Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 9ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι οι εξής:

Κυριακή 4/12

1ος Όμιλος

Νήαρ Ηστ 17:00 Νήαρ Ηστ-ΚΑΠ: Δελαγραμμάτικας-Καραπαπάς (Ζώης)

Τέντα 17:00 ΣΚ Καλαμάτα-ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου: Ραχιώτης-Δημουλάς (Ηλιόπουλος)

Άστρους 17:00 Πήγασος Θυρέας-Καλαμάτα 1980: Σάλτας-Κουτίβης (Γαλάνης Ν.)

Ερμιόνης 17:00 ΑΟ Ερμιονίδας-ΚΑΟ Κορίνθου: Ανδρεόπουλος-Ιωάννου (Πετρόπουλος)

Κυπαρισσίας 17:00 Δίων Κυπαρισσεύς-Προμηθέας 2014: Αδαμόπουλος-Παπαγεωργίου Δημ. (Παλλικάρης)

Παν. Αλεξιώτισσα 19:00 ΑΟ Αχαΐας η Γαλήνη-Παναχαϊκή: Λιαρομμάτης-Πλέγας (Μάρκου)

2ος Όμιλος

ΔΑΚ Νάξου 13:30 Πανναξιακός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου: Κουλουμπαρίτσης-Τσαούση

Μελισσίων 17:00 ΚΑΟ Μελισσίων-Άρης Νίκαιας: Γεωργόπουλος Χρ.-Εφραιμίδης (Φαλούκας)

Αρκαλοχωρίου 17:00 ΑΣΑ Αναγέννηση-Εργοτέλης: Καψιώχας-Αλεξόπουλος Π. (Σκανδαλάκης)

Α’ Ηλιούπολης 17:00 ΓΣ Ηλιούπολης-ΑΕ Πεντέλης: Κούλης Κ.-Ραπτογιάννης (Καλαρέμας)

Γ. Παπασιδέρης 17:00 ΓΣ Κορωπίου-ΑΣ Πέρα: Αναστασόπουλος-Περδετζόγλου (Λιμνιάτης)

Παν. Σαλπέας 19:00 Πορφύρας ΑΟΦ-Χαλάνδρι: Μπούκας-Πετράκης Ιωαν. (Δραμεσιώτης)

3ος Όμιλος

Ψυχικού 11:00 Ποσειδών Ν. Ψυχικού-Ένωση Αττάλου: Νικολιάς-Καλαβρός (Μπίκας)

1ο Μάνδρας 13:00 Μανδραϊκός-ΦΟ Βροντάδου: Πετράκης Γεωργ.-Τσίγκου (Τζουβάρας)

Διώνης 15:00 ΑΕ Πικερμίου-Αιολικός Μυτιλήνης: Τζαγκατζής-Μιχέλη Ευαγγ. (Κυριόγλου)

Α Μοσχάτου 17:00 Ελευθερία Μοσχάτου-Νίκη Αμαρουσίου: Κιουλάφας-Μπον (Βακαλούδης)

Ραφήνας 17:00 Αργοναύτης Τριγλίας-ΑΟ Δάφνης: Κούλης Χ.-Χρόνης (Ζερβούδης)

Εσπέρου 17:00 Ίκαρος Καλλιθέας-Φοίνιξ Πειραιά: Τούσης-Σπυρλιδάκης (Βαμβακάς)

4ος Όμιλος

Κατσιμήδου 17:00 ΑΟ Τρίκαλα-ΓΑΣ Άμφισσας: Αβραμίδου-Παπαγιώτης (Χλωρός)

ΔΑΚ Καναλλακίου 17:00 ΑΕ Καναλλακίου-ΑΣ Νίκαια: Λάμπος-Μπολάνος (Κοκορδάτος)

Αγριάς 17:00 ΓΑΣ Αγριάς-ΓΑΣ Αμπελώνα: Κανελλίδης-Κασούμης (Γκουντέλιας)

Νέο Ιωαννίνων 17:00 Ιωάννινα ΣΚ-Ανόρθωση Βόλου: Χατζηχαρίσης-Χάνος (Καραδήμας)

Αλμυρού 17:00 ΓΣ Αλμυρού-Τιτάνες Παλαμά: Γεωργούλης-Γιατρόπουλος (Μηναρετζόπουλος)

Παραμυθιάς 17:00 ΚΑΕ Παραμυθιάς-ΓΣ Σοφάδων: Κατωτικίδης-Λυγούρας (Τσιγγέλης)

Τετάρτη 7/12

Νέο Ιωαννίνων 17:00 Ιωάννινα ΣΚ-ΓΣ Σοφάδων: Αγραφιώτης Γρ.-Βασιλόπουλος (Καραδήμας)

5ος Όμιλος

ΔΑΚ Καλαμαριάς 17:00 ΑΟ Αρετσού-ΜΕΝΤ: Βασιλόπουλος-Αναστασιάδης Β. (Παπαδόπουλος Ν.)

2ο Αλεξάνδρειας 17:00 ΑΣ ΑΚ Αλεξάνδρειας-Εθνικός Κοζάνης: Γιαννούλης-Μπούγλος Ι. (Καλότσης)

ΔΑΚ Μεσοποταμίας 17:00 ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας-Πιερικός Αρχέλαος: Κωνσταντινέλλης-Σκρίνος (Βόντζας)

Καστοριάς 17:00 Καστοριά-Ιωνικός Ιωνίας: Τοπαλίδης-Νικολαΐδης (Πλεξίδας)

ΔΑΚ Μελίκης ΓΑΣ Μελίκης-Κούπα Κιλκίς: Αγραφιώτης Β.-Κλεπουσνιώτου (Ντόγκας)

Ρεπό: ΑΣ Όλυμπος

6ος Όμιλος

Κολ. Ανατόλια 17:00 Ανατόλια-Αρίων Ξάνθης: Λαδάς-Ράπτης (Τσιρτσιμάλης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 17:00 ΓΑΣ Κομοτηνής-ΚΑΟ Ευρώπη 87: Νέδογλου-Καντζουρίδης (Στουπίδης)

ΔΑΚ Βασιλικών 17:00 ΓΑΣ Βασιλικών-ΑΓΣ Το Ρούπελ: Ντούρας-Ισιγώνης (Αργυρού)

Πολύγυρου 17:00 ΑΟ Γαλάτιστας-ΚΑΟ Δράμας: Αγραφιώτης Γρ.-Αθανασιάδης Αθ. (Μάνιος)

ΕΑΚ Αμπελοκήπων 17:00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Απόλλων Καλαμαριάς: Ηλιόπουλος-Καραβας (Λαζαρίδης)

Ρεπό: Ασπίς Ξάνθης

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.