Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 7ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι οι εξής:

1ος Όμιλος

Κυριακή 20/11

Νήαρ Ηστ (κ.θ.) 17.00 Νήαρ Ηστ-Παλαίμων Κορίνθου Γεωργιλάκης-Πουλάκης (Σταματόπουλος)

Τέντα 17.00 ΣΚ Καλαμάτα-Παναχαϊκή Δημουλάς-Παπαγεωργίου Δημ. (Ηλιόπουλος)

Κρύα Ιτέων 17.00 ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου-ΚΑΠ Καρακωνσταντόπουλος-Γεωργόπουλος Χρ. (Μάρκου)

Άστρους 17.00 Πήγασος Θυρέας-Δίων ο Κυπαρισσεύς Ανδρεόπουλος Αλ.-Καψαρίδης (Νικολίτσας)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιονίδα-Καλαμάτα 1980 Καψιώχας-Οικονόμου (Πετρόπουλος)

Τετάρτη 23/11

Παν. Αλεξιώτισσα 19.00 ΑΟ Αχαϊας Η Γαλήνη-ΕΑ Προμηθέας 2014 Αποστολόπουλος Χαρ.-Λάμπος (Κοκορδάτος)

2ος Όμιλος

Σάββατο 19/11

Νάξου 19.00 Πανναξιακός-Εργοτέλης Κηπώσης-Τριανταφύλλου (Καραμπίνης)

Κυριακή 20/11

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Πεντέλη Χρόνης-Γαραντζιώτης (Δραμεσιώτης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΟΚ Χαλάνδρι Γαρινή-Βαγγάλης (Μπουρνάς)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Κορωπί Ραπτογιάννης-Κουτίβης (Λιμνιάτης)

Αρκαλοχωρίου 17.00 Αναγέννηση-Πέρα Χριστινάκης-Καραπαπάς (Τζωρτζάκης)

Α’ Ηλιούπολης 17.00 Ηλιούπολη-Άρης Νίκαιας Αδαμόπουλος-Βομπίρης (Τεφτίκης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 20/11

Ψυχικού 17.00 Ποσειδών ΑΟ Ν. Ψυχικού-Δάφνη Τερτζής-Ψύχας (Ορφανός)

Διώνης 15.30 Πικέρμι-ΦΟ Βροντάδου Μαρουδιάς-Καλαβρός (Κυριόγλου)

Μυτιλήνης 17.00 Αιολικός Μυτιλήνης-Ένωση Αττάλου Καλύμνου Τζιμινίδης-Αλεξόπουλος Χρ. (Σαλαβός)

Α’ Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μ.-Ίκαρος Καλλιθέας Σκουλαρίκης-Γέρος (Τζουβάρας)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Φοίνιξ Πειραιά Σάλτας-Πολάτογλου (Αλετράς)

Ραφήνας (κ.θ.) 17.00 Αργοναύτης Τρ.-Νίκη Αμαρουσίου Πετράκης Ιωάν.-Αλεξόπουλος Παν. (Ζερβούδης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 20/11

Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα-Τιτάνες Παλαμά Κοντογιάννης-Μπουγλός Π. (Χλωρός)

Καναλακίου 17.00 Αχέρων Καναλακίου-Ανόρθωσις Βόλου Λιαρομμάτης-Λιόνας (Καραδήμας)

Ι. Πατάκης 17.00 Νίκαια 2012-Άμφισσα Γιαννούλης-Μπουγλός Ι. (Βαρνάς)

Αγριάς 17.00 Αγριά-ΚΑΕ Παραμυθιάς Τοπαλίδης-Γκαρτζονίκας (Γκουντέλιας)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-ΓΣ Σοφάδων Αγραφιώτης Γρ.-Βασιλόπουλος (Τσιγγέλης)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρού-Αμπελώνας 1986 Τσαρδούλιας-Κλεπουσνιώτου (Μηναρετζόπουλος)

5ος Όμιλος

Κυριακή 20/11

Καλαμαριάς 17.00 ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-Ιωνικός Ιωνίας Λουλουδιάδης-Κώνης (Δροσόπουλος)

2ο Αλεξάνδρειας 17.00 ΑΣ ΑΚ Αλεξάνδρειας-Πιερικός Αρχέλαος Αγραφιώτης Β.-Κανελλίδης (Καλότσης)

Κοζάνης 17.00 Εθνικός Κοζ.-ΜΕΝΤ Λαδάς-Γιατρόπουλος (Βόντζας)

Μεσοποταμίας 17.00 ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας-ΚούΠα Κιλκίς Ηλιόπουλος-Αθανασιάδης Αθ. (Λαζαρίδης)

Καστοριάς 17.00 Καστοριά-Όλυμπος Διαμαντής-Κάννης (Πλεξίδας)

Ρεπό: ΓΑΣ Μελίκης

6ος Όμιλος

Κυριακή 20/11

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Διγενής Λακκωμάτος Ισιγώνης-Ράπτης (Τοζακίδης)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-ΚΑΟ Δράμας Παπαθανασίου Κ.-Αναστασιάδης Β. (Θεοδώρου)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Αρίων Ξάνθης Νέδογλου-Καντζουρίδης (Μάνιος)

Βασιλικών 17.00 Βασιλικά Θ.-Ελπίς Αμπελοκήπων Δικταπανίδης-Μιχέλης (Αργυρού)

Τετάρτη 23/11

Πολυγύρου 21.00 Γαλάτιστα-Απόλλων Καλαμαριάς Εκίζογλου-Καρυπίδης (Θωμόπουλος)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.