@Gosports.gr

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (16η αγωνιστική, 27/3)

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Παναχαϊκή Κιουλάφας-Αντωνέλου (Μπορμπαντωνάκης)

Κυπαρισσίας 17.00 Δίων Ο Κυπαρισσεύς-Διαγόρας Ρόδου Γρίβα-Παπαγεωργίου Δημ. (Γιαλικάρης)

Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Καλαμάτα Καλογριάς-Κουλουμπαρίτσης (Ηλιόπουλος)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Ήφαιστος Αχιλλέας Τσακαλογιάννης-Λιόνας (Μάρκου)

Αμαλιάδας 17.00 Σφήκα Αμαλιάδας-Αίολος Αγυιάς Πατρών Καρακάσης-Λιαρομμάτης (Κοκορδάτος)

2ος Όμιλος (16η αγωνιστική, 27/3)

Χίου 17.00 ΦΟ Βροντάδου-Τελεθριακός Σκουλαρίκης-Ανδρεόπουλος (Μάρης)

Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Κορωπί Αυγερινός-Δημουλάς (Βακαλούδης)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας-Πικέρμι Καρακωνσταντόπουλος-Γεωργόπουλος (Μπουρνάς)

Α’ Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-Βούρειος ΑΟΛ Τσαϊρίδης-Πετράκης Γ. (Τηγάνης)

3ος Όμιλος (20η αγωνιστική, 27/3)

Β΄ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ποσειδών Λουτρακίου Ροδόπουλος-Μπαράκου (Λιμνιάτης)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιονίδα-Πέρα Κουτσοδήμος-Πλέγας (Τρίγκα)

Α’ Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μ.-Χαλάνδρι Κούλης Χ.-Ραπτογιάννης (Αλετράς)

Κοκκινιάς 13.00 Νίκη Αμαρουσίου-Μύκονος Χαϊνά-Καραμπιτσάκος (Πετράκης Μιχ.)

Κρομμυώνιο 17.00 Τήρων Αγ. Θεοδώρων-ΚΑΠ Τσακιράκη-Καμήτσος (Πετρόπουλος)

4ος Όμιλος (16η αγωνιστική, 27/3)

Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα-Αγριά Μελανίδης-Γιατρόπουλος (Χλωρός)

ΕΑΝΚΙ 17.00 Σπάρτακος Ιωαννίνων-Σοφάδες Παπανικολάου Γ.-Τοπαλίδης (Καραδήμας)

Καναλακίου 17.00 Αχέρων – Αγρίνιο Λιότσιος-Ασημακάκη (Τζιμογιάννης)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Αναγέννηση Λαμίας-Νίκαια 2012 Καραβίτης-Παπαδόπουλος Χ. (Κοτσίμπος)

Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας 1986-Αλμυρός Εκίζογλου-Αγραφιώτης Β. (Βαρνάς)

5ος Όμιλος (16η αγωνιστική, 27/3)

Ιβανώφειο 17.00 Γαλάζιοι ΚΟΘ-Ανατόλια Κωνσταντινέλης-Μιχέλης Θ. (Ανδρίτσος)

Μίκρας Α’ 17.00 Ναύαρχος Βότσης-Βέροια Παπαδόπουλος Γρ.-Αναστασιάδης Π. (Αργυρού)

Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Ίκαροι Γιαννιτσών Δικταπανίδης-Φίλλιος (Παπαδόπουλος Θεοφ.)

Δ. Διαμαντίδης 17.00 Καστοριά-Αριστοτέλης Λαδάς-Καρυπίδης (Πλεξίδας)

Τετάρτη 30 Μαρτίου

11ο Δημ. Ευόσμου 19.30 ΔΕΚΑ-Αριδαία Μπουγλός Ι.-Δημητρόπουλος (Σακελλαρίου)

6ος Όμιλος (16η αγωνιστική)

Κυριακή 27 Μαρτίου

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Αρίων Ξ. Χατζηχαρίδης-Διαμαντής (Φωτιάδης)

Μ. Γκράτσιος 17.00 Βυζαντινός-ΚΑΟ Δράμας Ευφραιμίδης-Χάνος (Παπαδόπουλος Ι.)

Πολυγύρου 17.00 Γαλάτιστα-Σταυρούπολη Ταρενίδης Κ.-Χατζηκώστας (Ιωαννίδου)

Περαίας 17.00 Ζέφυρος 02-Ελπίς Αμπελοκήπων Καραβάς-Αθανασιάδης Αθ. (Δέλλας)

Χρ. Χριστοδούλου17.00 Ασπίς Ξ.-Ιωνικός Ιων. Ντόγκας-Νέδογλου (Σαλικίδης)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.