Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (1η αγωνιστική, 13/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος

ΔΣΓΣ Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου-ΑΟ Γλαύκος Χριστινάκης-Καραμπιτσάκος (Ζώης)

Γ&Ε. Μπουρνάκη 17.00 ΑΟ Ερμιόνης-ΑΟ Ακράτα Μαρτινάκος-Αγγελής (Πετρόπουλος)

ΚΓ Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-ΑΟΚ Χαλάνδρι Ντάσης-Ξηροκώστας (Κοκορδάτος)

ΑΚΔ Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-ΚΑΟ Κορίνθου Ελ Ανύ-Μάρκου (Βακαλόπουλος)

Σ. Μπεφόν 17.00 ΑΟ Π. Φαλήρου-ΑΕΝ Κηφισιάς Χρηστίδης Ηλ.-Μαυρέλης (Αλέτρας)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17.00 Άρης Νίκαιας ΓΝΟ-Ηλυσιακός ΑΟ Ζιώγας-Ναστούλης (Παππάς)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή ΓΕ-ΑΟ Αχαγιά 82 Λαμπίρης-Λεβεντάκος (Κωστής)

2ος Όμιλος

ΔΑΚ Νάξου 15.00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Αίαντας Αυλίδας Χρηστίδης Π.-Αναστασόπουλος

Ιλίου Β’ Γ. Κακούρης 17.00 ΑΟ Ένωση Ιλίου-ΑΟΝΣ Μίλων Αναστασίου-Βελέντζας (Παπαδόπουλος Στ.)

ΚΓ Σχηματαρίου 15.00 ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου-ΑΟΚ Χανιά Κουτσοδήμος-Λάμπος (Δεσάρτης)

ΚΓ Ραφήνας 17.00 ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας-ΑΣ Άρης Θήβας Φάκαρος-Σκανδαλάκης (Τηγάνης)

ΚΓ Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΣ Πέρα Χριστοδουλάκης-Σκουλαρίκης (Παπαγιαννόπουλος)

Κλ. Αγίου Δημητρίου Νέο 17.00 ΚΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ Γεράνιος-Κιουλάφας (Μπουρνάς)

Τάσος Καμπούρης 14.00 ΑΚ Χαλκίδας-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Κώτσου-Κατσαπρακάκης (Κάλφα)

3ος Όμιλος

ΕΑΚ Παλαμά 17.00 ΓΣ Τιτάνες Παλαμά-ΦΟ Αριδαίας Μελανίδης Μ. –Χατζηκώστας (Τέγα)

Νέο Κλ. Ιωαννίνων 17.00 ΣΚ Ιωάννινα-ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων Πράττος-Τζεκάκης (Τσιγκέλης)

ΕΑΚ Κέρκυρας 17.00 ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας-ΓΑΣ Μελίκης Μαντήλας-Κάνης (Πουλής)

ΚΓ Κατσιμήδου 17.00 ΑΟ Αίολος Τρικάλων-ΑΓΣ Ιωαννίνων Σαρακενίδης-Τοπαλίδης (Κουσαϊτης)

ΚΓ Καρδίτσας 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-ΓΣ Νίκη Βόλου Σιταρίδης-Δέλλας (Μανάσης)

Δημ. Βικέλας 17.00 ΚΣ Αετοί Βέροιας-ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας Αγραφιώτης Γρ.-Βασιλόπουλος (Καλότσης)

4ος Όμιλος

Χρ. Χριστοδούλου 18.00 ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης-ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων Γιαννούλης Αν.-Λάλλα (Σαλικίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΣ Μακεδονικός Σελεβός-Τσάνταλη (Βαφείδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 ΜΓΣ Πανσερραϊκός-ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών Παπαθανασίου-Αναστασιάδης (Γιαβρής)

Αγ. Παύλος Χαλκ. 18.00 ΑΣ Κένταυρος Καλλικράτεια-ΜΕΝΤ Λυγούρας-Κουφούδης (Αρναούτογλου)

ΚΓ Μαντουλίδης 18.00 ΜΑΣ Μαντουλίδης-Μέγας Αλέξανδρος Κολοκυθάς-Ηλιόπουλος (Τζιοπάνος)

11ος Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-ΑΟ Λεύκιππος Ξάνθης Καρακώστας-Γεωργούλης (Λαδένης)

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.