@Gosports.gr

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 25ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:

Σάββατο 2 Απριλίου

  • Καρδίτσας (Ν) 17.00 Καρδίτσα-Χαρ. Τρικούπης Γερακίνης-Ταρενίδης Κ.-Δολγύρας (Μανάσης)
  • Ήλιδας 17.00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Ελευθερούπολη Ζακεστίδης-Ζιώγας-Μαρτινάκος (Θεοδοσόπουλος)
  • Υμηττού 17.00 Αμύντας-Καβάλα Μαλαμάς-Αναστόπουλος-Νάστος (Ντάβαρης)
  • Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Οίαξ Ναυπλίου Τσακαλογιάννης-Λογοθέτης-Ελ Ανύ (Πατσαντζόπουλος)
  • Στ. Καλαϊτζής 15.00 Πανερυθραϊκός-Τρίτων Τσώνος-Θεοδωρόπουλος-Τηγάνης (Μωϋσιάδης)
  • Μετς 17.00 Παγκράτι-Μαρούσι Καλδίρης-Μηλαπίδης-Σπυρόπουλος (Κυρτάτας)
  • Βικέλας 15.00 Φίλιππος Βέροιας-Δάφνη Δ. Χατζημπαλίδης-Αγραφιώτης Γρ.-Λαδάς (Καλότσης)

 

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Α2 Γυναικών είναι:

1ος Όμιλος (17η αγωνιστική)

Κυριακή 3 Απριλίου

  • Α. Βαρίκας 13.00 Πανιώνιος-Άρις Καλαμάτας Χουγιάζος-Τσάλας (Παυλόπουλος)
  • Α’ Ηλιούπολης 13.00 Ηλιούπολη-Άμιλλα 2000 Καψιώχας-Παπαδόπουλος Α. (Σταματόπουλος)
  • Καμινίων 13.00 Ατρόμητος Πειραιά-Αιγέας Χίου Ξυλάς-Τσικριτσάκη (Δραμεσιώτης)
  • 3ο Άνω Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Φοίνιξ Πειραιά Βαγγάλης-Παπαγεωργίου Δημ. (Ζαγκλής)
  • Άργους 12.30 Δανοί Άργους-Θησέας Παναγιούδας Μπαράκου-Τσαούση (Τρίγκα)

2ος Όμιλος (21η αγωνιστική)

Κυριακή 3 Απριλίου

  • Ζωγράφου 13.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αγ. Παρασκευή Περδετζόγλου-Ευφραιμίδης Θ. (Πετράκης Μιχ.)
  • Υμηττού 13.00 Αμύντας-Πρωτέας Βούλας Κονταράτος-Ανδρεόπουλος (Βαμβακάς)
  • Μελισσίων 13.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Αθηναϊκός Ραπτογιάννης-Σπυρλιδάκης (Κυριόγλου)
  • ΔΑΠΠΟΣ 13.00 Σαντορίνη-ΑΕΚ Περιστερίου Γεωργόπουλος-Αντωνέλλου (Παπαδημητρόπουλος)
  • Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Τερψιθέα Γλυφάδας Γαραντζιώτης-Σάλτας (Μπουρνάς)

3ος Όμιλος (17η αγωνιστική)

Κυριακή 3 Απριλίου

  • Ν. Ρυσίου 13.00 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Απόλλων Πτολεμαϊδας Παπαδόπουλος Γρ.-Γιατρόπουλος (Μηλιάρας)
  • Νεάπολης 13.00 Ολύμπια Λάρ.-Πιερικός Αρχέλαος Αβραμίδου-Δημητρόπουλος (Σταμάτης)
  • Φρυγανιώτη 13.00 Φρυγανιώτη-Αργοναύτες Αγρινίου Γκέκας-Λυτροσυγκούνης (Αργυρού)

4ος Όμιλος (21η αγωνιστική)

Κυριακή 3 Απριλίου

  • Ιερισσού 13.00 Ιερισσός-Άρης Θ. Κανελλίδης-Αθανασιάδης Αθ. (Ιωαννίδου)
  • Ηλ. Τριανταφυλλίδης 13.00 Πανόραμα-Απόλλων Καλαμαριάς Ντόντης-Φίλιος (Λαδόπουλος)
  • Σερρών 13.00 Πανσερραϊκός-Πυλαία Ντίγκο-Σταμπουλής (Δραγκίογλου)
  • Επταπυργίου 13.00 Παναθλητικός-Πάνθηρες Καβάλας Καρυπίδης-Χάνος (Σιμητόπουλος Ι.)
  • Χρ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς Ξάνθης-Ηρακλής Ντούρας-Καντζουρίδης (Στουπίδης)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.