Σιταρίδης (Μανάσης)

Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα Basket-Φίλιππος Β. Λουλουδιάδης-Ηλιόπουλος-Τσαρδούλιας (Γκαρτζονίκας)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Ταρενίδης Κ.-Χατζημπαλίδης-Τοπαλίδης (Τσιγγέλης)

Μίκρας Α’ 14.30 Ναύαρχος Βότσης-Βίκος Ιωαννίνων Παπαγερίδης-Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας (Φωτιάδης)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών-Ολυμπιακός Βόλου Αγραφιώτης Γρ.-Καντερές-Κανελλίδης (Πλεξίδας)

Ρεπό: Νίκη Βόλου

4ος Όμιλος

Πεύκων 18.30 Μαχητές Πειραματικού-Γέφυρα Λόρτος-Δέλλας-Αναστασιάδης Β. (Παραλυκίδης)

11ο Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Μακεδονικός Κοϊμτζόγλου-Σαρακενίδης-Τσάνταλη (Γκούμας)

Λ. Παπαδόπουλος 18.00 Σταυρούπολη-Λεύκιππος Ξάνθης Κατωτικίδης-Παπανικολάου-Λυγούρας (Παπαδόπουλος Ν.)

Μ. Τσίκινας 19.00 ΧΑΝΘ-Πανσερραϊκός Μαραμής-Γεωργούλης-Μπουγλός Π. (Δέλλας)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Πολύγυρος Ντούρας-Εκίζογλου-Χρυσάφης (Αστρεινίδης)

Ρεπό: Ευκαρπία

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.