Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (23η αγωνιστική, 13-14/4)

Οι διαιτητές και οι κομσιάριοι της 23ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 14 Απριλίου

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Αιγάλεω Λαμπίρης, Κανελλόπουλος (Παλικάρης)

Κάτω Αχαγιάς 14.30 Αχαγιά 82-Νέο Ληξούριο Τζίμης, Μελισσάρης (Θεοδωρόπουλος)

Αλ. Σάλτας 17.00 Μεγαρίδα-Ηλυσιακός Σιδέρης, Αγγελής (Ζώης)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ακράτα Ασημακάκη, Λεκατσάς (Κωστής)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Άρης Νίκαιας Αναστασίου, Μαρτινάκος (Παπαδόπουλος Στ.)

Λεχαίου 17.00 Λέοντας 2014-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Χουγιάζος, Μαρινάκης (Ελένης)

Βυζαντινό ΑΚ 17.00 Πέρα-Έσπερος ΑΟΠΑ Χριστινάκης, Μαραγκάκης (Γολέγου)

2ος Όμιλος

Σάββατο 13 Απριλίου

Χίου 17.15 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Κουτσοδήμος, Μακρόπουλος (Μάρης)

Κυριακή 14 Απριλίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-ΚΑΟ Μελισσίων Αντωνιάδης Αλ., Σκουλαρίκης (Κώτσης)

Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-Αργοναύτης Τρ. Καρακάσης, Καμήτσος (Ευαγγελινός)

Καλλιθέας Ρόδου 17.00 Καλλιθέα-ΕΦΑΟΖ Τσακαλόγιαννης, Λεβεντάκος (Ξανθός)

Θήβας 17.00 Άρης Θήβας-Κορωπί Ροδίτης, Ξυλάς (Χαρατσής)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός Αταλάντης-Ερμής Σχηματαρίου Παπαδόπουλος Χρ., Κιουλάφας (Δεσάρτης)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 16.00 ΑΕ Έξω Παναγίτσας-Δειλινό Καρανικόλα Αλ., Καρανικόλα Ελ. (Κάλφα)

3ος Όμιλος

Σάββατο 13 Απριλίου

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός Βόλου Πράττος, Αναστασιάδης (Τσιγγέλης)

Κυριακή 14 Απριλίου

Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Τιτάνες Παλαμά Αγραφιώτης Γρ., Κουκουλεκίδης (Καλότσης)

Βλαχάβειο 17.00 Καλαμπάκα-ΑΓΣ Ιωαννίνων Γαζέτας, Λουλουδιάδης (Χλωρός)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Πρωτέας Γρεβενών Φακίτσας, Γερακίνης (Ιωακειμίδης)

Πρέβεζας 15.30 Νικόπολη-Ίκαροι Τρικάλων Σταθόπουλος, Διαμαντής Αθ. (Μυζίκος)

Πολυκάστρου – Εύαθλος Μακ.-Μαντουλίδης

4ος Όμιλος

Κυριακή 14 Απριλίου

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Κομοτηνή Ντόγκας, Χατζημπαλίδης (Κασαπίδης)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-ΒΑΟ Σιταρίδης, Βασιλόπουλος (Αστρεινίδης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Πολύγυρος Δημάδης, Ζαχαριάδης (Βαφείδης)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Αίας Ευόσμου Τζιόπανος Γ., Δέλλας (Ανδρίτσος)

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Ν. Μουδανιά Ισιγώνης, Λάλλα (Σαλικίδης)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Δέκα Γραικός, Θρασυβουλίδης (Φωτιάδης)

Αλεξάνδρειο 18.00 Μακάμπη-Ασπίς Ξάνθης Παζώλης, Κοντογιάννης (Πολυχρονίδης)

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.