@Gosports.gr

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 8ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι οι εξής:

1ος Όμιλος

Κυριακή 27/11

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Νήαρ Ηστ Καραμπιτσάκος-Μπαβέλας (Δημόπουλος)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Καλαμάτα Τσάλας-Νικόλιας (Φαλούκας)

Κρύα Ιτέων 17.00 ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου-Πήγασος Θυρέας Μπον-Δολιάτζης (Πίγκας)

Κορίνθου 17.00 Παλαίμων Κορίνθου-ΑΟ Αχαϊας Η Γαλήνη Αντωνέλου-Μπερέτσος (Πετρόπουλος)

Promitheas Park 15.00 ΕΑ Προμηθέας 2014-Ερμιονίδα Κουλουμπαρίτσης-Παπαδόπουλος Ανδ. (Μάρκου)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-Δίων Ο Κυπαρισσεύς Κηπώσης-Τζιμινίδης (Γιαλικάρης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 27/11

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Πορφύρας Πετράκης Γεωρ.-Σίμα (Ναλετάκης)

Ν. Πέρκιζας 13.00 Χαλάνδρι-Πανναξιακός Πουλάκης-Τσαταλλιού (Ζαγκλής)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΚΑΟ Μελισσίων Μπιτέρνας-Ιωάννου (Σταματόπουλος)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Αναγέννηση Λιόνας-Μπολάνος (Κυριόγλου)

Βυζαντινό 17.00 Πέρα-Ηλιούπολη Αναστασόπουλος Β. -Γέρος (Ελευθεριάδης Γ.)

Μ. Λοϊζος 13.15 Άρης Νίκαιας-Κορωπί Σπυρλιδάκης-Βαλουξής (Δραμεσιώτης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 27/11

Χίου 15.00 ΦΟ Βροντάδου-Ποσείδων Ν.Ψ. Παπαγεωργίου-Τούσης (Μάρης)

Καλύμνου 15.00 Ένωση Αττάλου Καλύμνου-Πικέρμι Καψιώχας-Οικονόμου

Μυτιλήνης 12.00 Αιολικός Μυτιλήνης-Ελευθερία Μοσχάτου Αδαμόπουλος-Ευφραιμίδης (Σαλαβός)

Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη -Μανδραϊκός Μαυρέλης-Λαζόγκα (Μπουρνάς)

Π. Σαλπέας 17.00 Φοίνιξ Πειραιά-Αργοναύτης Τριγλίας Γαραντζιώτης-Περδετζόγλου (Αλετράς)

Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Ίκαρος Καλλιθέας Ραπτογιάννης-Καραπαπάς (Μπίκας)

4ος Όμιλος

Κυριακή 27/11

Βόλου 17.00 Ανόρθωσις Βόλου-Τρίκαλα Σιταρίδης-Αγραφιώτης Β. (Τσιργουλας)

Χρ. Καμπεράκης 17.00 ΓΑΣ Άμφισσας-Αχέρων Καναλακίου Γιαννούλης-Γεωργουσόπουλος (Χαράτσης)

Ι. Πατάκης 17.00 Νίκαια 2012-Αγριά Κολοκυθάς-Ντόντης (Βαρνάς)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Ιωάννινα ΣΚ Δόλγυρας-Μπουγλός Ι. (Μάνασης)

Σοφάδων 17.00 ΓΣ Σοφάδων-Αλμυρός Μαραμής-Παζώλης (Καρακώστας)

Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας 1986-ΚΑΕ Παραμυθιάς Μπουγλός Π.-Παπαγιώτης (Αθανασόπουλος)

5ος Όμιλος

Κυριακή 27/11

ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς Γεωργούλης-Γιατρόπουλος (Γιαμούζης)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-ΑΣ ΑΚ Αλεξάνδρειας Διαμαντής-Κάννης (Αστρεινίδης)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων. -ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Παπαδόπουλος Γρ.-Αναστασιάδης Π. (Τσιρτσιμάλης)

Κιλκίς 17.00 ΚούΠα Κιλκίς-Καστοριά Κανελλίδης-Καραβάς (Γκαντίδης)

Ελευθερίου 17.00 Όλυμπος ΕΚΕ-Μελίκη Ράπτης-Πάνος (Σιμητόπουλος Ι.)

Ρεπό: Εθνικός Κοζάνης

6ος Όμιλος

Κυριακή 27/11

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Ανατόλια Παπαγερίδης-Χατζηκώστας (Μπρίγκος)

Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξάνθης-Κομοτηνή Δικταπανίδης-Τσαρδούλιας Χρ. (Σαλικίδης)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Βασιλικά Θεσσαλονίκης Τσαρδούλιας Τ.-Μιχέλη Ευ. (Θωμόπουλος)

Αγ. Παύλου 17.00 Διγενής Λακκώματος-Γαλάτιστα Κωνσταντινέλλης-Αναστασιάδης Γ. (Μανιός)

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Ασπίς Ξάνθης Νέδογλου-Καντζουρίδης (Σακελλαρίου)

Σιδηροκάστρου 17.00 Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Ελπίς Αμπελοκήπων Θεοδωρίδης-Καρυπίδης (Δραγκίογλου)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.