Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (5η αγωνιστική, 18/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 5ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 18 Νοεμβρίου

1ος Όμιλος

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Πέρα Λεκατσάς-Μαρινάκης (Γιαλικάρης)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Έσπερος ΑΟΠΑ Μακρόπουλος-Ασλανίδης (Κωστής)

Α. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Πολυχρόνης-Λύρας (Φαλούκας)

Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Άρης Νίκαιας Νάστος-Μπακετέα (Κοκορδάτος)

Στ. Βενέτης 19.30 Αιγάλεω-Ακράτα Χριστινάκης-Χατζημάρκος (Κώτσης)

Αλ. Σάλτας 17.00 Μεγαρίδας-Ιωνικός ΝΦ Ραχιώτης-Αποστολίδης (Ζερδεβάς)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Λέοντας 2014 Ντάνος-Καββαδάς (Θεοδοσόπουλος)

2ος Όμιλος

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Έξω Παναγίτσα Μαρίγλη-Ξυλάς (Ευστρατίου)

Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-Δειλινό Καρανικόλα Αλ.-Σκανδαλάκης (Μπορμπαντωνάκης)

ΣΕΦ (βοηθητικό) 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Ερμής Σχηματαρίου Σοφιανόπουλος-Λεβεντάκος (Ηπιώτης)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης-Κορωπί Ζιώγας-Κούλης Χαρ. (Ζώης)

Μελισσίων 17.00 Μελίσσια-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Αντωνιάδης-Βελέντζας (Ζερβούδης)

Χίου 16.00 Βούρειος-Άρης Θήβας Ροδίτης-Γεράνιος (Τσαρδάκας)

Καλλιθέας Ρόδου 13.00 Καλλιθέα-Λοκρός Αταλάντης Αυγερινός-Τηγάνης (Βιτζηλαίος)

3ος  Όμιλος

Δ. Βικέλας 17.00 Βέροια-Εύαθλος Μακ. Γαζέτας-Τζιοπάνος Γ. (Μελανίδης)

Βλαχάβειο 17.00 Καλαμπάκα-Μαντουλίδης Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Χλωρός)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Ολυμπιακός Βόλου Σιταρίδης-Δέλλας (Καλότσης)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ίκαροι Τρικάλων Παπανικολάου-Κουφούδης (Παππάς Γ.)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Πρωτέας Γρεβενών Πράττος-Σελεβός (Τέγα)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-ΠΑΣ Γιάννινα Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Κανελλόπουλος)

4ος Όμιλος

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Μακάμπη Αγραφιώτης Ιωάν.-Βασιλόπουλος (Φωτιάδης)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Ασπίς Ξάνθης Χρυσάφης-Χατζηκώστας (Πολυχρονίδης)

Πολύγυρου 18.00 Πολύγυρος-Δέκα Ελευθεριάδης-Λαδάς (Θωμόπουλος)

Μ.Γκράτσιος 18.00 ΒΑΟ-Ν. Μουδανιά Γιαννούλης Αν.-Θεοδωρίδης (Λαδόπουλος)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Αίας Ευόσμου Μπακάλης-Ζαχαριάδης (Γκουρτζελίδης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Λεύκιππος Ξάνθης Παζώλης-Κοντογιάννης (Ανδρίτσος)

Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Απόλλων Καλαμαριάς Λουλουδιάδης-Γραικός (Σιμητόπουλος)

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.