Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 4ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών είναι:

1ος Όμιλος

Σάββατο 29/10

  • Π. Σαλπέας 17.00 Εθνικός-Ηλυσιακός Θεοδωρόπουλος-Ουσταμπασίδης-Δελαγραμμάτικας (Παλάτος)
  • Β’ Κλειστό Κακούρη 17.00 Ένωση Ιλίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Μηλαπίδης-Αποστολίδης Β.-Καλογριάς (Ζαγκλής)
  • Ληξουρίου 13.30 ΝΕΟ Ληξουρίου-Δάφνη Δαφνίου Καρακάσης-Λογοθέτης-Τσακιράκη (Θεοδωρόπουλος)
  • Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Μίλων Λιότσιος-Κουτσοδήμος-Ασημακάκη (Πίγκας)
  • Μετς 17.00 Παγκράτι-Αίολος Αγυιάς  Αγγελής-Καραμπιτσάκος-Τσάλας (Κάλφα)

Κυριακή 30/10

  • Π. Χανιώτη 13.30 Μύκονος-Φανάρια Νάξου Αργυρούδης-Χρηστίδης Ηλ.-Αυγερινός (Κουνάνης)

2ος Όμιλος

Σάββατο 29/10

  • Γ. Γεννηματάς 15.00 Πρωτέας Β.-Πεύκη Φασόλης-Χριστοδουλάκης-Κιουλάφας (Τηγάνης)
  • Δ. Βικέλας 18.30 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Π. Φάληρο Σπυρόπουλος-Σιδέρης-Ναστούλης (Ζερβούδης)
  • ΕΑΚ Χανίων 15.30 ΑΟΚ Χανιά-Αιγάλεω Ζιώγας-Κούλης Χ.-Σκανδαλάκης (Πετράκης)
  • Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Διαγόρας Ρ. Σκαλτσής-Χριστινάκης-Ξυλάς (Παπαφωτίου)
  • Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Πανιώνιος Ραχιώτης-Χρηστίδης Π.-Σκουλαρίκης (Ντάβαρης)

Κυριακή 30/10

  • ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Δούκας Θεοδωρόπουλος-Τζίμης-Παπαδόπουλος Χρ. (Μπορμπαντωνάκης)

3ος Όμιλος

Σάββατο 29/10

  • Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Δόξα Λευκάδας Ντόγκας-Αναστασιάδης Β.-Κώνης (Πλεξίδας)
  • Μίκρας Α’ 18.00 Ναύαρχος Βότσης-Φίλιππος Βέροιας Ντούρας-Νέδογλου-Θεοδωρίδης (Αργυρού)
  • Καρδίτσας (Π) 17.00 Αναγέννηση Κ.-Έσπερος Λαμίας Ζαχαρής-Κοντογιάννης-Μπουγλός Π. (Μανάσης)
  • Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα Basket-Νίκη Βόλου Πράττος-Σιταρίδης-Τσαρδούλιας Τ. (Χλωρός)
  • ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Βίκος Ιωαννίνων Ταρενίδης Κ.-Παπανικολάου Γ.-Τοπαλίδης (Τσιργούλας)
  • Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων

4ος Όμιλος

Σάββατο 29/10

  • Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λ.-Γέφυρα Αγραφιώτης Γρ.-Ηλιόπουλος-Τσάνταλη (Παραλυκίδης)
  • Μ. Τσίκινας 19.00 ΧΑΝΘ-Μακεδονικός Πουρσανίδης Κ.-Σαρακενίδης-Κωνσταντινέλλης (Γκούμας)
  • Πεύκων 18.30 Μαχητές Πειραματικό-Λεύκιππος Ξ. Μαραμής-Παπαγερίδης-Παπαγεωργίου (Τοζακίδης)
  • 11ο Δημ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Ευκαρπία Παπαθανασίου-Βασιλόπουλος-Ντόντης (Φωτιάδης)
  • Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Πανσερραϊκός Ευφραιμίδης-Χρυσάφης-Κανελλίδης (Ιωαννίδου)
  • Ρεπό: Σταυρούπολη

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.