@Gosports.gr

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι:

1ος Όμιλος (17η αγωνιστική)

Κυριακή 3 Απριλίου

  • Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Δίων Ο Κυπαρισσεύς Κούλης Χ.-Μαρτινάκος (Κοκορδάτος)
  • Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Διαγόρας Ρόδου Γεράνιος-Κοτσίρης (Ηλιόπουλος)
  • Αιγίου 14.00 Ήφαιστος Αχιλλέας-Εργοτέλης Ρίζος-Μπαβέλας (Θεοδωρόπουλος)
  • Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Αίολος Αγυιάς-Γλαύκος Δαρλαμήτσος-Πλέγας (Παπαδόπουλος Γ.)
  • Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Σφήκα Αμαλιάδας Χριστοδουλάκης-Χρόνης (Γιαλικάρης)

2ος Όμιλος (17η αγωνιστική)

Κυριακή 3 Απριλίου

  • Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Τελεθριακός Ροδίτης-Πουλάκης (Φαλούκας)
  • Διώνης 17.00 Πικέρμι-Πορφύρας Κούλης Κ.-Λαζόγκα (Παππάς)
  • Χίου 17.00 Βούρειος-Ίκαρος Καλ. Ζιώγας-Παπαδόπουλος Χρ. (Παντέλης)
  • Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Μίλων Κωνσταντινόπουλος-Στρέμπας (Ζώης)

3ος Όμιλος (21η αγωνιστική)

Κυριακή 3 Απριλίου

  • Γ. Γαλανόπουλος 17.00 Ποσειδών Λ.-Ερμιονίδα Μπακετέα-Τσουβάλης (Ελένης)
  • Ν. Πέρκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Πεύκη Αυγερινός-Ροδόπουλος (Άκελ)
  • Παν. Χανιώτη 15.30 Μύκονος-Ελευθερία Μοσχάτου Σπυρόπουλος-Κουλουμπαρίτσης (Κουνάνης)
  • Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Νίκη Αμαρουσίου Χρηστίδης Ηλ.-Τζιμινίδης (Κυριόγλου)
  • Κω 17.00 ΑΕ Δικαίου Κω-Τήρων Αγ. Θεοδώρων Φάκαρος-Τσατταλιού

4ος Όμιλος (17η αγωνιστική)

Κυριακή 3 Απριλίου

  • Αγριάς 17.00 Αγριά-Σπάρτακος Ιωαννίνων Καρακώστας-Αγραφιώτης Β. (Μηναρετζόπουλος)
  • Αερογέφυρας 17.00 Αγρίνιο-Σοφάδες Λιαρομμάτης-Τσουρή (Καββαδίας
  • Ι. Πατάκης Νίκ. 17.00 Νίκαια 2012-Τρίκαλα Δολγύρας-Μπουγλός Π. (Σταμάτης)
  • Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Αναγέννηση Λαμίας Παπαγερίδης-Τοπαλίδης (Γκουντέλιας)
  • Καναλακίου 17.00 Αχέρων Καν.-Αμπελώνας 1986 Καμήτσος-Κωστής (Ιωακειμίδης)

5ος Όμιλος (17η αγωνιστική)

Κυριακή 3 Απριλίου

  • Ανατόλια 17.00 Αναατόλια-Ναύαρχος Βότσης Τσιρτσιμάλης-Αθανασιάδης Βλ. (Τζιοπάνος Ι.)
  • Έλλη Μυστακίδου 17.00 Ίκαροι Γιαννιτσών-Βέροια Διαμαντής-Βίνης (Παραλικίδης)
  • Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Γαλάζιοι ΚΟΘ Λυγούρας-Αναστασιάδης Π. (Καλότσης)
  • Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-ΔΕΚΑ Ντόγκας-Χατζηκώστας (Βόντζας)
  • Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Καστοριά Νέδογλου-Ράπτης (Ντόγκας)

6ος Όμιλος (17η αγωνιστική)

Κυριακή 3 Απριλίου

  • Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξ.-Βυζαντινός Ντούρας-Γκαντζουρίδης (ΣΤουπίδης)
  • Λ. Παπαδόπουλος (κ.θ.) 17.00 Σταυρούπολη-ΚΑΟ Δράμας Ταρενίδης Στ.-Κατωτικίδης (Γκούμας)
  • Αμπελοκήπων 17.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Απόλλων Καλαμαριάς Αγραφιώτης Γρ.-Αναστασιάδης Γ. (Τοζακίδης)
  • Ιωνίας (κ.θ.) 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-Ζέφυρος 02 Μιχέλης Θ.-Μιχέλη Ευ. (Βαφείδης)
  • Πολυγύρου 17.00 Γαλάτιστα-Ασπίς Ξάνθης Κώνης-Κλεπουσνιώτου (Μανιός)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.