@Gosports.gr

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 6ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 13/11

Promitheas Park 15.00 ΕΑ Προμηθέας 2014-Νήαρ Ηστ Νικόλιας-Μπιτέρνας (Μάρκου)

Κορίνθου 17.00 Παλαίμων Κορίνθου-ΣΚ Καλαμάτα Βαγγάλης-Διολατζής (Πετρόπουλος)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου Λιαρομμάτης-Λιόνας (Θεοδοσόπουλος)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Πήγασος Θυρέας Τσάλας-Κατσέλη (Φαλούκας)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-Γαλήνη Αχαϊας Γέρος-Περτδετζόγλου (Γιαλικάρης)

Κυπαρισσίας 17.00 Δίων ο Κυπαρισσεύς-Ερμιονίδα Πλέγας-Κωστής (Δημόπουλος)

2ος Όμιλος

Κυριακή 13/11

Βυζαντινό Α.Κ. 17.00 Πέρα-Πορφύρας Μπον-Παπαδόπουλος Ανδ. (Παπαφωτίου)

Ν. Πεντέλης 13.00 Πεντέλη-Πανναξιακός Κουτσοδήμος-Μπαβέλας (Λιμνιάτης)

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Πετρόπουλος Γ.-Βαλουξής (Σκανδαλάκης)

Ν. Πέρκιζας 17.00 ΑΟΚ Χαλάνδρι-ΚΑΟ Μελισσίων Αλεξόπουλος Π.-Γαραντζιώτης (Ζερβούδης)

Μ. Λοϊζος 13.15 Άρης Νίκαιας-ΑΣΑ Αναγέννηση Καλαβρός-Τζαγκατζής (Αλετράς)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Ηλιούπολη Αλεξόπουλος Χρ. –Σίμα (Αναστασίου)

3ος Όμιλος

Κυριακή 13/11

Π. Σαλπέας 17.00 Φοίνιξ Πειραιά-Ποσειδών Ν. Ψυχικού Μπερέτσος-Αναστασόπουλος Β. (Βαμβακάς)

Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Πικέρμι Αυγερινός-Γεωργόπουλος Χρ. (Μπουρνάς)

Χίου 16.30 ΦΟ Βροντάδου-Αιολικός Μυτιλήνης Πετράκης Ιωάν.-Κηπώσης (Μάρης)

Καλύμνου 17.00 Ένωση Αττάλου Καλ.-Ελευθερία Μοσχάτου Αδαμόπουλος-Κουλουμπαρίτσης

Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Μανδραϊκός Κούλης Κ.-Τούσης (Κυριόγλου)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλ.-Αργοναύτης Τρ. Ραχιώτης-Μαυρέλης (Ντάβαρης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 13/11

Σοφάδων 17.00 ΓΣ Σοφάδων-Τρίκαλα Κοϊμτζόγλου-Βασιλόπουλος (Βαρνάς)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Αχέρων Καναλακίου Αβραμίδου-Παπαγιώτης (Τέγα)

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ανόρθωσις Βόλου-Νίκαια 2012 Σαρακενίδης-Αθανασιάδης Βλ. (Γκουντέλιας)

Χρ. Καμπεράκης 17.00 ΓΑΣ Άμφισσας-Αγριά Γεωργούλης-Γιατρόπουλος (Χαράτσης)

Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας 1986-Ιωάννινα ΣΚ Γιαννούλης-Μπουγλός Ι. (Αθανασόπουλος)

Παραμυθιάς 17.00 ΚΑΕ Παραμυθιάς-Αλμυρός Παπανικολάου-Αναστασιάδης Π. (Τσιγγέλης)

5ος Όμιλος

Κυριακή 13/11

Κιλκίς 17.00 ΚούΠα Κιλκίς-Αρετσού Καλαμαριά Χατζηχαρίσης-Αγραφιώτης Β. (Γκαντίδης)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Αλεξάνδρεια Λυγούρας-Ισιγώνης (Θεοδώρου)

ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Εθνικός Κοζάνης Κωνσταντινέλλης-Αναστασιάδης Γ. (Βάτσιος)

Ελευθερίου 17.00 Όλυμπος ΕΚΕ-ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Τοπαλίδης-Ράπτης (Λαζαρίδης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Καστοριά Τσαρδούλιας-Γκαρτζονίκας (Ντόγκας)

Ρεπό: ΜΕΝΤ

6ος Όμιλος

Κυριακή 13/11

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Ανατόλια Κολοκυθάς-Κασούμης (Τσιρτσιμάλης)

Αγ Παύλου 17.00 Διγενής Λακκώματος-Κομοτηνή Αθανασιάδης Αθ.- Μιχέλης (Θωμόπουλος)

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Ντόντης-Κούρογλου (Μπρίγκος)

Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξ.-Βασιλικά Θεσσαλονίκης Θεοδωρίδης-Καρυπίδης (Σαλικίδης)

Σιδηροκάστρου 17.00 Ρούπελ Σιδ.-Γαλάτιστα Δικταπανίδης-Σκρίνος (Δραγκίογλου)

Αμπελοκήπων 17.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Ασπίς Ξάνθης Παπαγεωργίου-Καντζουρίδης (Αναστασίου)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.