Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (21η αγωνιστική, 31/3)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 21ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 31 Μαρτίου

Τέντα 17.30 ΣΚ Καλαμάτα-Άρης Νίκαιας Καμήτσος-Ασλανίδης (Ηλιόπουλος)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 ΑΟ Αχαγιά ’83-ΑΟ Ακράτα Ζιώγας-Τηγάνης (Κωστής)

Ιλισίων Α. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Αιγάλεω ΑΟ Τσολάκος-Αναστασίου (Σταματόπουλος)

Αλ. Σάλτας Μέγαρα 12.00 ΝΕ Μεγαρίδας-Νέο Ληξούριο Ντάνος-Μαρουδιάς (Κουλούρης)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-ΑΕΝ Κηφισιάς Καρανικόλα Αλ.-Ξυλάς (Κοκορδάτος)

Ζαχ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Έσπερος ΑΟΠΑ Ρίζος-Χριστινάκης (Ζερβούδης)

Λεχαίου 17.00 Λέοντας 2014-ΑΣ Πέρα Μαρίγλη-Ροδίτης (Πετρόπουλος)

 

2ος Όμιλος

Κυριακή 31 Μαρτίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-ΓΣ Κορωπίου Τσαχάκης-Μελισσάρης (Γολεγού)

Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Κουτσοδήμος-Καραμπίτσακος (Μαχαιριανάκης)

Βοηθητικό ΣΕΦ 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-ΚΑΟ Μελισσίων Μαραμής-Μαγκουνής (Παπαγιαννόπουλος)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Αργοναύτης Τριγλ. Ραφ. Χουγιάζος-Λεβεντάκος (Σκούφαλος)

Καλλιθέας Ρόδου 17.00 Καλλιθέα Ρόδου-Ερμής Σχηματαρίου Φραγκούλη-Καλογριάς (Βιντζηλαίος)

Θήβας 15.30 Άρης Θήβας-Δειλινό ΑΟ Παπαφωτίου-Κιουλαφάς (Χαράτσης)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός Αταλάντης-ΑΕ Έξω Παναγίτσας Μηλαπίδης-Νικολοπούλου (Δεσάρτης)

 

3ος Όμιλος

Κυριακή 31 Μαρτίου

Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Ίκαροι Τρικάλων Πράττος-Σελεβός (Καλότσης)

Βλαχάβειο 17.00 ΑΟ Καλαμπάκας-Πρωτέας Γρεβενών Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Χλωρός)

Μελίκης 17.00 ΓΑΣ Μελίκης-Τιτάνες Παλαμά Τζιοπάνος Γ.-Τσαρδούλιας (Παπαπέτρου)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Ολυμπιακός Βόλου Παπανικολάου-Λυγούρας (Ιωακειμίδης)

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρέβεζας-Μαντουλίδης Γκέκας-Γεωργούλης (Μυζίκος)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ. Χατζηχαρίσης-Χρυσάφης (Τσιγγέλης)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 31 Μαρτίου

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-ΠΟ Ν. Μουδανιών Γιαννούλης Α.-Νέδογλου (Βαφείδης)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Αίας Ευόσμου Παπαθανασίου-Θρασυβουλίδης (Φωτιάδης)

Πολύγυρου 18.00 ΑΟ Πολύγυρου-ΓΑΣ Κομοτηνή Αγραφιώτης Ιωάν.-Αγραφιώτης Γρ. (Δροσόπουλος)

Περαίας 18.00 ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02-ΒΑΟ Σιταρίδης-Τσάνταλη (Ανδρίτσος)

Eυκαρπίας 17.00 ΠΣ Ευκαρπίας-ΔΕΚΑ Βασιλόπουλος-Ηλιόπουλος (Σακελλαρίου)

Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Ασπίς Ξάνθης Ντούρας-Λάλλα (Σαλικίδης)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλαμαριάς-ΓΣ Μακαμπή Κουκουλεκίδης-Δέλλας (Κασαπίδης)

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.