Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (3η αγωνιστική, 1/11)

0

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 3ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Αιγίου 14.00 Ήφαιστος Αχιλλέας-Εργοτέλης Σπυρλιδάκης-Βαγγάλης (Πίγκας)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΣΚ Καλαμάτα Παπαδόπουλος Χ.-Μαρτινάκος (Θεοδωρόπουλος)

Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Αίολος Αγυιάς Κουτσοδήμος-Μπαβέλας (Γιαλικάρης)

ΕΑΠ 14.00 ΕΑ Πατρών-Διαγόρας Ρόδου Κηπώσης-Αναστασόπουλος (Θεοδοσόπουλος)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΓΑΕΤ Δίων Ο Κυπαρισσεύς Τούσης-Ανδρεόπουλος (Θεοδοσόπουλος)

Ρεπό: Σφήκα Αμαλιάδας

2ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Δάφνη Ραπτογιάννης-Κουλουμπαρίτσης (Αντερριώτης)

Μυτιλήνης 17.00 Παπάδος Γέρας-Έξω Παναγίτσα Δημουλάς-Εφραιμίδης (Τσεκούρας Ιωάν.)

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Ο Μίλων Κονταράτος-Γιαννακόπουλος Φ. (Τεφτίκης)

Εσπέρου 12.30 Ίκαροι Καλλιθέας-Τελεθριακός Αντωνίου-Πλατέλλα (Γολεγού)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ-Κορωπί Μαρίγλη-Χουγιάζος (Μάρης)

Ρεπό: ΦΟ Βροντάδου

3ος Όμιλος –  3η αγωνιστική

Σάββατο 30 Οκτωβρίου

Μυκόνου 14.30 Μύκονος-Καρλόβασι Γρίβα-Λαζόγκα

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Νίκη Αμαρουσίου Αδαμόπουλος Κ.-Ζαγούρης (Παππάς)

Μοσχάτου 12.00 Ελευθερία Μοσχάτου-ΑΕ Δικαίου Κω Χατζημάρκος-Ροδίτης (Ευστρατίου)

Γαλανόπουλος 17.00 Ποσειδών Λουτρακίου-Χαλάνδρι Ελ Ανύ-Λιόνας (Μαυραντζάς)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιονίδα-Πέρα Μπακετέα-Ξηροκώστας (Πετρόπουλος)

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων Καραμπιτσάκος-Χαϊνά (Κουλούρης)

4ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Γόμφοι Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Β. (Καραδήμας)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Αναγέννησις Λαμίας Ευφραιμίδης Στ.-Τοπαλίδης (Γκουντέλιας)

Παλαμά 17.00 ΓΣ Παλαμά Οι Τιτάνες-Αμπελώνας 1986 Σταματόπουλος-Γιαννούλης Στ. (Μανάσης)

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Σπάρτακος Ιωαννίνων Γιατρόπουλος-Ιορδανίδης (Μηναρετζόπουλος)

Καναλακίου 17.00 ΑΕ Καναλακίου Αχέρων-Αναγέννηση Καρδίτσας Λυγούρας-Σταμπουλής (Τσιγγέλης)

Ρεπό: Λέων ΑΣ Μεσολογγίου

5ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ίκαροι Γιαννιτσών Μπήτης-Τσαούση (Παπαγεωργίου Μ.)

Δ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-ΦΣΦ Ο Αριστοτέλης Κουκουλεκίδης-Κώννης (Καλότσης)

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-ΑΟΚ Βέροιας Σιταρίδης-Δικταπανίδης (Ανδρίτσος)

Τετάρτη 18 Νοεμβρίου

Μίκρας Β 17.00 Ναύαρχος Βότσης-Άργος Ορεστικό Γιαννούλης Αν.-Θεοδωρίδης Γ. (Δέλλας)

Καστοριάς 17.00 Καστοριά-ΔΕΚΑ Κάννης-Διαμαντής (Πλεξίδας)

6ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Αλ Μπαλτατζής 17.00 Αρίων Ξάνθης-Ανατόλια Σελεβός-Παπαθανασίου Κ. (Σαλικίδης)

Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Γαλάτιστα Μπούγλος Ιωάν.-Αβραμίδου (Τοζακίδης)

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

Λ. Παπαδόπουλου 19.30 Σταυρούπολης ΕΚ-Ιωνικός Ιωνίας Τζιπάνος Γ.-Ηλιόπουλος (Μήτσιου)

Τετάρτη 18 Νοεμβρίου

Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς 2001 Ξάνθης-Απόλλων Καλαμαριάς Παπαθανασίου Στ.-Κολοκυθάς (Σαλικίδης)

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Ζέφυρος 02 Παπαδόπουλος Γρ.-Καρυπίδης (Μπακλατζής)

Ρεπό: Βυζαντινός ΑΟ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.