Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι:

1ος Όμιλος – 2η αγωνιστική

Κυριακή 31 Οκτωβρίου

  • Αιγίου 17.00 Ήφαιστος Αχιλλέας – Παναχαϊκή Γρίβα-Χρόνης (Μάρκου)
  • Παν. Αλεξιώτισσας 13.00 Αίολος Αγυιάς-Διαγόρας Ρόδου Κούλης Κ.-Δημουλάς (Παπαδόπουλος Γ.)
  • Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Δίων ο Κυπαρισσεύς Πλέγας-Λιόνας (Γιαλικάρης)
  • Αμαλιάδας 13.00 ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας-Εργοτέλης Μπακετέα-Μπαβέλας (Θεοδωρόπουλος)
  • Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Γλαύκος Αποστολίδης-Κούλης Χ. (Ηλιόπουλος)

2ος Όμιλος – 2η αγωνιστική

Κυριακή 31 Οκτωβρίου

  • Διώνης 15.30 Πικέρμι-Παπάδος Γέρας Χαϊνά-Τσάλλας (Ζερδεβάς)
  • Χίου 15.00 Βούρειος ΑΟΛ-Τελεθριακός Μαρίγλη-Τζαγκατζής (Μάρης)
  • Μ.Μουρούτσος 15.00 Δάφνη-Βροντάδου Ξυλάς-Δημητρόπουλος Κων. (Σταματόπουλος)
  • Α’ Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-Πορφύρας Χρηστίδης Π.-Λεβεντάκος (Ελευθεριάδης)
  • Γ. Παπασιδερης 17.00 Κορωπί-Ίκαρος Καλλιθέας Ζακεστίδης-Εφραιμίδης Θεοδ. (Κυρτάτας)

3ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Κυριακή 31 Οκτωβρίου

  • Γ.Γαλανόπουλος 12.00 Ποσειδών Λουτρακίου-Μύκονος Κοτσίρης-Δημουλάς (Τρίγκα)
  • Βυζαντινό Αθλ. Κ. 17.00 Πέρα-ΚΑΠ Καρακωνσταντόπουλος-Κιουλάφας (Μωϋσιάδης)
  • Ερμιόνης 12.00 Ερμιονίδα-ΑΕ Δικαίου Κω Ροδόπουλος-Κηπώσης (Ζάρκος)
  • Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-ΑΣ Τηρων Αγ. Θεοδώρων Κωστής-Λιαρομάτης (Κυριόγλου Κυρ.)
  • Α’ Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Νίκη Αμαρουσίου Φασόλης-Ναστούλης (Χασάλης)

4ος Όμιλος – 2η αγωνιστική

Κυριακή 31 Οκτωβρίου

  • Ι. Πατάκης 17.00 Νίκαια 2012-Αγριά Καρακώστας-Τοπαλίδης Κ. (Βαρνάς)
  • Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-ΓΣ Σοφάδων Γιατρόπουλος-Λυτροσυγκούνης (Μόρφη)
  • Καναλακίου 17.00 Καναλάκι Αχέρων-Σπάρτακος Ιωαννίνων Λογοθέτης-Θεοδοσόπουλος (Τσιγγέλης)
  • Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας 1986-Τρίκαλα Βίννης-Κάννης (Σταμάτης)
  • Αερογέφυρας 17.00 Αγρίνιο-Αναγέννηση Λαμίας Ασημακάκη-Διαμαντής (Πατσαντζόπουλος)

5ος Όμιλος – 2η αγωνιστική

Κυριακή 31 Οκτωβρίου

  • Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Ανατόλια Τσαρδούλιας-Καρυπίδης Ι. (Ανδρίτσος)
  • Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Ναύαρχος Βότσης Λυγούρας-Αβραμίδου (Ντόγκας)
  • Καστοριάς 17.00 Καστοριά-Γαλάζιοι Δικταπανίδης-Αναστασιάδης Π. (Πλεξίδας)
  • Έλλη Μυστακίδου 17.00 Ίκαροι Γιαννιτσών-ΔΕΚΑ Τσιρτσιμάλης-Αθανασιάδης Βλ. (Αστρεινίδης)

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

  • Φλώρινας 19.00 Αριστοτέλης-ΑΟΚ Βέροιας Αγραφιώτης Β.-Αθανασιάδης Αθ. (Σιμητόπουλος Ι.)

6ος Όμιλος – 2η αγωνιστική

Κυριακή 31 Οκτωβρίου

  • Αμπελοκήπων 17.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Αρίων Ξάνθης Βασιλόπουλος-Ράπτης (Σακελλαρίου)
  • Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-ΚΑΟ Δράμας Σαρακενίδης-Κώνης (Παπαδόπουλος Ν.)
  • Πολυγύρου 15.00 Γαλάτιστα-ΒΑΟ Ντούρας-Ζαχαριάδης (Μανιός)
  • Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-Απόλλων Καλαμαριάς Νέδογλου-Καντζουρίδης-Σαλικίδης)
  • Λ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη-Ζέφυρος 02 Αγραφιώτης Γρ.-Αναστασιάδης Γ. (Πολυχρονίδης)