Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (1η αγωνιστική)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

  • Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Καλαμάτα Αποστολίδης Β.-Εφραιμίδης (Θεοδωρόπουλος Γ.)
  • Βενετόκλειο 14.00 Διαγόρας Ρόδου-Ήφαιστος Αχιλλέας Καψιώχας-Αδαμόπουλος (Ξάνθος)
  • Κυπαρισσίας 17.00 Δίων ο Κυπαρισσεύς-Αίολος Αγυιάς Πατρών Μπούκας-Δημουλάς (Γιαλικάρης)
  • Λίντο 17.00 Εργοτέλης-ΣΔΥ Τρίπολης Κοτσίρης-Αναστασόπουλος (Μαγγανάς)
  • Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Σφήκα Αμαλιάδας Μαγκλογιάννης-Τσιμπούρης (Μάρκου Ανδρ.)

2ος Όμιλος (1η αγωνιστική)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

  • Μυτιλήνης 15.30 Παπάδος Γέρας-Κορωπί Περδετζόγλου-Παπαδόπουλος Ανδρ. (Σαλαβός)
  • Ιστιαίας 14.00 Τελεθριακός-Πικέρμι Παπαφωτίου-Σπυρλιδάκης (Κάλφα)
  • Χίου 17.00 Βροντάδου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Καραμπιτσάκος-Τσάλας (Παντελής)
  • Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Δάφνη Σκαλτσής-Γρίβα (Πετρίδης)
  • Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας-Μϊλων Θεοδωρόπουλος-Χρόνης (Βαμβακάς)

3ος Όμιλος (2η αγωνιστική)

  • Ν. Πέρκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Ποσειδών Λουτρακίου Λιαρομάτης-Πλέγας (Ζερβούδης
  • Π. Χανιώτη 14.00 Μύκονος-Πέρα Κούλης Κ.-Ραπτογιάννης
  • Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Ερμιονίδα Κοντίλης-Ροδίτης (Λιμνιάτης)
  • Κω 17.00 ΑΕ Δικαίου Κω-Πεύκη Κούλης Χ.-Παπαγεωργίου Δ. (Πλατέλλα)
  • Κρομμυώνιο 17.00 ΑΣ Τηρων Αγ. Θεοδώρων-Ελευθερία Μοσχάτου Κουτσοδήμος-Μπαβέλας (Σταμάτης)

4ος Όμιλος (1η αγωνιστική)

  • Αγριάς 18.00 Αγριά-Αγρίνιο Μελανίδης-Καρυπίδης Ι. (Μόρφη)
  • Σοφάδων 17.00 Σοφάδες-Νίκαια 2012 Μπούγλος Π.-Μπούγλος Ι. (Χλωρός)
  • ΕΑΝΚΙ 17.00 Σπάρτακος Ιωαννίνων-Αλμυρός Τσακιράκη-Κωστής (Χαραλάμπης)
  • Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα-Καναλάκι Αχέρων Γιατρόπουλος-Λυτροσυγκούνης (Γκαρτζονίκας)
  • Χαλκιοπούλειο 19.00 Αναγέννηση Λαμίας-Αμπελώνας 1986 Λιόνας-Θεοδοσόπουλος (Κοτσιμπός)

5ος Όμιλος (1η αγωνιστική)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

  • Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ίκαροι Γιαννιτσών Τζιοπάνος Ν.-Καραβάς (Αργυρού)
  • Δ. Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Αριδαία Λυγούρας-Σταμπουλής (Καλότσης)
  • Μίκρας Α 17.30 Ναύαρχος Βότσης-Αριστοτέλης Νέδογλου-Καντζουρίδης (Φωτιάδης)
  • Ιβανώφειο 17.00 Γαλάζιοι-Αετοί Βέροιας Τσαρδούλιας-Αναστασιάδης Γ. (Τοζακίδης)
  • 11ο Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ – Καστοριά Συμεωνίδης-Ντόντης (Μήτσιου)

6ος Όμιλος (1η αγωνιστική)

  • Αλ. Μπαλτατζής 17.00 Αρίων Ξάνθης-Σταυρούπολη Παπαθανασίου Στ.-Μιχέλης Θεμ. (Στουπίδης)
  • Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Ελπίς Αμπελοκήπων Αναστασιάδης Β.-Αγραφιώτης Β. (Μπρίγκος)
  • Μ. Γκράτσιος 17.00 ΒΑΟ-Ιωνικός Ιωνίας Τζιοπάνος Γ.-Κωνσταντινέλλης (Δέλλας)
  • Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Γάλατιστα Μπακάλης-Ράπτης (Κασαπίδης)
  • Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Ασπίς Ξάνθης Ζέφυρος 02-Ασπίς Ξάνθης Γιαννούλης-Τοπαλίδης Κ. (Αστρεινίδης)