Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 5ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 6/11

Νήαρ Ηστ (κ.θ.) 17.00 Νήαρ Ηστ-Καλαμάτα 1980 Τρουμούσης-Τζανετάκης (Ελευθεριάδης Γ.)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Προμηθέας 2014 Παλογέλης-Πολάτογλου (Ηλιόπουλος)

Κρύα Ιτέων 17.00 ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου-Παλαίμων Κορίνθου Σάλτας-Κουτίβης (Σπυρόπουλος Μιλτ.)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Παναχαϊκή Μπαβέλας-Καλαβρός (Κυριόγλου)

Άστρους 17.00 Πήγασος Θυρέας -Ερμιονίδα Χρόνης-Ιωάννου (Γαλάνης)

Παν. Αλεξιώτισσα 17.00 Γαλήνη Αχαϊας-Δίων Ο Κυπαρισσεύς Καψιώχας-Γαραντζιώτης (Μάρκου)

2ος Όμιλος

Κυριακή 6/11

Παν. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Άρης Νίκαιας Παπαγεωργίου Δημ.-Αλεξόπουλος Χρ. (Παπαφωτίου)

Νάξου 14.30 Πανναξιακός-Πέρα Χρηστίδης Ηλ.-Ναστούλης (Καραμπίνης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Πεντέλη Καραπαπάς-Γέρος (Μπουρνάς)

Ν. Πέρκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Εργοτέλης Νικολιάς-Κατσέλη (Λιμνιάτης)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Ηλιούπολη Αδαμόπουλος-Βαλουξής (Φαλούκας)

Αρκαλοχωρίδου 17.00 Αναγέννηση-Κορωπί Σπυρλιδάκης-Πετράκης Γεωρ. (Μακρής)

3ος Όμιλος

Κυριακή 6/11

Ψυχικού 17.00 Ποσειδών Ν. Ψυχικού-Νίκη Αμαρουσίου Τερζής-Ραπτογιάννης (Μπίκας)

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Φοίνιξ Πειραιά Ανδρεόπουλος-Δημουλάς (Ζερβούδης)

Μυτιλήνης 17.00 Αιολικός-Δάφνη Σκουλαρίκης-Μπιτέρνας

Καρλοβασίου 20.00 Ένωση Αττάλου Καλύμνου-ΦΟ Βροντάδου Οικονόμου-Μπον

Α Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Αργονατύτης Τριγλίας Τζιμινίδης-Ψύχας (Αλέτρας)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Ίκαρος Καλλιθέας Ευφραιμίδης-Καψαρίδης (Δραμεσιώτης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 6/11

Μπάρας 17.00 Τρίκαλα-Αμπελώνας 1986 Σιταρίδης-Ντόντης (Γκαρτζονίκας)

Καναλακίου 17.00 Αχέρων Καναλακίου-Σοφάδες  Μπολάνος-Παπαδόπουλος Ν. (Καραδήμας)

Ι. Πατάκης 17.00 Νίκαια 2012-Τιτάνες Παλαμά Δικταπανίδης-Δώνης (Βαρνάς)

Χρ. Καμπεράκης 17.00 Άμφισσα-Ανόρθωσις Βόλου Γερακίνης-Γκαρτζονίκας (Χαράτσης)

Αγριάς 17.00 Αγριά-Αλμυρός Πράττος-Κανελλίδης (Γκουντέλιας)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-ΚΑΕ Παραμυθιάς Τσιαπλής-Σταμπουλής (Τσιγγέλης)

5ος Όμιλος

Κυριακή 6/11

Καλαμαριάς 17.00 ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-Όλυμπος ΕΚΕ Βασιλόπουλος-Λαμπρέλλης (Θεοδώρου)

2ο Αλεξάνδρειας 17.00 Αλεξάνδρεια-ΚούΠα Κιλκίς Αγραφιώτης Γρ.-Κασούμης (Καλότσης)

Κοζάνης 17.00 Εθνικός Κοζάνης-Ιωνικός Ιωνίας Παζώλης-Πάνος (Πλεξίδας)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Πιερικός Αρχέλαος Νέδογλου-Χάνος (Τσιρτσιμάλης)

Μεσοποταμίας 17.00 ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας-Μελίκη Παπανικολάου-Κάννης (Βόντζας)

6ος Όμιλος

Κυριακή 6/11

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ρούπελ Σιδηροκάστρου Χρυσάφης-Τοπαλίδης (Λαζαρίδης)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Απόλλων Καλαμαριάς Ισιγώνης-Ράπτης (Σαλικίδης)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Διγενής Λακκωμάτος Ηλιόπουλος-Κλεπουσνιώτου (Θωμόπουλος)

Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξ.-ΚΑΟ Δράμας Κοντογιάννης-Σκρίνος (Σπουπίδης)

Βασιλικών 17.00 Βασιλικά Θεσσαλονίκης-Ασπίς Ξάνθης Ελευθεριάδης-Μπαζάκας (Σιμητόπουλος Ι.)

Πολυγύρου 17.00 Γαλάτιστα-Ελπίς Αμπελοκήπων Θεοδωρίδης-Καρυπίδης (Ιωαννίδου)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.